Pereiti prie turinio
Pajure

Situacijos

Rekomenduojami pranešimai

Apsiprekinom pardavkej.Vyras su vaiku nuejo iki daiktu saugojimo dezuciu paimti maiselio.As pasilenkusi virs vezimuko ir maisu bandziau atidaryti zemes riesutu pakeli ...Atsisuku-uz manes apsauginis stovi.Jam nueinant girdziu kaip sako i racija:viskas gerai,nebloga...Itariu,pagalvojo,kad mane supykino,ar siaip bloga paliko.Tai smagiai paskui pasijuokiau,nors is pradziu geda buvo... :mirksiukas: Bet ir geras,rupestingas apsauginis papuole... :D

cia tai geras :unsure: :unsure: :super: smagiai pasijuokiau perskaiciusi ir isivaizduodama kaip viskas buvo :blink: :doh: :lol:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir kas čia per juokas, TAIGI JIS GROŽĖJOSI, IR ŽAVĖJOSI TAVIMI. Juk apsauginiai irgi turi širdis,tik stebiuosi, kodėl nepadėjo tau, na ką nors daryti. Aš bent vaikutį

būčiau paglostęs ,- gražios mamytės

33.gif

8598-1.jpg


385864ad89a73b1431d1878d8d9ed828.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kas perskaitys pakelkit ranką.

neįveikiau :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano trumpas nutikimas,kurį iki šiol atsimenu...

Turėjo būt vyro draugo žmonos gimtadienis(daug nepažystamų žmonių),aš ruošiuosi,puošiuosi,vyras kaip visada prašo paskubėt ir paskubėjau...Praėjus kelioms valandoms vienas iš svečių paklausė''kas čia pas tave per pakabukas?''O ten nenukirpta etiketė su kaina nuo naujos bliuzelės(plaukai ilgi,tai vyras nepastebėjo išeinant,o aš pati pamiršau,kad jos nenusiėmiau) :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na siandien as apsigaidinau norfoje prisidejau kalna prekiu ,pradejo man skaiciuot o as viska pakuot i maiselius -pardaveja klausia ar maiseliu neskanuosim :( nu tai visai prakaitas ispyle :D


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tokio dalyko neturiu kur akiu deti neimu y galva man visai vienodai jei prie svetimu zmoniu kas tcitinka nu tokia mano mada.


GYVENIMAS GRAZUS TIEM KURIE PASTOVEI SYPSOSI......

TAD SYPSOKIMES IR DZIAUKIMES GYVENIMU...........

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buna, kad apsigedini, bet ir man dzin, tiek jau to neimu i galva :) tik nusisypsau ir tiek, o kas man... :)


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na nežinau, ar tai situacijos, aki nėr kur akių dėti, bet, kad pasitaiko juokingų, tai tikrai :rolleyes:

 

 

kartą ant laiptų susitikau du draugus, na mes taip ir likome stovėti ir kalbėtis ant laiptų. Klabėjomės taip energingai, juokavome, ir žodžiu, kai kalbėjom energingai rodžiau kaip aš apkabinčiau juos, t.y. ištiesdama dvi rankas i šalis,na kaip darome, kai energingai ruošiamės ką apkabinti :doh: nu ir žodžiu tuo metu laiptais man už nugaros leidosi toks vaikinas... ir kai jis leidosi aš nemačiu ir tuo pat metu ištiesiau tas apkabinimo rankas ir viena ranka žodžiu taip ir užvažiavau tam vaikinukui į vieną gražią vietą :D :mirksiukas: visi, kas buvo ant laiptų lūžo iš juoko, o man teko atsiprašinėti, žinoma :D na kai vaikinas nuėjo juokinga buvo ir man.

 

Tik paskui aš jį visur jau pastebėdavau, kai sutikdavau :D ir visada kažkodėl imdavo juokas. O vaikinas toks rimtas, visada su kostiumu vaikščiojantis, jam turbūt dag strioko buvo :D


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:mirksiukas::rolleyes::doh: Aš isivaizduoju :D

DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

šiaip tai daug tų situacijų pas mane

 

bet jau daug esu kur rašiusi jas. Gal reiks pakopinti į čia :mirksiukas:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kartą baigėsi paskaita, ir visi pakilo eiti, aš irgi ėjau priekyje ir leidausi auditorijoje nuo laiptelių - leoidausi leidausi, ir paskutinio laipto nepastebėjau, tai ir kaip kritau prieš visą auditoriją ir nusiritau tiesiai prie dėstytojos, ir taip nukritau kad ant kelių prieš dėstytoją atsidūriau :flowers: visi tik spokso ko aš čia prieš dėstytoja keliaklūpsčiauju :flowers: nu bet man gėda nebuvo - pasakiau iškr - čia ne šiaip ant kelių vaikštau, ok kad už egzaminą 10 būtų maldauju :flowers:

 

P.s. paskui 10 ir gavau ;) tik kaži ar maldos čia tos padėjo :flowers:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.