Pereiti prie turinio
kicule

Tiesiog liudna...

Rekomenduojami pranešimai

O man tiesiog liudna...

Kartais nezinau ko noriu,arba pati nesuprantu kas man darosi :geda:

Atrodo nieko nesinori...

Norisi pabegti nuo visko ir pabut vienai...


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maže, bet tai vistiek su kažkuom yra susija? Reik ne pasekmes nagrinėti ir naikinti, bet priežastis.

O gal čia tau tik hormonai veikia taip?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as zinok pati nezinau,atrodo viskas kaip ir gerai...

bet... ne kazkas yra... as jau ir namie maziau bunu,varau kur nors,kad namie neuzsisedeti...

bet dusej atrodo kazkas darosi :geda:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O man tiesiog liudna...

Kartais nezinau ko noriu,arba pati nesuprantu kas man darosi :geda:

Atrodo nieko nesinori...

Norisi pabegti nuo visko ir pabut vienai...

 

O gal sesk i masina ir isvaziuok kur viena pasivazineti...O gal tik issiverkti reikia...O gal issikalbeti su artimu zmogumi...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O man tiesiog liudna...

Kartais nezinau ko noriu,arba pati nesuprantu kas man darosi :geda:

Atrodo nieko nesinori...

Norisi pabegti nuo visko ir pabut vienai...

Kicule, brangioji mano , tikrai paeis, buna visiems visko, kai pavargsti nuo kasdienybes , darbu , vaiku, tiesiog patarciau isvaziuotiten, ten kur seniai buvai, , galugale atvaziuok pas mane :lol: , juk zinai kur gyvenu , papliurpsim apie si bei ta , neliudek tai laikina , be to dar labai tave veikia hormonu kaita :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O man tiesiog liudna...

Kartais nezinau ko noriu,arba pati nesuprantu kas man darosi :lol:

Atrodo nieko nesinori...

Norisi pabegti nuo visko ir pabut vienai...

kicule neliudek ,as suprantu kad buna tokiu momentu,gal nepades mano patarimai bet prisimink ka nors gero ir linksmo,jei ka tai ateik i svecius :geda: jug visada esi laukiama :geda:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai taip dabar darbais uzsivertus kad net liudesiuj ar vienisumui laiko nerandu nors gal to ir noreciau :coffee:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as man atrodo zinau, kodel tau taip liudna, Kicule :lol: :geda: Jau nedaug laiko liko iki mazylio gimimo, tad hormonai labai veikia, bet man atrodo, kad labiau ilgiesi teveliu, o galbut net ir geresnio gyvenimo viliesi, galvodama apie Ispanija..Atsiprasau, jei klystu, nepazistu taves taip gerai :angry: Bent jau as jauciausi labai vienisa pora menesiu pries gimstant mazylei, atrodo, nei maniskio duodamo demesio neuzteko, tiesiog norejosi buti liudnai ir pastoviai verkti, o dar ir pats faktas, kad savo artimuju cia neturejau isvis i depresija vare :angry:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na merginos vykim liudesi kuo tolaiu juk tokia grazi diena :mirksiukas: :lol: :super:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kicule, brangioji mano , tikrai paeis, buna visiems visko, kai pavargsti nuo kasdienybes , darbu , vaiku, tiesiog patarciau isvaziuotiten, ten kur seniai buvai, , galugale atvaziuok pas mane :) , juk zinai kur gyvenu , papliurpsim apie si bei ta , neliudek tai laikina , be to dar labai tave veikia hormonu kaita :mirksiukas:

 

aciu nera labai uz pakvetima :lol: butinai kuria nors diena atvaziuosiu (kai busi laisva) :lol:

O as man atrodo zinau, kodel tau taip liudna, Kicule :lol: :super: Jau nedaug laiko liko iki mazylio gimimo, tad hormonai labai veikia, bet man atrodo, kad labiau ilgiesi teveliu, o galbut net ir geresnio gyvenimo viliesi, galvodama apie Ispanija..Atsiprasau, jei klystu, nepazistu taves taip gerai :lol: Bent jau as jauciausi labai vienisa pora menesiu pries gimstant mazylei, atrodo, nei maniskio duodamo demesio neuzteko, tiesiog norejosi buti liudnai ir pastoviai verkti, o dar ir pats faktas, kad savo artimuju cia neturejau isvis i depresija vare :lol:

gal but ir taip... nes nuotaika sviruoja nerealiai :lol:

Cia iki asaru juokas,o uz pusvalandzio atrodo taip issiverkti norisi... :lol:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

laikykis ir nepasiduok liudesiui :mirksiukas::super:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
aciu nera labai uz pakvetima :lol: butinai kuria nors diena atvaziuosiu (kai busi laisva) :super:

jei sugalvosi tai rasyk, del taves paderinsiu laika visada :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.