Pereiti prie turinio
snieguolyte

fotodepiliacija Lietuvoje

Rekomenduojami pranešimai

sveikutes,na tai kaip sekasi musu plaukuotom panelem?kiek jau kartu daret epiliacija?ar matosi efektas?as buvau uzsirasius elektroepiliacijai bet vasara nedaro bet mane buvo uzrase bet baigesi adateles tadteks laukt iki rudens :super: planuoju darytis su lazeriu bet vis pinigu nera ir baime kad nebuciau daugiau usuota,dar labai noriu pasidarytivakumini masaza 10kartu reik nuo celiulito ir striju bet kainuoja nemaai,tai irgi pinigu neturiu laukiu kada darba gausiu tada eisiu i viska ir darysiu viska :super: bent mano cia svajone


1_14_6_956088000_6d65732076656465.png

1_10_134_967147200_4a555354554b4153.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
snieguolyte,o ka tu nori depilioti?

 

 

 

pazastis labai noreciau, o ateity dar kanors :rolleyes: ta va laukiu pirmokjo seanso...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
pazastis labai noreciau, o ateity dar kanors :wub1: ta va laukiu pirmokjo seanso...

 

 

cia manes klause ne taves :D :D :lol: o as tai noreciau bikini susitvarkyt , nes baisu ir ziuret kas ten dedasi :rolleyes:

o sakyk reginute kur tu darysies?, kaip supratau uzsiregistravai? sakei tavo sesei bedos? kur ji darosi? as 06,06 vilniuje....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
cia manes klause ne taves :D :D :lol: o as tai noreciau bikini susitvarkyt , nes baisu ir ziuret kas ten dedasi :wub1:

o sakyk reginute kur tu darysies?, kaip supratau uzsiregistravai? sakei tavo sesei bedos? kur ji darosi? as 06,06 vilniuje....

 

 

 

oj sorry nepastebejau kad ne manes :lol:

as pirmadieni tauragej :rolleyes:

 

mano sesuo dabar laukiasi vaikelio , todel nesidare daugiau... bet greitai pagimdys tad naikinsis savo beda su plaukais....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
sveikutes,na tai kaip sekasi musu plaukuotom panelem?kiek jau kartu daret epiliacija?ar matosi efektas?as buvau uzsirasius elektroepiliacijai bet vasara nedaro bet mane buvo uzrase bet baigesi adateles tadteks laukt iki rudens :rolleyes: planuoju darytis su lazeriu bet vis pinigu nera ir baime kad nebuciau daugiau usuota,dar labai noriu pasidarytivakumini masaza 10kartu reik nuo celiulito ir striju bet kainuoja nemaai,tai irgi pinigu neturiu laukiu kada darba gausiu tada eisiu i viska ir darysiu viska :D bent mano cia svajone

 

 

na matyt kad veiksminga, jeigu daug moteru darosi :wub1:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
gal dar kasnors uzsiregistravote 06.06 Vilniuje?

Na snieguolyte ,ar jau lankeisi fotodepiliacijos seanse?Koks įspūdis?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveikutes :unsure: jop, buvau praita savaite. na nieko ten ipatingo, neskaudejo visai :hysterical: padare pazastis kaip pirma karta nemokamai, tad nusprendziau prie to pacio pasidaryti ir bikini, nu ka lyg ir nieko :rolleyes: tik dabar negalesiu degintis soliariume :tongu: bet nieko, saules juk turim lauke :) kita karta sake jei darysiuosi vel bikini ir pazastis, tai pazastims bus 50 proc nuolaida.seip labai fainos kosmetologes. as tai dabar apsivertus darbais, vestuves savo palnuoju :D o koki jus depiliacijos buda siuo metu propoguojat? kokios naujienos ? ;) ir dar, uzsirasiau ir kitam seansui po menesiuko :rolleyes:

 

ai, tik teisingai mane supraskit, kad uz bikini mokejau, tik uz pazastis ne, nes mazesnej srity daro nemokamai first time

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labuka snieguolyte, o kiek bendrai isejo uz pazastis + bikini? :rolleyes:

Kiek dar reikes seansu :hysterical:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labuka. bikini vienas kartas 360 lt, pirma karta pazastis dare nemokamai, seip jos kanuoja 175 lt.pas juos taip yra, kad pirmas kartas nedidelej srity nemokamas, pvz useliai, pazastys...ir va kai kita karta darysiuosi bikini ir pazastis, tai uz pazastis jau mokesiu bet puse kainos (nes jei daraisi is karto dvejose vietoje, antrai mazenei vietai daroma 5o proc nuolaida).na dar kokius 5-6 kartus manau reikes.

 

o tu irgi planuoji pabandyti ? :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prasom cia mums nesamoningu reklamu neskleisti :D

Tu čia apie ką? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.