Pereiti prie turinio
Snapė

Pirmoji meilė

Rekomenduojami pranešimai

Svečias Arlene

Galbūt reikėjo ... gal ne likimas ... tada aš buvau jauna ir trūko ryžto , o gal mes tik draugais galėjom būti :sird: manau gyvenimas viską sustato į vietas . Juk aš sutikau savo žmogų ir esu laiminga , bet kartais užplūsta prisiminimai :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Arlene, cia tikrai nuostabi istorija..


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai Arlene super graži istorija...


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano pirmoji meile ( nors as galvojau kad tai tikais susizavejimas) buvo 7 kl. Kai paskui issiaiskinome jam taip pat patikau . :wubą: Ir iki siol prisimename tuos laikus su vaikais ir draugais prisede. :grin: :pack2_yes[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku pas mane pirmoji meile buvo nelaiminga, greit issiskyrem. Juk visada taip, jei kuris kadrina neidomu, reik isimylet kuris mazai demesio rodo. :hm: Ai jaunyste kvailyste :hm:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau kad dar ir dabar ta pirmoji meile tebegyvuoja manyje... malonus jausmais uzplusta kai ji sutinku, pamatau...

buvo abipuse, bet matyt likimas tox...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia reiktu kazkaip atskirti pirmaja meile nuo pirmojo isimylejimo. :mirksiukas: Pastarasis tai kazkada vaikysteje buvo, taciau tikroji meile subtylesnis, sunkiau aptinkamas reiskinis.

 

Aciu Dievui atejo ji ir i mano gyvenima, dabar gyvenu ja. :rolleyes:


Yra riba ?od?iams, ta?iau n?ra ribos jausmams ir ?irdies talpumui.

 

meter-ru27044.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikra pirmoji meile mane aplanke 16 metu.Truko apie 5 metus.Baigesi gan skaudziai-tas zmogus savo noru pasitrauke is gyvenimo.Kodel?Nezinau.Niekas nezino.Kazkaip nenoriai as ji prisimenu.Gal skaudu,gal pikta...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

trumpa bet isimintina ir aisku skaudi :x1:


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tikra pirmoji meile mane aplanke 16 metu.Truko apie 5 metus.Baigesi gan skaudziai-tas zmogus savo noru pasitrauke is gyvenimo.Kodel?Nezinau.Niekas nezino.Kazkaip nenoriai as ji prisimenu.Gal skaudu,gal pikta...

Eina sau :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tikra pirmoji meile mane aplanke 16 metu.Truko apie 5 metus.Baigesi gan skaudziai-tas zmogus savo noru pasitrauke is gyvenimo.Kodel?Nezinau.Niekas nezino.Kazkaip nenoriai as ji prisimenu.Gal skaudu,gal pikta...

siaubingas dalykas.....kosmaras-isivaizduoju kaip tau tuo metu buvo sunku :rolleyes:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu tik uzjausti, Zmonike :lol: Tokie prisiminimai lieka visam gyvenimui :victory:

 

O mano pirmoji meile buvo gan trumpa ir kaip ir daugelio atveju skausminga..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.