Pereiti prie turinio
Snapė

Majonezas

Rekomenduojami pranešimai

Pigiausią, kuris tuo metu būna...:D tik veiverių niekad neperkam.. nepatiko kartą ir užrišom...

Kiek esu girdėjus, tai labai giria Helmans, gal ji ne tiek žiauriai skanus, bet darant salotas jos ilgiau išsilaiko ir neištyžta, kaip su lietuviškais majonezais...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai pats geriausias ir skaniausias vilniau majonezas ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pigiausią, kuris tuo metu būna...;) tik veiverių niekad neperkam.. nepatiko kartą ir užrišom...

Kiek esu girdėjus, tai labai giria Helmans, gal ji ne tiek žiauriai skanus, bet darant salotas jos ilgiau išsilaiko ir neištyžta, kaip su lietuviškais majonezais...

jo Helmans skanus majonezas- mes visada perkam pusriebi arba visai beriebi :mda:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hamker remoulade, kažkas tokio, su krapais - jis vienintėlis mano pardėj be modifikuoto krakmolo.

 

 

O gal kartais iš jūsų kas noras patys/ pačios gaminatės majonezą namuose?

 

Aš tai dievinu majonezą :sird:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pigiausią, kuris tuo metu būna...:sird: tik veiverių niekad neperkam.. nepatiko kartą ir užrišom...

Kiek esu girdėjus, tai labai giria Helmans, gal ji ne tiek žiauriai skanus, bet darant salotas jos ilgiau išsilaiko ir neištyžta, kaip su lietuviškais majonezais...

 

 

taip, šis manlabai irgi patika :) jislabai švelnus, tą kurį dažniau perku yra rūgštesnis. O šiaip geras ir pagal sudėtį, jei tiesą rašo :D

na geras, kiek gali mūsų laiakis būti


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Vilniaus", nes jis man skaniausias.


e700be267b32.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nepatinka man nei vienas lietuviškas majonezas. Visada naudoju tik vokišką "Hamker REMOULADE" :sird1::super:

Tokį: V176512_th.jpg

 

 

aš irgi šitą - man jis labai skanus, o ir bent vrūsų mažiau pagal sudėtį, kiek rašo.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vilniaus arba daumantu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labiausiai tinka ir patinka Helmans arba Kedainiu koncervu fabriko majonezas, todėl kad jo skonis ir salotom ir taip valgyt yra puikus :geda:


Pagal savo prigimtį visos moterys yra angelai.

Tačiau kai joms aplaužo sparnus, tenka skraidyti ant šluotos..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

bagyyra1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
hamker remoulade, kažkas tokio, su krapais - jis vienintėlis mano pardėj be modifikuoto krakmolo.

 

 

O gal kartais iš jūsų kas noras patys/ pačios gaminatės majonezą namuose?

 

Aš tai dievinu majonezą :flowers:

 

 

Turiu namuose naminio majonezo receptuka, bet vis pritruksta laiko ji pasigaminti, o zadu jau gera men. :)

jeigu norite galesiu parasyti receptuka :unsure:


Dovanėlėcompliment.gif

cec9e6c82f5c.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Turiu namuose naminio majonezo receptuka, bet vis pritruksta laiko ji pasigaminti, o zadu jau gera men. :)

jeigu norite galesiu parasyti receptuka ;)

 

:flowers: parašyk kaip laiko turėsi receptėlį labai įdomu būtu pasigaminti :lol:


esufainuole1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.