Pereiti prie turinio
kicule

Kaip reikia atpratinti nuo čiulptuko?

Rekomenduojami pranešimai

mano abu isaugo be soskiu :mirksiukas[1]: , tai net ne?sivaizduoju kaip reik?tų atpratinti, pas manus buvo truput?kitokia problema, tai buteliukas :hm:


1_05_140_1117224000_474945445249554b4153.png

 

Ievute D.gif

 

1_14_9_973890000_6d6573206b61727475.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano mažylis kažkaip pats atsisako sosiuko :mirksiukas: Na nebereikia jam jo ir viskas. Manau bėd su tuo neturėsiu :lol:


.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o manoji niekaip nemeta ciulptuko.nori ir viskas,jei neduodi tai pradeda rekt,kaprizintis,verkti.....jauciu bus sunkus tas procesas


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano maziukui tik 4men, bet jis pats atsisake ciulptuko...o seniau be jo net miegot neidavo :cry: kazkaip pradejo neimt ir viskas, bet uztar skuduriukas pasidare butinas kai eina miegot...sugniauzia jy ir prie veiduko priglaudzia, dar palaizo kartais :hihihi:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano sunenas irgi ilga laika miegodavo su ranksluostuku.Soskes nereikejo,bet ranksluostukas-butinas. :cry:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau kartais pamastau ir savo maže atpratinti, nes nakti pameta soske, o paskui ieško, isibudina, nervuojasi :cry:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniskis kazkaip pars neeme daugiau i burna ciulptuko,pats ir buteliuko atsisake neeme.dabar tik is puoduko geriam.Ir pakankamai anksti atsisake.


line_vaikai1-669933.gif_beg_vaik1-slank1.gif_time_1149800400_text_Arnui.gif

 

line_vest1-0099FF.gif_beg_vest2-slank.gif_time_1140645600_text_Kartu%20jau.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na visi vaikai skirtingi... vieni lengvai kazko atsisako, o kiti ne. na bet man negaila tegul ciulpia ta soske :mirksiukas: nuo visko atpratome nuo ko turi atprasti vaikas, o nuo sito nepajegiame dar ;)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dukra atpratinau labai lengvai gal koke menesiai kaip jau nebe naudojem o paprasciausiai surinkau visus ir pasakiau nesu ismesiu y peciu ir issinesiau ty sklepa aisku neismeciau bet pasakiau taip tai viwsa vakara prase papkio tai nusinnesiau prie peciaus atidariau ir pasakiau kad papas ten sudege tai nusiramino ir baiges tuom dar paprasydavo manes bet pasakydavau zinai kur papytis tai ji man atsauna peciui dumuos dega ir tuom baiges vargas su tiutka kol sneket nebuvo pradejusi niekaip nebuciau atpratinusi y isterije puldavo o kai kalbet pradejo susitart eina..........


GYVENIMAS GRAZUS TIEM KURIE PASTOVEI SYPSOSI......

TAD SYPSOKIMES IR DZIAUKIMES GYVENIMU...........

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
dukra atpratinau labai lengvai gal koke menesiai kaip jau nebe naudojem o paprasciausiai surinkau visus ir pasakiau nesu ismesiu y peciu ir issinesiau ty sklepa aisku neismeciau bet pasakiau taip tai viwsa vakara prase papkio tai nusinnesiau prie peciaus atidariau ir pasakiau kad papas ten sudege tai nusiramino ir baiges tuom dar paprasydavo manes bet pasakydavau zinai kur papytis tai ji man atsauna peciui dumuos dega ir tuom baiges vargas su tiutka kol sneket nebuvo pradejusi niekaip nebuciau atpratinusi y isterije puldavo o kai kalbet pradejo susitart eina..........

na manoji ir sneka. bet neatiduoda ir viskas. o naktimis irgi imdavo soske? diena manoji dar dar gali buti be, bet kai eina miegoti jai reikia, tada rekia, klykia duok.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reikejo taip pat miegui bet pirma vakara tai pagulejau kartu su je vis paprasydavo tai sakydavau zinai kur tiutia tai nurimdavo ilgai vartes ir uzmigo o kita vakara jau pati ramiai uzmigo.


GYVENIMAS GRAZUS TIEM KURIE PASTOVEI SYPSOSI......

TAD SYPSOKIMES IR DZIAUKIMES GYVENIMU...........

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.