Pereiti prie turinio
kicule

Tiesiog liudna...

Rekomenduojami pranešimai

o man liudna, neturiu drauges. neturiu su kuo pasikalbeti, kam pasipasakoti.kitaip tarian, as visiskai neturiu draugu :dovana:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o man liudna, neturiu drauges. neturiu su kuo pasikalbeti, kam pasipasakoti.kitaip tarian, as visiskai neturiu draugu :dovana:

 

Na va :D , o kaip čia taip išėjo? Gi nebuvai visad viena be draugių?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na va :dovana: , o kaip čia taip išėjo? Gi nebuvai visad viena be draugių?

ne nebuvau, bet tai nebuvo tikros drauges, pasirodo tikriausi priesai. cia tiksliau mano geriausia( as taip maniau) buvusi drauge buvo tokia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokie forumai yra labai geras dalykas tokioms vienišoms dūšioms :dovana:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nenusinink, svarbu, kad sužinojai tikrąjį draugės veidą, o tai geriau ne būti su apsimestiniu žmogumi. Žmonės į gyvenimą ateina su laiku.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai man tiesiog liudna as rasau ir parasau visa savo liudesi kaip apsakyma, paversdama viena kitu, kad niekas nesuprastu ko as liudziu.

nes is esmes juk dazniausiai tai niekam ir neidomu kodel tau liudna, nes kiekvienam savo bedos arciau kuno.

 

Liudna, kad nera tikru draugu, gal tik praeiviai tavo gyvenime, kurie tai ilipa tai islipa is traukinio.


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet juk ir patys ne visada tuos išlipančius bandom sulaikyt.. galbūt jiems nesinori išlipt, tiesiog nesijaučia reikalingi ir todėl ieško kito traukinio...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iš tiesų tai visas gyvenima - lyg traukinys, ir į tą MŪSŲ traukinį įlipa mūsų tėvai, artimieji, įlipa ir išlipa.. ir mes į kažkieno traukinį įlipame išlipame... vieni ateina į gyvenim, kiti išeina...


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet juk žmogui norisi ir pastovumo...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir esu liudna jau gan ilgas metas ,nes mano sunelis su negalia ....niekaip su tuo nesusitaikau....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
as ir esu liudna jau gan ilgas metas ,nes mano sunelis su negalia ....niekaip su tuo nesusitaikau....

laikykis,neliudek, stiprybes jums :mirksiukas:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesiog .. kažkaip sunku dušeję :mirksiukas: Keistai jaučiuosi... nežinau ko noriu :sird1:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.