Pereiti prie turinio
snieguolyte

fotodepiliacija Lietuvoje

Rekomenduojami pranešimai

va atradau tokia pat beda turincia forumiete.as ir turiu usus,tiesa pasakius niekada ju neturejau bet pries kelis metus atradau kelis plaukai ir nusiskutau o dabar varkstu su usais,jau keli metai svajoju issinaikinti juos bet nezinau su kuom geriau,ar fotoepiliacija ar dar kaskoks buvo budas nebeatsimenu,kaip spicialiai cia kur tu naikinaisi neatvaziuoja i klaipeda,o tu neklausiai ar usai atauga po fotoepiliacijos?zinau kad reik kelis sykius daryt procedura cia mano svajone as tik bijau kad sumokejus pinigus ju neautauktu dar daugiau,as buvau pas navicka klinikoj uzsirasius naikinima bet vadinas ne fotoepiliacija o kaskaip kitaip neatsimenu bet isvaziavau i anglija ir nebepasidariau,bet vistiek eisiu dabar blogai nedirbu neturiu is ko moket

Sveikutė,likimo drauge :) labai gerai suprantu šią problemą :doh:

Jei neatvažiuoja šitie tai tikrai yra kažkas kitas atliekantis šią procedūrą.Juk Klaipėda tai ne Marijampolė aš netgi manau,kad didžiuosiuose miestuose yra pastoviai dirbantys nes mažuose tai sakė jiems neapsimoka,todėl,kad aparatūra išties brangiai kainuoja.Dėl ataugimo tai neklausiau nes pakankamai info yra internete,tai ką jos naujo pasakys-tik tą patį,o kaip bus matysiu,bet nieko nedaryt jau negaliu,pavargau gyventi iš rankos nepaleisdama pinceto,skustuvo ir balinančio kremo :tongu:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na as ir dauk info pasiskaiciau bet sakau fotodepiliaciju neradau kad pas mus darytu tik su lazeriu bet nu kaina tai nepalyginsi su fotodepiliacija,man tik ideomu kuom jie skiriasi nuo lazerio?o del plauku tai man jau irgi uzkniso kasdien ziuret i veidrodi ir matyt tuos usus ir sviesoj jie tokie juodi net geda toks jausmas kad visi i juos tik ir ziuri,oi kaip noriu issinaikinti bet nedirbu o pinigu neturiu,bet kaska vistiek sugalvosiu,kaina raso nuo 120idomu ar uz konsultacija irgi dar reik moket ar tik uz depiliacija?nu jei pasidarai ja ir atauga dvigubai nu tada sakes :)


1_14_6_956088000_6d65732076656465.png

1_10_134_967147200_4a555354554b4153.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
na as ir dauk info pasiskaiciau bet sakau fotodepiliaciju neradau kad pas mus darytu tik su lazeriu bet nu kaina tai nepalyginsi su fotodepiliacija,man tik ideomu kuom jie skiriasi nuo lazerio?o del plauku tai man jau irgi uzkniso kasdien ziuret i veidrodi ir matyt tuos usus ir sviesoj jie tokie juodi net geda toks jausmas kad visi i juos tik ir ziuri,oi kaip noriu issinaikinti bet nedirbu o pinigu neturiu,bet kaska vistiek sugalvosiu,kaina raso nuo 120idomu ar uz konsultacija irgi dar reik moket ar tik uz depiliacija?nu jei pasidarai ja ir atauga dvigubai nu tada sakes :sird:

 

 

ir as pasiskambinau pasiteirauti :mirksiukas: uz konsultacija nereikia moketi, pirma karta visada nemokamai nedidelei vietai, pvz usams, bet procedura bus efektyvi tik tamsiaplaukems ,tai jauciu ir as darysiuosi, uzsiregistravau, pazastis pirma karta nemokamai :unsure:

 

ai dar sake, kad skiriasi nuo lazerio tuo, kad lazeriu skauda,brangiau, beto ten kazkaip kelia po viena plauka, ilgiau uztrunka, o cia veikia sviesa iskarto didesni plota, neskauda. kazkaip nemoku moksliskai paaiskint, kaip man sake :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ai dar sake, kad skiriasi nuo lazerio tuo, kad lazeriu skauda,brangiau, beto ten kazkaip kelia po viena plauka, ilgiau uztrunka, o cia veikia sviesa iskarto didesni plota, neskauda. kazkaip nemoku moksliskai paaiskint, kaip man sake :victory:

na kad ir su lazeriu neskauda rodos... :hm:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ir as pasiskambinau pasiteirauti :victory: uz konsultacija nereikia moketi, pirma karta visada nemokamai nedidelei vietai, pvz usams, bet procedura bus efektyvi tik tamsiaplaukems ,tai jauciu ir as darysiuosi, uzsiregistravau, pazastis pirma karta nemokamai :super:

 

ai dar sake, kad skiriasi nuo lazerio tuo, kad lazeriu skauda,brangiau, beto ten kazkaip kelia po viena plauka, ilgiau uztrunka, o cia veikia sviesa iskarto didesni plota, neskauda. kazkaip nemoku moksliskai paaiskint, kaip man sake :super:

o tu kokiam mieste darysis?

