Pereiti prie turinio
kicule

Tiesiog liudna...

Rekomenduojami pranešimai

čia turbūt bendravimo problema..

aš irgi nebais turiu su kuo pabendraut gyvai..

kažkaip nemoku lįst į akis ir kalbint, man patogiau (gal) kai mane užkalbina, o gal laukdama vis, kad būtent mane kažkas kalbins atrodau tokia nebendraujanti :doh: ir uždaras ratas...

užtai nete manęs pilna :pana3:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
zmonike,gal tau taip tik atrodo :doh:

Nevisi gi vienodai bendrauja,kieienas turi kazka savo ir bendravime ir siaip :pana3:

 

Gal...As nekaltinu kitu-cia mano tokios bendravimo problemos... :D Ai,kazkokia tylene esu :D

 

o gal laukdama vis, kad būtent mane kažkas kalbins atrodau tokia nebendraujanti :lol: ir uždaras ratas...

 

Va man ir tas pats.Net esu girdejusi,kad esu pasikelusi ir man "zemas lygis"bendrauti... :lol: Tikrai norisi visur liezuvi ikisti,bet kazkoks stabdis yra...Gal nepasitikejimas? :lol:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Gal...As nekaltinu kitu-cia mano tokios bendravimo problemos... :unsure: Ai,kazkokia tylene esu :doh:

Va man ir tas pats.Net esu girdejusi,kad esu pasikelusi ir man "zemas lygis"bendrauti... :doh: Tikrai norisi visur liezuvi ikisti,bet kazkoks stabdis yra...Gal nepasitikejimas? :hm:

Na vel gi gal pati sau atrodai tokia :D

kalbu taip todel kad tave pazystu :P

 

Tikrai norisi visur liezuvi ikisti,bet kazkoks stabdis yra...Gal nepasitikejimas? :hm:

Gali but :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na vel gi gal pati sau atrodai tokia :rolleyes:

kalbu taip todel kad tave pazystu :unsure:

 

Aciu :m:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man irgi kartais uzeina liudnumau bet is visu jegu stengiuosi juos nuvyti :mirksiukas:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kas yra? :flowers:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kartais liudesys mane aplanko :flowers:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
kartais liudesys mane aplanko :super:

cia visiems paitaiko... svarbu kad ilgiau neuzsilaikytu tas "liudesys" :mirksiukas:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
si vakara ir man liudna 175c2edf758ba71379cfe778af314ae5.gif

kas nutiko :) neliudek :)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau siandien neliudziu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man siandien kaip tik nuo pacio ryto liudna...Nezinau kas man darosi...Kazkas uzplauke,lyg tamsus debesys... :)


Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.