Pereiti prie turinio
Snapė

Jūsų draugė "lenda" prie jūsų vyro...

Rekomenduojami pranešimai

Jeigu akivaizdžiai pastebit, jog jūsų draugė rodo dėmesį jūsų vyrui? Kaip reaguojat? Ką darot?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pavydziu... :lol: Tik tyliai....Nepalikciau vienu.Pasakyciau savo nuogastavimus vyrui-tegu nemano,kad nieko nepastebiu.Galbut kalbedama replikuociau jos mintis.Galu gale humoro forma pasakyciau,kad baigtu kabinti mano vyra-galbut suprastu,jog viska matau...Daug variantu...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ka, duociau i nosi....juokauju :lol: , o jei rimtai tai pirma - ji jau man nebe drauge, ir pasistengciau nuo jos atsiriboti. Bet gal ne, kaip tik laikyciausi prie saves, kad galeciau stebeti situacija :lol:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nu ka, duociau i nosi....juokauju :lol: , o jei rimtai tai pirma - ji jau man nebe drauge, ir pasistengciau nuo jos atsiriboti. Bet gal ne, kaip tik laikyciausi prie saves, kad galeciau stebeti situacija :lol:

 

Aha.kaip sako:draugus laikyk arti,o priesus dar arciau... :lol:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aha.kaip sako:draugus laikyk arti,o priesus dar arciau... :lol:

va butent, tada gali zinoti viska (beveik) viska :lol:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet gi situacija labai dažna gyvenime :lol: ir kaži kodėl būtent "tavo" draugei ima toks noras prie vyro lysti :lol:

 

Nors iš kitos pusės man pvz žiauriai nepatinka tokios situacijos, buvom su maniškiu jo bendradarbio gimtadienyje kavinėje, maniškis su draugais rūkė lauke, aš likau viena sėdėti prie stalo, kadangi nieko nepažinojau tai ir sėdėjau ir tylėjau. priėjo maniškio tas bendradarbis atsisėdo šalia ir pradėjom kalbėti, bet jo žmona iškart gan žiariai sureagavo, na gan garsiai pasakė savo seserei eik sėsti prie Vardas(maniškio bendradarbis), ir parodė į mane, nes ji tipo negali sėstis šalia vyro. Lyg aš tą vyrą jau apsikabinus sėdėčiau, ar pati prie jo priėjus :lol:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia jau visiskas absurdas.....matyt ji kiekviename zingsnyje mato vyro neistikimybe, o gal jis toks yra ir tu visai niekuo deta pakliuvai i jos akirati. Tai ji gal labai pavydi ir tai akivaizdziai parodo?


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
cia jau visiskas absurdas.....matyt ji kiekviename zingsnyje mato vyro neistikimybe, o gal jis toks yra ir tu visai niekuo deta pakliuvai i jos akirati. Tai ji gal labai pavydi ir tai akivaizdziai parodo?

 

Na bet taip gan dažnai man pasitaiko :geda::mirksiukas:

Perdėtas moterų pavydas irgi klaikus, o dar ypač toks akivaizdus.

 

Na bet jau čia nuo temos biškį nukrypstu :D


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na bet taip gan dažnai man pasitaiko :D :mirksiukas:

man atrodo, tau taip pasitaiko todel, kad tu esi bendraujantis zmogus, megsti kompanija, paplepeti, pasilinksminti, o moteriskes tuoj pat isvelgia tavyje varzove. tai lai ir nervuojasi nejaugi del to turi keistis?


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
man atrodo, tau taip pasitaiko todel, kad tu esi bendraujantis zmogus, megsti kompanija, paplepeti, pasilinksminti, o moteriskes tuoj pat isvelgia tavyje varzove. tai lai ir nervuojasi nejaugi del to turi keistis?

 

Oi net ir nežadu :geda: dar gražiau, dėl paklaikusių bobų :mirksiukas:

 

Bet šiaip per daug moterys reiškiasi įžvelgia savo vyruose nukrypimus į kaire :D


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Oi net ir nežadu :D dar gražiau, dėl paklaikusių bobų :mirksiukas:

 

Bet šiaip per daug moterys reiškiasi įžvelgia savo vyruose nukrypimus į kaire :D

 

gal sakyciau tam turi pagrindo :geda: bet jei jau vyras suka i kaire, tai gali ji daboti ne dabojusi, jis vistiek ras proga.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jeigu akivaizdžiai pastebit, jog jūsų draugė rodo dėmesį jūsų vyrui? Kaip reaguojat? Ką darot?

 

Na jei drauge lystu prie mano vyro,ji man drauge niekada negalėtu daugiau būti :doh: Kas ir kaip būtu nežinau... aišku būtu įdomu pamatyt kaip maniškis elgtųsi... Maža ką :hm:

O aš gal būt galėčiau taip atsipalaiduoti,paflirtuoti... kad jam fantazija atšoktu žiūrėt į kokia nors kita :lol: (pradėtu pavydėt mane). Na čia aš tik taip pamąsčiau... išties sunku pasakyt kas būtu :mda:

 

gal sakyciau tam turi pagrindo :hm: bet jei jau vyras suka i kaire, tai gali ji daboti ne dabojusi, jis vistiek ras proga.

Aš taip pat esu tokios nuomones :rolleyes:

 

Indrute, ta apie ką tu pasakoji, tai kaip aš supratau ten ne tavo drauges vyras,o pažįstamas žmogus :hm: taip?

Kas dėl bendravimo,tai tu tikrai esi bendraujantis žmogus :super: ir super pavydžiai žmonai pasirodė kad tu kabini jos vyrą :lol: ir tiek... bet kokiu atveju ji taip neturėjo elgti... :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.