Pereiti prie turinio
Snapė

Pirmoji meilė

Rekomenduojami pranešimai

Turejau kavalieriu darzelyje :wub1:

 

O stipri pirmoji meile aplanke gal 14-15 metu.Labai mylejau ta zmogu ir jis mane,bet..Su pertraukomis draugavome iki 18 metu.Deja graziai prasideje santykiai laikui begant tapo nepkeliamai skausmingi-mylimasis eme pries mane smurtauti,kaltinti nebutais dalykais.O as be jo ir toliau negalejau,vis priimdama jo atsiprasymus ir bijodama jo grasinimu nusizudyti.Turbut is kart persasi mintis- jam kazkas negerai,kaip imanoma buti su juo ir dar myleti,bet deja is pradziu jis toks nebuvo...Zmogus bresta ir viena diena issiverzia visa ne ti teigiama,bet ir neigiama kas duota,patirta seimoje...suzalota dusia padaro savo.Finale gavau gera smugi,po kurio kazkaip isroviau is sirdies ta labai stipru jausma. Nenoriu sutikti to zmogaus :wub1:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ir patirtis pas tave arka. Gaila tik kad skausminga :victory:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai dar viskas gerai ir laiku issiskiret :victory:

 

As ir kai skyriausi su savo "pirma meile" grasino kad nusizudys, dabar kai prisimenu ;)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as savaja pirmaja meile mylejau 3metus be atsako, tai buvo mano geriausios drauges brolis. dabar kai prisimenu tai juokas ima, nes matau jo santykius su kitomis ir kad tie santykiai nevyke... ir galviju, kad visdelto gerai kad nebuvo to atsako, nes tai tikrai ne toks zmogus... kokio man reikejo....


azen2.png

 

ok23.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ech pirmji meile... buvo ir liks ta pirmoji meile.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o mano pirmoji meile buvo grazi ir abipuse, bet ne amzina.... :rolleyes:


Jei norite, kad gyvenimas jums šypsotųsi, iš pradžių dovanokite jam savo gerą nuotaiką. (B. Spinoza)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar pirmoji...ir beprotiskai sunki....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau kad tie laikai sugriztu mano pirmoji meile buvo mano klasiokas buvome vienintele klaseje pora man tai labai patiko jo demesys pagalba moksluose kaip sirgdavau jis lankydavo mane ligonineje rasydavo man laiskus siusdavo meiles rastelius .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Noreciau kad tie laikai sugriztu mano pirmoji meile buvo mano klasiokas buvome vienintele klaseje pora man tai labai patiko jo demesys pagalba moksluose kaip sirgdavau jis lankydavo mane ligonineje rasydavo man laiskus siusdavo meiles rastelius .

 

Čia turbūt tik toks pirmosios meilės miražas likes, iš tikrųjų pradėtumėt dabar draugauti ar tuo labiau gyventi, rastum ir jame kabliukų visokių, nes kaip sakoma idealų nebūną :flowers:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Noreciau kad tie laikai sugriztu mano pirmoji meile buvo mano klasiokas buvome vienintele klaseje pora man tai labai patiko jo demesys pagalba moksluose kaip sirgdavau jis lankydavo mane ligonineje rasydavo man laiskus siusdavo meiles rastelius .

kaip ir mano istorija apsrasyta. mes irgi buvom klasiokai, vienintele pora. ir isdraugavom beveik 6m. nostalgija iki siol jauciu :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PIRMOJI MEILE, slamstas o ne meile, ten buvo. :D


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano pirmoji meile buvo uz mane vyresnis 12 m., vedes, ir turintis dukryte :( :doh: kazkaip pamaciau as ji ir.... iskart susizavejau :hm: dar tada nzn nei kad vedes,nei kad tetis jau. o kai suzinojau buvo per velu,isikliopinus buvau iki ausu :D :D bet vaikiska ta meile buvo,aisku be atsako,nes net ir nesiruosiau sakyti to,buciau tik apsikvailinus :doh: taip svaigau gal pusantru metu,kol sutikau savo busima vyra ir pasimirso viskas :) :o


News.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.