Pereiti prie turinio
Snapė

Jūsų draugė "lenda" prie jūsų vyro...

Rekomenduojami pranešimai

taip suprantu ka nori pasakyti...., sutinku ir su tuo, kad su metais atsiranda ta istverme ir susivaldymas...pati tai pajutau, nes tas dalykas kai lindo prie mano tuo metu vaikino buvo gal pries kokius 4-5 metus...dabar gal ir as kitaip elgciausi, o gal ir ne..... :doh: nebuvau kolkas dabar tokioje situacijoje. pasakojau jums kas buvo anksciau.... :mirksiukas:

todel mes tave ir suprantame :D :D


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
todel mes tave ir suprantame :doh: :D

aciu :mirksiukas:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
as visada kazkaip galvodavau kad uzmusciau,trenkciau ar dar ka negero padaryciau :mirksiukas: bet jei rimtai pagalvojus,kazin kaip pasielgciau... turbut apsisukciau ir iseiciau su sypsena,nors viduje butu "vulkanas pykcio "...

kas del isejimo tai pritariu tik labai abejoju kad eidama sypsotumiesi :doh: :D :D


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dinariuk, manau, kad dar ir kaip šypsotųsi, sukąstų dantis, bet šypsotųsi...

 

<..> O tu .Eitvyde galvoji,kad tai moteriai tai nežema taip specialiai akivaizdžiai lysti prie vedusio vyro ir dar ,kad žmona matytų.Tokioms kartais geros pamokos ir tereikia,kad atšoktų.Kartais tenka nusileisti iki to žmogaus lygio,kad pastatytum jį į vietą.

Na jei jis paskė, kad atšoktų, tai žinoma, kad toliau lįsti žema, bet ar būtina nusileisti iki jos lygio? kuo tu tada geresnė?

Ir neįdėmiai skaitai:

tai kad man ir buvo vienas labai nemalonus nutikimas, kai mes dar buvome nezenoti, bet jau ilgai draugavome....

 

<...>

noreciau pamatyti tavo reakcija tokioje situacijoje..... o dar kai esi siek tiek isgerusi.... <...> o zmona turi but zmona ir svetimkuni is seimos reikia stumti. ne vien tai turi daryt vyras.....

kai aš būnu išgėrusi, man būna viskas dzin, paskui suvokiu, kad neturėjo būtio dzin, bet... išgėrus esu linksma ir nesiveliu į konfliktus, taip jau mane alkoholis veikia :)

svetimkūnio tu neišstumsi tokiom preimonėm, jei tavo vyras norės nueit kairėn, tai ir nueis... reik bent kažkokio pasitikėjimo, manau...

o pasielgčiau lygiai kaip kiculė :lol:

<...> apsisukciau ir iseiciau su sypsena,nors viduje butu "vulkanas pykcio "...
Gal ir klysta, bet nuspresti ar ji klysta ar ne - ne mums. Cia yra jos nuomone ir ji ja issako :lol:

ačiū :lol:

bet iseitum pakleta galva, o moteris, kuri save gerbia, taip ir turetu elgtis :hm: Mokejimas tokioje situacijoje susivaldyti padaro moteri stipria.

:lol: :lol: :lol:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na pasakyti tai daug lengviau negu padaryti as irgi galiu pasakyti kad taip didvyriskai elgciausi bet jei isprovokuotu nera garantiju kad jai akiu neiskabinciau nors man tokie dalykai nepriimtini bet tokioj situacijoj niekas nezino kaip pasielgtum o dabar diskutuoti ir kalbeti yra lengva :lol:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
na pasakyti tai daug lengviau negu padaryti as irgi galiu pasakyti kad taip didvyriskai elgciausi bet jei isprovokuotu nera garantiju kad jai akiu neiskabinciau nors man tokie dalykai nepriimtini bet tokioj situacijoj niekas nezino kaip pasielgtum o dabar diskutuoti ir kalbeti yra lengva :lol:

Dinariuk,tiesa pasakius sakau taip kaip sakau nes tokia situacija man buvo :lol: mes tik pradejome draugauti,draugu kompanijoje sventiem Naujus metus (buvo ir musu draugai ir draugu draugai) na ir atsirado viena "grazuole" :lol:

Nors maniskis visiskai i ja nekreipe demesio,mane supygde tai kad butent nekreipia,kad i vieta nepastoto :lol:

Palinkejau gero vakaro ir isejau ...

jis aisku leke is paskos,net nesuprates kai ivyko, nors po to karto tokiu situaciju nebuvo :lol:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveikinu, kad esat tokios istvermingos ir susivaldancios


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oksana tu parasej savo istorija,as savo...

su ko sveikini? biski nesupratau :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
oksana tu parasej savo istorija,as savo...

su ko sveikini? biski nesupratau :super:

su tuom kad tokiose situacijose esate istvermingos ir susivaldancios :rolleyes:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na net neisivaizduoju, kaip tada butu. Nu visu pirma isiaiskinciau ar cia taip tikrai yra


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nu ka, duociau i nosi....juokauju :D

 

O as butent taip ir padaryciau :( ir nejuokauju.

Kas mano - tas mano.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu labai temperamentinga, tai labai sunku pasakyti kaip tokioje stuacijoje pasielgciau :rolleyes:


wg__78__028Z0000-WnmMDAwMDA4fDAwMDEyODZofExpa28.gif

 

an1cj0Q-Wnm0030MDAwMTQwOGx8MDAwMDEzZGF8U3VzaXR1b2tl.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.