Pereiti prie turinio
kicule

Kaip reikia atpratinti nuo čiulptuko?

Rekomenduojami pranešimai

Na va kaip ir atėjo mums laikas atprasti nuo čiulptuko. Ir susidūrėm su tokia problema, kad čiulptukas laaabai jau brangus daiktas dukrytei :hm: Kaip atpratinti?

Gal turite kokių patarimų? :hm:

Redagavo kicule

DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sunkus atvejis.

Kadangi man vyresnaja suno labai sunkiai sekesi atpratinti, tai kitiems dviem vaikams i?vis eiulptuko nedaviau... Ir buvo puiku.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

O kaip atpratinot vyresni?

As sakau dukrytei, kad tai kaka, ir numetu tolyn.

Viena karta truputuka paberiau pipiru, kai prase (vos neisterikodama) daviau... ji pamate kad kazkas ne taip... nuvale pirstukais tuos pipirus ir davolna, toliau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip mane atpratino:

mete sosk? per balkona, kai kate ejo ir pasake, kad kate prarijo, jei noriu reikia pilva katei pjaut :blink: , nu a? labai jau kates mylejau, tai nusprend?iau, kad apseisiu :laugh:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Gerai butu jei butu biski didesne ir daugiau suprastu :unsure: as jai dar nepaaiskinsiu (kaip tau paiskino :pack2_thumbup[1]: ) o atpratint noriu dabr, nes nuo rudens bandysim eiti i darzeli, kad ten maziau problemu butu :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

maniskis kazkaip pats jau nenorejo ciultupo, todel atpratinto nuo jo man nebuvo sunku :blink: gal sakau ir jai ateis laikas kai nebenores :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

O liek taviskiui buvo kai jis atprato nuo soskes? :unsure: :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O liek taviskiui buvo kai jis atprato nuo soskes? :unsure:  :blink:

kazkur pusantru , man atrodo ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mane kol nuo soskes atpratino tai vargo turejo :susigedes

as net ir 5m budama nuo seses ta skanumyna pasigaudavau :susigedes

 

o is mano sesers tai paprasciausiai kai buvo 1m ateme ir nedave ir viskas, viena diena susiraukusi skersa ziurejo, antra.... ir po to ji matyt pamirso, nes elgesi kaip niekur nieko :rolleyes:

tik nereikia ilgai leist tas soskes turet tiems vaikams, nes kuo jie didesni, tuo sunkiau yra atpratinti

 

mano drauge is savo sunaus kai buvo metuku ateme ir nedave :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? soskes savo dukrai nedaviau visai, bet jei ir duodavau, tai jai nereikedavo. O mano viena pa?ystama pastoviai kiekviena diena pakirpinedavo soskes gala, kol pagaliau jos visai neliko, vaikui nebebuvo ka eiulpti ir i?mete pats. Pasake, kad palyte sugriau?e :bigsmile: .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Jau kokios geros dvi savaites ir kai mes be ciulptuko :bigsmile:

Aisku pavargom kokias 3 dieneles, bet svarbiause kad dabar net ir neuzsimena apie ciulptuka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ma?yliui egzistuoja "miego asociacija", kuomet tam tikrus dalykus jis sieja su ramiu u?migimu bei yra asitikin?s, jog ?ie dalykai jam yra butinai reikalingi, kad galeto u?migti. Vieni u?miega tik tuomet, kai yra laikomi ant ranko, kiti ? kuomet ?indomi krutimi, treti ? eiulpdami ?induka. Jus bandote savo ma?yla atpratinti, taeiau jo verksmas ar zirzimas jums agrasta ir jus vel pradedate ja ?indyti ar adedate a burnyt? eiulptuka. Ma?ylis ir vel ramiai miega?

 

?inoma, kad bandant pakeisti ?ias kudikelio "miego asociacijas" prad?ioje situacija gali atrodyti tikrai komplikuota, taeiau po kurio laiko jums tikrai pavyks atpratinti ma?aja verksniuka nuo eiulptuko ar buteliuko. Kitais ?od?iais tariant, bukite pasiruo?us ne vienai neramiai nakeiai, taeiau paskui gales ramiai miegoti ne tik ma?ylis, bet ir jus pati.

 

Kai i?girstate, kad vaikelis prabudo, priejus adekite jam eiulptuka ar pa?indykite. Taeiau nepalikite eiulptuko burnyteje ir neleiskite ma?yliui u?migti ?indomam. Leiskite jam paeiulpti kelias minutes kol pajusite, kad eiulpimas leteja ir ma?ylis vel tampa mieguistas. Tuomet labai ?velniai bandykite i?traukti eiulptuka, buteliuka ar kruta ir savo pir?tais prilaikykite vaiko smakriuka, kad nebuto prasi?iojus jo burnyte. ?inoma, prad?ioje viskas nebus taip paprasta: kudikis prades muistytis, zirzti ir ie?koti to, ka eiulpe. Tuomet ?a ?indymo procesa pakartokite, taeiau jokiu budu neleiskite jam u?migti be?indant. Turekite kantrybes, nes tai gali tekti pakartoti ne viena ir ne du kartus. Taeiau laikui begant pastebesite, kad bandymo reikia vis ma?iau, eiulptuka i?traukti vis lengviau, o prabudimai tampa vis retesni.

 

Jus esate i? to, kurios i?girdusios bent menkiausia kudikio garsela bega prie jo ir pradeda raminti, nes manote, kad ma?yliui reikia juso? Prisiminkite, kad vaikutis gali niurneti, zirzalioti, ?narp?eioti ar net verk?lenti ne vien del to, kad jam ka?kas negerai ar jis ka?ko nori, bet ir del to, kad sapnuoja. Tad stenkites i?mokti atskirti skleid?iamus garsus per miegus bei prabudimo triuk?ma. I?girdusi pirmiausia stabtelkite, paklausykite, ?vilgterekite ir tuomet suprasite, ar tai tik per sapnus skleid?iamas garsas, ar noras pasakyti: "Mama, a? jau prabudau ir man reikia tav?s".

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.