Pereiti prie turinio
uogyte

Ar esate patenkinti savo išvaizda?

Rekomenduojami pranešimai

as savo isvaizda nesu patenkinta,jei galeciau savyje pakeisciau daug ka!Visu pirma noreciau pasididinti krutine,nes del jos labiausiai kompleksuoju!Nepasitikiu savimi!Kartais net uzeina depresija,kai pagalvoju kad nieko neturiu!Nors mano vaikinas sako kad mane myli tokia kokia esu,bet noreciau pasikeisti del saves!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? irgi nesu patenkinta, kad krutines neturiu. Pati stebiuosi: ir kaip a? vaikus maitinau? Bet baigiu vaikus maitinti ir krutine i?garuoja...

Rubai negra?iai atrodo.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ar esate patenkinti savo isvaizda?

 

as esu patenkinta :baby

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na dabar esu patenkinta savo išvaizda :) tik gaila, dėl pakitusios krūtinės po maitinimo, tačiau nieko nepadarysi :D reikia susitaikyti ir mylėti save tokią , kokia esu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As taip pat kompleksuota :doh: Krutines ir pas mane nelabai yra :D Tai nusipirkau sau gera liemenele, tad su drabuziais atrodo visai neblogai, o maniskiui patinku tokia, kokia esu :D Dar kompleksuoju del sypsenos, nes vienas dantis isauges ne ten, kur reikia, bet ismokau sypsotis i fotoaparata geraja puse, taip issprendziau sia problema, na bent jau laikinai :flowers: Anksciau labai kompleksuodavau del atlepusiu ausu, bet dabar kazkaip dzin, ka padarysi, kad tenka nesioti akinius :flowers: O siaip esu gana patenkinta savimi :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As manau reikia ismokti mylet save tokia kokia esi...

Jau anksciau pas mane komplesu buvo :flowers:

Dar ir dabar noreciau gal ka pakeiti....

Del krutines ir as komleksa turejau :doh: Net neisivaizduoju kaip atrodys dabar po antrto vaikelio :flowers: :flowers:

 

Bet kai pagalvoju dabar kad kompleksovau kai buvau panele... ech... Durnele buvau :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is esmes - esu patenkinta, o dar kai pagalvoju, kad jau du vaikucius turiu, o i savo 16metiskus rubus ilendu, tai gal isvis puiku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nelabai patenkinta, del krutines nekomplekuoju o vat pilvas po gimdymo tai jau neduok tu Dieve :mirksiukas:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

po gimdymo jau nebe... pasilikes pilvas, atsirades celiulitas, o ir siaip jau tokios rinkeles darosi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kol draugavau su savo busimu vyru, tai buvau patenkinta savim, bet kaip pradejome gyventi kartu, tai priaugau svorio :mirksiukas: . paskui kaip pagimdziau pirma vaikeli, tai ir po gimimo liko keli kg, dabar vel laukiuosi ir tikiuosi kad nepaliks dar papildomu kilogramu. turiu nemaza krutine :rolleyes: , tai sunkumas toks, kad nevisad tinka drabuziai.


line_vaikai1-669933.gif_beg_vaik6-slank.gif_beg2_vaik3-slank.gif_time_1111010400_time2_1214946000_text_Sūneliui_text2_Dukrytei.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Argi ne maza krutine minusas...?As tai noreciau didesnes... :flowers:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.