blin o kuo skiriasi fotodepiliacija nuo fotoepiliacijos?man sake kad fotodepiliacija tipo giliai iki saknu plauku neiima ir jie atauga,su lazeriu irgi atauga.o nezinai su lazeriu ataugaplaukai?tu paciu darbuotoju neapsimoka klaust vistiek sakys kad neatauga.as esu tamsiu plauku juodu antankiu o usai yra ir juodu ir baltu plauku,tai zinok dabar nuimtu man juos ar ne?man svarbiausiai kad nepradetu daugiau aukti jei liktu plaukai kad tik nedaugiau nei yra dabar,to as labiausiai bijau


1_14_6_956088000_6d65732076656465.png

1_10_134_967147200_4a555354554b4153.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ir as pasiskambinau pasiteirauti :victory: uz konsultacija nereikia moketi, pirma karta visada nemokamai nedidelei vietai, pvz usams, bet procedura bus efektyvi tik tamsiaplaukems ,tai jauciu ir as darysiuosi, uzsiregistravau, pazastis pirma karta nemokamai :super:

 

ai dar sake, kad skiriasi nuo lazerio tuo, kad lazeriu skauda,brangiau, beto ten kazkaip kelia po viena plauka, ilgiau uztrunka, o cia veikia sviesa iskarto didesni plota, neskauda. kazkaip nemoku moksliskai paaiskint, kaip man sake :super:

Ne,netiesa,kad lazeriu skauda,juk sakiau,kad dariausi .Pirmas įspūdis,kad foto labiau skauda.Na ne taip pasakiau ...labiau jaučiamas tas dilgčiojimas,bet tikrai ne skauda.Eikit drąsiai :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o tu kokiam mieste darysis?

blin o kuo skiriasi fotodepiliacija nuo fotoepiliacijos?man sake kad fotodepiliacija tipo giliai iki saknu plauku neiima ir jie atauga,su lazeriu irgi atauga.o nezinai su lazeriu ataugaplaukai?tu paciu darbuotoju neapsimoka klaust vistiek sakys kad neatauga.as esu tamsiu plauku juodu antankiu o usai yra ir juodu ir baltu plauku,tai zinok dabar nuimtu man juos ar ne?man svarbiausiai kad nepradetu daugiau aukti jei liktu plaukai kad tik nedaugiau nei yra dabar,to as labiausiai bijau

 

 

geguzes 3, vilniuje. man atrodo, kad fotodepil. ir fotoepiliacija tas pat, as ju irgi klausiau:) as isbandziusi lazeri,tai zinot geru zodziu neturiu apie ji.... mano useliai irgi tamsus, tai turetu veikti kaip ir tavo... o tikrai nemanau, kad dar labiau prades augti, neapgaudinetu manau sitaip zmoniu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
geguzes 3, vilniuje. man atrodo, kad fotodepil. ir fotoepiliacija tas pat, as ju irgi klausiau:) as isbandziusi lazeri,tai zinot geru zodziu neturiu apie ji.... mano useliai irgi tamsus, tai turetu veikti kaip ir tavo... o tikrai nemanau, kad dar labiau prades augti, neapgaudinetu manau sitaip zmoniu...

o nezinai apie toki dalyka kaip elektroepiliacija?as uzsirasiau penktadieniui,bet dauk minusu apie ji yra,ir kad ilgai daryt reikia dauk sensu,kad puliuot pradeda,pigmentacija pasikeicia tai jau ir bijau ,nes man visalaika visi minusai kliuna tokia neuveske esu


1_14_6_956088000_6d65732076656465.png

1_10_134_967147200_4a555354554b4153.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o nezinai apie toki dalyka kaip elektroepiliacija?as uzsirasiau penktadieniui,bet dauk minusu apie ji yra,ir kad ilgai daryt reikia dauk sensu,kad puliuot pradeda,pigmentacija pasikeicia tai jau ir bijau ,nes man visalaika visi minusai kliuna tokia neuveske esu

 

 

tiesa pasakius daug neigiamu dalyku apie ja girdejau :doh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
tiesa pasakius daug neigiamu dalyku apie ja girdejau :hm:

o ka tikslai esi girdejus?kokie tie minusai?man atrsao odos dermenologe ar kaip ten tai nuo jo neauatauga plaukai o nuo lazerio atauga tik elektroepiliacija yra skausminga ir gali pasikeisti pigmentacija.o ka tu esi girdejus?


1_14_6_956088000_6d65732076656465.png

1_10_134_967147200_4a555354554b4153.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o ka tikslai esi girdejus?kokie tie minusai?man atrsao odos dermenologe ar kaip ten tai nuo jo neauatauga plaukai o nuo lazerio atauga tik elektroepiliacija yra skausminga ir gali pasikeisti pigmentacija.o ka tu esi girdejus?

 

 

skaiciau daug apie tai ... tai ta ir girdejau, kad labai skausminga procedura, bet girdejau ir tai kad atauga plaukeliai :hm: niu nzn,tavo teise rinktis :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.