Pereiti prie turinio
Svečias Vandenis

Pakalbėkim apie kunigus

Rekomenduojami pranešimai

Tų tikrų kunigų su žiburiu reikia ieškoti. Pažįstu vieną.

O sektos ne visos blogos. Juk ir draugų kompaniją, su kuria važiuoju medituoti, taip pat būtų galima sekta pavadinti. Tai, kad mes medituojam, o paskui prie arbatos pasikalbam, niekam netrukdo.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na dėl to tavo meditavimo, tai neaišku kaip bažnyčia pažiūrėtų, bet tai tikrai dar ne sekta. Juk gali rytoj ir neit, gali juk niekad neit ir tavęs tikriausiai medituotojai nepuls persekiot.

Pagal apibrežimą sekta, tai religinė grupė, atskilusi nuo viešpataujančios bažnyčios.

Aš sektą labiau vadinčiau tas neigiamas (mano požiūriu) religijas. Kur nėra laisvo pasirinkimo, yra prievartos, smurto ir t.t.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tas pameditavimas draugų kompanijoj- kaip kitam psichoterapeuto konsultacija.

Reikia- atvažiuoji. Negali- nevažiuoji.

O meditacijom katalikų bažnyčia nesipriešina. Skaičiau DIALOGE, kaip vienos mokyklos tikybos ir etikos mokytojai pasakojo apie jų mokykloje vykusias meditacijas ir viešas etikos ir tikybos pamokas.

Galiausiai, man visai nerūpi, ką apie mano mėgstamą užsiėmimą mano bažnyčia... Man to reikia, man gerai, ir viskas.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perkėliau keletą postų į naują temą. Prašau diskutuoti.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Vandenis
Nu nevisai toks kaip tu, jis Dievo vietininkas žemėje, jis gano avis, o ta avis kaip tik ir esi tu :) .

Taigi ir jie iš to pačio avių būrio  kilę o avis kad ir kaip gerai apie save begalvotu,kad ir kokių įgaliojimų sau besuteiktų,vistiek ir liks avimi,o ne piemeniu :)

 

 

 

 

O tai Dievo dekretą, kad būtina krikštytis, eit prie pirmos komunijos ir t.t., tai jau matei :blink: gal užtenka tik tikėt ir vsio :hm: nereikia jokių bažnyčių, jokių kunigų (ir tėvo Stanislovo tame tarpe), o gal ir pačio Dievo nėra, juk irgi gali būti, kad gūdrūs kunigai visą tai sumąstė, kaip nuolatinį savo pragyvenimo šaltinį?

ir kodėl manai, kad kunigas irgi avis? juk jie paprastai jau nuo mažens yra labai pabožni, biškį čiudnesni, pasirenka tokį gyvenimo kelią, ir per tam tikrus, nu aišku jų pačių sugalvotus, ritualus pakyla laipteliu arčiau link Dievo ir tampa piemenim.

 

Matyt, mažai turi informacijos apie kunigus, Eitvyde.

Toli gražu ne visi eina kunigauti dėl pašaukimo. Kalbėjau su žmogumi, kuris pažįsta kardinolą, visus vyskupus ir daug metų domisi kunigų reikalais. Jo nuomone, reikėtų mest lauk kas trečią kunigą...Kai kuriuos demaskuoja dar seminarijoj ir išmeta, kai kurie ir kunigais tampa. O kiek kunigų tarpe yra saugumo agentų? o kiek homoseksualistų?

Kai kuriems iš jų ganymas reikalingas kur kas rimtesnis nei mums...

 

Čia kažkodėl po perkėlimo svetimos mintys mano poste atsidūrė :hm:

Redagavo kicule

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O mano paskutinis postas išvis dingo. o čia kažkoks nuomonių kratinys gavosi. Kai kurie postai yra ir čia ir sektose, o kai kurių niekur nėr.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atleiskit nepatyrusiai moderatorei. Mokausi...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na bandykim nuo čia:

O tai Dievo dekretą, kad būtina krikštytis, eit prie pirmos komunijos ir t.t., tai jau matei gal užtenka tik tikėt ir vsio nereikia jokių bažnyčių, jokių kunigų (ir tėvo Stanislovo tame tarpe), o gal ir pačio Dievo nėra, juk irgi gali būti, kad gudrūs kunigai visa tai sumąstė, kaip nuolatinį savo pragyvenimo šaltinį?

ir kodėl manai, kad kunigas irgi avis? juk jie paprastai jau nuo mažens yra labai pabožni, biškį čiudnesni, pasirenka tokį gyvenimo kelią, ir per tam tikrus, nu aišku jų pačių sugalvotus, ritualus pakyla laipteliu arčiau link Dievo ir tampa piemenim.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Vandenis

Gal tada reikėtu bent jau kurį laiką šiukšliadėžėj palaikyt :) nes kai dingsta postas prie kurio vos ne valandą prasėdėjai norisi :swoon2[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Gal tada reikėtų bent jau kurį laiką šiukšliadėžėj palaikyt :) nes kai dingsta postas prie kurio vos ne valandą prasėdėjai norisi c110.gif

o aš pora dienų biblijoj citatos ieškojau...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Vandenis

ai gal paliekam tuos kunigus ramybėj :) Jei jau jie yra tai matyt kažkam reikalingi,o šiaip tai antrą kartą nebeužteks kantrybės rašyt tokį postą(teko išmest citatas,nes neleido ikelt į temą dėl per didelės apimties) :blink: ,o ir laiko tiek neturiu,,kadangi forume ne darbo valandas užmušinėju,o laisvalaikį

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien per "Stilių" rodė simpatišką kunigą. Ir mokslo ragavęs, ir, matosi, turtingai gyvena ir užsiėmimų sočiai turi. Man ypač patiko jo rūbų spinta. Labai patogiai kelnės sukabintos. Ir garderobas nemažas.

Jam turėtų būti smagu gyventi, nes gali save realizuoti.

Palyginkim jį su vargšu užkampio kunigėliu...vaizdelis labai skirtųsi.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.