Pereiti prie turinio
Pajure

Situacijos

Rekomenduojami pranešimai

Man taip pat... kazkaip reakcija ateina paveluotai... :x1:

O dar kai tai zmogus su kurio nuosyrdziai bendrauji, tai tikrai skaudu :victory:

as taip pat daznai esu buvus tokioje situacijoje ,na pas mane reakcija taip pat paveluota,daznai veliau pagalvoju kodel as nieko neatsakaiu kaip ant manes atsiprasant s... o as tyliu bet ne del kad negaliu atsakyti, bet kad tuo momentu net negalvoji kad tau tas zmogus taip uzvarys ant taves ,kad net pati nepagalvoji iskarto jam atrezti, kad daugiau neprasiziotu nesamoniu. :this


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apsiprekinom pardavkej.Vyras su vaiku nuejo iki daiktu saugojimo dezuciu paimti maiselio.As pasilenkusi virs vezimuko ir maisu bandziau atidaryti zemes riesutu pakeli ...Atsisuku-uz manes apsauginis stovi.Jam nueinant girdziu kaip sako i racija:viskas gerai,nebloga...Itariu,pagalvojo,kad mane supykino,ar siaip bloga paliko.Tai smagiai paskui pasijuokiau,nors is pradziu geda buvo... :mirksiukas: Bet ir geras,rupestingas apsauginis papuole... :lol:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Apsiprekinom pardavkej.Vyras su vaiku nuejo iki daiktu saugojimo dezuciu paimti maiselio.As pasilenkusi virs vezimuko ir maisu bandziau atidaryti zemes riesutu pakeli ...Atsisuku-uz manes apsauginis stovi.Jam nueinant girdziu kaip sako i racija:viskas gerai,nebloga...Itariu,pagalvojo,kad mane supykino,ar siaip bloga paliko.Tai smagiai paskui pasijuokiau,nors is pradziu geda buvo... :mirksiukas: Bet ir geras,rupestingas apsauginis papuole... :lol:

Geras, bet malonu tai, kad apsauginiai rupinasi ir saziningai atlieka savo darbo.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Apsiprekinom pardavkej.Vyras su vaiku nuejo iki daiktu saugojimo dezuciu paimti maiselio.As pasilenkusi virs vezimuko ir maisu bandziau atidaryti zemes riesutu pakeli ...Atsisuku-uz manes apsauginis stovi.Jam nueinant girdziu kaip sako i racija:viskas gerai,nebloga...Itariu,pagalvojo,kad mane supykino,ar siaip bloga paliko.Tai smagiai paskui pasijuokiau,nors is pradziu geda buvo... :mirksiukas: Bet ir geras,rupestingas apsauginis papuole... :lol:

tai gerai kad apsauginis taip o ne kitaip pasielge :hm:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai,kad neisgrudo lauk rekdamas:vemk kitur... :angry::super::super:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Apsiprekinom pardavkej.Vyras su vaiku nuejo iki daiktu saugojimo dezuciu paimti maiselio.As pasilenkusi virs vezimuko ir maisu bandziau atidaryti zemes riesutu pakeli ...Atsisuku-uz manes apsauginis stovi.Jam nueinant girdziu kaip sako i racija:viskas gerai,nebloga...Itariu,pagalvojo,kad mane supykino,ar siaip bloga paliko.Tai smagiai paskui pasijuokiau,nors is pradziu geda buvo... :super: Bet ir geras,rupestingas apsauginis papuole... :super:

na va ir rupestingu zmoniu pasitaiko :angry:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Gerai,kad neisgrudo lauk rekdamas:vemk kitur... :angry::super::super:

na taip gal jau nebutu pasielges :lol:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man tokiu situaciju irgi ne karta pasitaike..Va kad ir praeita sestadieni, vaziavau is parduotuves parkavimo aiksteles ir teko sustoti ant kalno praleisti kita masina nu ir sakes, supanikavau, uzsigesinau masina :doh: bandau is vietos pajudeti, tai vos is galo i kita masina neikaliau :rolleyes::hm: galu gale, kaip uzrevinau masina, tai salia einancios merginos taip i mane pasiziurejo, kad neturejau kur detis is gedos :geda: O dar Emmute klausia, mamyte kas nutiko, kodel masina nevaziuoja :tongu::geda::geda: Buvau raudona, kaip burokas :mda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai ko supanikavai? :rolleyes:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesiog turiu tokia fobija kalneliams, bet jau po truputi vis geriau sankaba naudoju ant kalneliu, gal daugiau praktikos vis delto reikia :geda::rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tiesiog turiu tokia fobija kalneliams, bet jau po truputi vis geriau sankaba naudoju ant kalneliu, gal daugiau praktikos vis delto reikia :geda::mirksiukas:

cia is tos serijos,pagalvoji,kad tik taip nenutiktu.. tai butinai taip ir bus :doh:

 

 

 

O as vakar nuejau pas viena tokia pazystama,ji devetais priekiauja (kai gauna prekiu kveciau pazystamas,o paskui i turgu veza).

galvoju einu,gal ka Livijai i kiemuka rasiu lakstyt... Ateinu,ten nemazai jau mergicku prisirinko.

Viena pazystama atisuka i mane,ziuriu ir vos nerekia....ojietauuuu,kaip tave isnese,siaubas koks,kokia tu stora... nu sakes... eik tu sau ... ir t.t :blink: as kazkaip nepasimeciau... sakau ,o ka tureciau mesti svori? :lol:

Kitos mergickos paziurejo tik i ta grazuole ir tiek...

Zinokit nelabai suprantu tokiu zmoniu,nu jei taip stebesi,tai tu pasakyk,bet kam rekti kad visi girdetu :doh:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.