Pereiti prie turinio
Snapė

Jūsų draugė "lenda" prie jūsų vyro...

Rekomenduojami pranešimai

mano gyvenime yra tokia situacija kad mano vyro buvusioji panele kuri buvo iki manes daznai apsireiskia ir lenda akivaizdziai net jei as ir musu dukra salia bunam, tai mano dukra jau jos nekencia, o vyras ja ignoruot pradejo bet vistiek ta lenda bet vistiek nieko negauna nes maniskis i ja visiskai jau jokio demesio nebekreipia siap tai ji biski nenormali yra :rolleyes:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na zinai :rolleyes: o ka tavo vyras sako?

Man paciai butu nemalonu jei prie manes kabinetusi pvz., mano buves draugas (kuris buvo pries vyra) as pati ji pasiusciau toliai,jei taip elgtisi :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jam ji jau skersai stovi :rolleyes:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
mano gyvenime yra tokia situacija kad mano vyro buvusioji panele kuri buvo iki manes daznai apsireiskia ir lenda akivaizdziai net jei as ir musu dukra salia bunam, tai mano dukra jau jos nekencia, o vyras ja ignoruot pradejo bet vistiek ta lenda bet vistiek nieko negauna nes maniskis i ja visiskai jau jokio demesio nebekreipia siap tai ji biski nenormali yra :rolleyes:

 

Jo...Tikrai nenormali,jei ignoruoja ir tai nesupranta... :rolleyes:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jeigu akivaizdžiai pastebit, jog jūsų draugė rodo dėmesį jūsų vyrui? Kaip reaguojat? Ką darot?

 

ikreciau biski jai proto :lol:

neziurint i tai , kad tai mano gera drauge, isakyciau viska ka galvoju, prie mano vyro nelys niekas , net ir geriause draude. Vyrai sako kai mazi vaikai reikia daboti nuo visko, isgere alkoholio galvoja tada su ana galva, :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ikreciau biski jai proto :lol:

neziurint i tai , kad tai mano gera drauge, isakyciau viska ka galvoju, prie mano vyro nelys niekas , net ir geriause draude. Vyrai sako kai mazi vaikai reikia daboti nuo visko, isgere alkoholio galvoja tada su ana galva, :super:

as lygiai taip pat pasielgciau- konkreciai duociau i kaulus jai...... kitaip elgciausi tik tuo atveju jeigu vyras pats noretu to demesio ir pats prie jos listu..... na bet vistiek karve gautu i kaulus :mirksiukas: :lol: :lol: :clap2::gele: :P :lol: :lol: :lol:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Indrute, ta apie ką tu pasakoji, tai kaip aš supratau ten ne tavo drauges vyras,o pažįstamas žmogus :super: taip?

Kas dėl bendravimo,tai tu tikrai esi bendraujantis žmogus :lol: ir super pavydžiai žmonai pasirodė kad tu kabini jos vyrą :lol: ir tiek... bet kokiu atveju ji taip neturėjo elgti... :mirksiukas:

 

Oi aš tik šiaip vieną tokį pvz parašiau. Tas vyras man net ne pažystamas, tiesiog maniškio bendradarbis, o jo žmona tuo labiau, aš tik šiaip parašiau, kad kokių žmonų būną, ir kaip klaikiai iš šono atrodo :clap2:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
mano gyvenime yra tokia situacija kad mano vyro buvusioji panele kuri buvo iki manes daznai apsireiskia ir lenda akivaizdziai net jei as ir musu dukra salia bunam, tai mano dukra jau jos nekencia, o vyras ja ignoruot pradejo bet vistiek ta lenda bet vistiek nieko negauna nes maniskis i ja visiskai jau jokio demesio nebekreipia siap tai ji biski nenormali yra :mirksiukas:

gal tai bobikei kos morcius :lol: :clap2::super: ,kad ji negali nuo tavo vyro atstoti ,eina sau kokiu durnikiu buna :lol:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ji negali susitaikyti kad Andrius (cia mano vyro vardas) mane vede o ne ja ir kad as jam dukryte pagimdziau o ne ji :lol: buvo laikas kai ji visiems skelbdavo kad ji andriaus meiluze bet is to nieko nesigavo ar visokiu nesamoniu prisigalvoja bet visi jau prie priprato ir net demesio nebekreipia :lol:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ji negali susitaikyti kad Andrius (cia mano vyro vardas) mane vede o ne ja ir kad as jam dukryte pagimdziau o ne ji :lol: buvo laikas kai ji visiems skelbdavo kad ji andriaus meiluze bet is to nieko nesigavo ar visokiu nesamoniu prisigalvoja bet visi jau prie priprato ir net demesio nebekreipia :lol:

 

ir jus vis dar su ja bendraujat? :lol: As net neziureciau i jos puse


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mes tai nebendraujam bet kad ji lenda ir prie mano vyro ir net prie dukros, isvaizduojat viena karta mano dukra su draugem buvo picerijoj prie vieno staliuko o mano sese su draugem prie kito bet jas mate, norejo paneles vienos pabuti as cia apie mazasias :lol:

tai ta priejo prie mano dukros ir sako zinai tavo mama yra k.....

 

kaip jum tai :lol:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.