Pereiti prie turinio
Svečias Vandenis

Pakalbėkim apie kunigus

Rekomenduojami pranešimai

Na aš bažnyčios nelankau. Ir tikrai neinu išpažinties, viena kart gyvenime buvau, bet net nežinojau ką pasakyt. Tai pasakiau kad keikiaus ir miniu dievo vardą bereikalo. Man  į bažnyčia nueiti yra tik malonu ir pabūti tiloje, ramumoje, kuri yra bažnyčioj. Ir ne tikrai išrišti savo nuodemių.

Pasikalbėt su vienuoliais ar kunigais šiaip tai yra labai fainai, bet ne daugiau.

Pritariu :pack2_thumbup[1]:

 

O iš kunigų man patinka Katedros kunigėlis :) Tas, toks jaunas, birbiniuotas, gražiai pakalbėti moka... :geda Saulius berods :this:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aš tikiu, kad jis pasišventęs, bet negi tau nėra taip buvę, kad nemėgsti žmogaus ir tiek, o kitas vis 'šika' tau gyvenimą, o jam vis atleidi, nors priežasties nerandi? Juk sakiau, kad nežinau priežasties, bet nemalonus. Dėl nuvažiavimo, tai man sunku prisiruošt į Alytų nuvažiuot, o čia ... o kur jis gyvena :geda ? Bėje o jis katalikų kunigas????? kažkaip visad įsivaizdavau, kad jis provoslavų :)  :geda:  :geda: .

Dėl tos dešros, na jei nuneščiau savo bažnyčion kunigėliui  :hm:

O aš kaip tik jį vienintelį gerbiu. jis man toks artimas atrodė. gaila kad nespėjau su juo susitikti. Mano kolegos buvo nuvaževę sakė kaip faina su juo. atsigauni geros energijos kiek parsiveži.


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pritariu :pack2_thumbup[1]:

 

O iš kunigų man patinka Katedros kunigėlis :hm:  Tas, toks jaunas, birbiniuotas, gražiai pakalbėti moka...  :geda  Saulius berods  :geda:

Kažin kiek panelių į jį žiūrėdamos seilę varvina, svajodamos suknelę nuvilkti? :)


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kažin kiek panelių į jį žiūrėdamos seilę varvina, svajodamos suknelę nuvilkti?   :mirksiukas:

 

ka gali zinot gal nevienai suknele buvo pakeles nes daug siu aveliu vilko kailyje vaiksto.juk jie tokie kaip visi savo darba dirba.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip elgiasi ne tik kunigai. Kad vienas iškrypęs (ar keli) kunigas taip pasielgė dar nereiškia, kad visi tokie. Jei ryt parašys, kad statybininkas taip elgėsi pareikši, kad nekenti statybininkų?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas straipsnis man labai nepatiko,ir iš patirties žinau,kad tokio amžiaus vaikai nelinkę meluoti.Bet čia manau tik vienas problemos sprendimas-leisti kunigams vesti.Apie kitų religijų kunigus,kuriems leidžiama vest,tokių nesąmonių skaityti neteko.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemanau Reta, kad tai (leisti vesti) padėtų. Čia paprasčiausiai iškrypimas. Taip elgiasi ir vedę vyrai (nesveiki). Kunigai tokiems dalykams susiranda mergų, o ne tvirkina vaikus. O, kad mergaitė nemeluoja, tai manau visiems aišku. Tik kažkodėl manau, kad nelabai jau ten tam kunigui kažkas bus. 'Varpai paskambės', pabars, perkels į kitą parapiją, jis kurį laiką elgsis gražiai (nepriekaištingai), o paskui greičiausiai viskas iš naujo, tik jis jau atsargesnis bus. va taip va viskas toj mūsų Lietuvėlėj vyksta :hm:

o apie kitų religijų kunigus irgi buvo skandalų kilę (Europoj, kur tiksliai nepamenu), tiesiog tai toli ir neviską išgirstam. Nemanau, kad apie šitą mūsų skandalą baisiai sužinos kas kokioj Belgijoj.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Taip elgiasi ne tik kunigai. Kad vienas iškrypęs (ar keli) kunigas taip pasielgė dar nereiškia, kad visi tokie. Jei ryt parašys, kad statybininkas taip elgėsi pareikši, kad nekenti statybininkų?

 

 

statybininkas nors kažką naudinga padaro, namą pastato ir jam nėra kada tuom užsiiminėti, o kunigas ne tik kad gyvena iš apmulkintų žmonių pinigėlių, bet dar prie vaikų lenda.

Jei aš bučiau tos mergaitės tėvas, tai taip jam ispirčiau į kiaušinius, kad ilgą laiką nebegalvotu apie tokius dalykus. Tegul skundžiasi, kam nori - už reikalą nebaisu ir atsakyti.


...............................................

 

403284pn.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
statybininkas nors kažką naudinga padaro, namą pastato ir jam nėra kada tuom užsiiminėti.

Oi tikrai yra, kai toks iškrypęs poreikis yra laiko visada atsiras, tiesiog taip garsiai apie tai nešaukiama. o tas tavo pasakymas "nors kažką naudingo padaro" skamba taip, tarsi 'jau jam tai gal ir galima būtų atleisti'. tikiu, kad taip nemąstai.

 

o kunigas ne tik kad gyvena iš apmulkintų žmonių pinigėlių

na žmonės patys pinigus jiems neša, tad nenori nenešk, gal čia paprasčiausias pavydas, kad reikia užsidirbt, o ne ant lėkštutės padėta?

Jei aš bučiau tos mergaitės tėvas, tai taip jam įspirčiau į kiaušinius, kad ilgą laiką nebegalvotų apie tokius dalykus. Tegul skundžiasi, kam nori - už reikalą nebaisu ir atsakyti.

dėja nesi


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jei aš bučiau tos mergaitės tėvas, tai taip jam ispirčiau į kiaušinius, kad ilgą laiką nebegalvotu apie tokius dalykus. Tegul skundžiasi, kam nori - už reikalą nebaisu ir atsakyti.

Jei mano vaiką tai liestų - aš neatleiščiau ir įtariu ne įspirčiau , o nuraučiau kiaušus ir liepčiau pačiam juos suvalgyt (visai nesvarbu kas tai pasielgia - kunigas ar prokuroras ). Prieš dievą visi lygūs ir už savo poelgius turim atsakyt .


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oho, kokia diskusija išsivystė...

Kunigų, kaip ir statybininkų, esti visokių... broko- sąmoningai ar nesąmoningai- visi padarom...

Ar prasmingas kunigo darbas? O ar prasminga trejus metus rašyti disertaciją, tarkim, apie tremtinių dainų variantus, ir paskui padėti į lentyną dūlėti? Ta prasmė- painus dalykas... :mirksiukas:


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.