Pereiti prie turinio
Pajure

Situacijos

Rekomenduojami pranešimai

Kartą seniai mano vyras sutiko seną vaikystės draugą,nuvyko su mašina pas jį į svečius ir ten gerai pabaliovojo.Ryte skambina, kad pasiimčiau jį kartu su mašina.Apsižiūrėjau, kad tik kelis litus turiu,aiškiai taksi neužteks.Tai jis iškvietė man taksi,ir susitarė, kad kai taksi privažiuos,taksistas paskambins dispečerei,ji skambtels į draugo butą,jis ateis, mane sutiks ir taksistui sumokės.Kai aš jau buvau netoli,jis laikė rankoj kažkokį įmantrų telefono aparatą ir netyčia kažką ten išardė,pasijuto nepatogiai, ir puolė telefoną taisyti.O manęs sutikti išėjo jo draugas, kurio aš niekada nebuvau mačiusi.Jis atsimešė didelį banknotą,taksistas neturėjo gražos,aš likau laukti prie taksi, kol jis atneš smulkiau.Žiūriu, taksistas man kvailai šypsos, dviprasmiškus juokelius mėto,kažkaip familiariai elgiasi.Paskui pamąsčiau, kaip aš iš šalies atrodžiau-važiuoja moteriškė į rajoną,kur visiškai nesiorentuoja, su ant lapelio parašytu adresu,ją sutinka vyras,kurį ji mato pirmą kartą gyvenime,vyriškis už ją sumoka ir jie abu kartu nueina...


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip, gera situacija...

aš turėjau iš tokios pačios operos, tik ne taip žiauriai...

kažkada seniai seniai, kai mėgdavau važinėt tranzais ir susitikinėt su vaikinais iš interneto...susitariau nulekt pas vieną vilnietį berniuką į gimtadienį...aišku dėl drąsos pasiėmiau ir draugę...aišku kaip ir reta sako, rajonas kur aš visiškai nesiorentuoju, vakaras, tamsu...

reziume, buvo linxma...ir tokios situacijos kartais pakaitina savajį aš...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man daznai tokiu situaciju pasilaiko.... :swoon2[1]:

balandzio menesi tokios mergytes gimtadienis buvo, ir uzsimane delione puzzle ir butinai su kaciukais...visas parduotuves isvaiksciojau ir tik vienoj tokia dovanele radau... pakuoja man ta dovana o as taip ir pardavejai, sakai kad va visa miesta isvaiksciojau ir tik cia radau, ir sakau taip, uzsimane butent tu kaciuku, galejo ka lengvesnio susigalvot...

ir ka jus sau manot, pasisuku sonu, o ten... :swoon2[1]: stovi ta mergyte su mama... :swoon2[1]: pradejau ten kazka vartytis, sukinetis nu ir kazkaip uzsiglaite, bet vistiek savijauta nekokia buvo, oij nekokia...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
taip, gera situacija...

aš turėjau iš tokios pačios operos, tik ne taip žiauriai...

kažkada seniai seniai, kai mėgdavau važinėt tranzais ir susitikinėt su vaikinais iš interneto...susitariau nulekt pas vieną vilnietį berniuką į gimtadienį...aišku dėl drąsos pasiėmiau ir draugę...aišku kaip ir reta sako, rajonas kur aš visiškai nesiorentuoju, vakaras, tamsu...

reziume, buvo linxma...ir tokios situacijos kartais pakaitina savajį aš...

 

 

:)


...............................................

 

403284pn.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:)

Ką reiškia šitas :hm:


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ką reiškia šitas :hm:

 

 

nemaniau, kad useris vyrukus mėgsta...manęs kažkaip dar "nekabino", gal aš jam nepatrauklus... :) :hm:


...............................................

 

403284pn.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
nemaniau, kad useris vyrukus mėgsta...manęs kažkaip dar "nekabino", gal aš jam nepatrauklus... :) :hm:

Mėgsta vyrukus Useris...taigi rašė kažkur,kad santuoka pas jį iš išskaičiavimo-myli vaikiną,o turėjo vesti moteriškę.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gana mane apkalbinėt...aš myliu dabar moteris...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal dar ir patikslinsi,kokias moteris.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar teko buti tokioje situacijoje,kur geriausiai butu apsisukti ir iseiti.....

O apie tai pagalvoji tik siek tiek veliau, kai tikrai supranti kad tave iskaudino. :flowers: (Kartais buna kai ta akimirka tiesiog nesureguoji, o paskui taip skaudu buna) :x1:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ar teko buti tokioje situacijoje,kur geriausiai butu apsisukti ir iseiti.....

O apie tai pagalvoji tik siek tiek veliau, kai tikrai supranti kad tave iskaudino. :flowers: (Kartais buna kai ta akimirka tiesiog nesureguoji, o paskui taip skaudu buna) :x1:

 

Ahsa būna ir man taip, tuo metu atrodo net nepastebėjai, o gryžus namo apsvarstai kad esi labai isižeidus :x1: Ir tuo metu norisis visiem gerkles perkast, nes kaip tave įžeidė nieko neatkirtai :x1:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ahsa būna ir man taip, tuo metu atrodo net nepastebėjai, o gryžus namo apsvarstai kad esi labai isižeidus :x1: Ir tuo metu norisis visiem gerkles perkast, nes kaip tave įžeidė nieko neatkirtai :x1:

Man taip pat... kazkaip reakcija ateina paveluotai... :x1:

O dar kai tai zmogus su kurio nuosyrdziai bendrauji, tai tikrai skaudu :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.