Pereiti prie turinio
kicule

Kaip reikia atpratinti nuo čiulptuko?

Rekomenduojami pranešimai

reikejo taip pat miegui bet pirma vakara tai pagulejau kartu su je vis paprasydavo tai sakydavau zinai kur tiutia tai nurimdavo ilgai vartes ir uzmigo o kita vakara jau pati ramiai uzmigo.

reiks ir man pabandyti taip padaryti.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniske irgi diena vaiksto be soskes ir nereikia,bet vos tik keliaujam i lova,praso soskes.Ai,kol kas duodu-vis tiek niekas nemato(nes kiti iskart patraukia per danti,kad didele mergaite ir su soske).Ir ji ramiau miega,ir man tada geriau.Dar,manau,reikia palaukti,kad galeciau su ja susisneketi kur dingo soske.


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Maniske irgi diena vaiksto be soskes ir nereikia,bet vos tik keliaujam i lova,praso soskes.Ai,kol kas duodu-vis tiek niekas nemato(nes kiti iskart patraukia per danti,kad didele mergaite ir su soske).Ir ji ramiau miega,ir man tada geriau.Dar,manau,reikia palaukti,kad galeciau su ja susisneketi kur dingo soske.

o as tokius zmones greitai pastatau i vieta- pasakau. nori ir vaiksto, ateis laikas ir mes, dar mazyte, kai supras kad geda tada ir neims... :mirksiukas:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PAS MUS VISOS TETUTES IR T.T. SAKYDAVO TOKS DIDELIS IR DAR SU SOSKE. IKI 2 METU REIKEJO SOSKES, BET TIK KAIP EIDAVO MIEGOT. ;) . VIENA DIENA TEKO ATSISAKYTI VISAM LAIKUI. PRAKIRPAU MAZA SKYLUTE IR PRIKISAU DRUSKOS, TAI TIK VIENA KART PAEMES SAKE FU KAKA IR NUO TO LAIKO NEREIKEJO. KARTAIS PRASYDAVO, BET PAMATES SOSKE ATSIMINDAVO, KAD NESKANU IR NEIMDAVO :super:


line_vaikai1-669933.gif_beg_vaik6-slank.gif_beg2_vaik3-slank.gif_time_1111010400_time2_1214946000_text_Sūneliui_text2_Dukrytei.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

musu pupa tai nuo gimimo neima soskes :rolleyes:


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
musu pupa tai nuo gimimo neima soskes :rolleyes:

 

PAVYDZIU, KAD NEEME SOSKES :D BUDAVO VISAD RUPESTIS, KAD KUR NORS NEPALIKUS, NES PASKUI BUNA ZLIUMBIMO :victory:


line_vaikai1-669933.gif_beg_vaik6-slank.gif_beg2_vaik3-slank.gif_time_1111010400_time2_1214946000_text_Sūneliui_text2_Dukrytei.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš atpratinau kai maniškei buvo metai ir mėnuo. Tuo metu ji labai mėtė soskiukus, o jai ne visi tiko. Taigi kai vieną dieną ji kažkur jį pametė , apsiginklavau kantrybe ir naujo pirkti nėjau. Vakare pasiūliau jai netinkantį soskiuką. O kai neėmė, sakiau, sakiau kad tą pametė ir jo nėra. Žinoma, patriukšmavo kelis vakarus ir pamiršo.


e700be267b32.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
PAS MUS VISOS TETUTES IR T.T. SAKYDAVO TOKS DIDELIS IR DAR SU SOSKE. IKI 2 METU REIKEJO SOSKES, BET TIK KAIP EIDAVO MIEGOT. :lol: . VIENA DIENA TEKO ATSISAKYTI VISAM LAIKUI. PRAKIRPAU MAZA SKYLUTE IR PRIKISAU DRUSKOS, TAI TIK VIENA KART PAEMES SAKE FU KAKA IR NUO TO LAIKO NEREIKEJO. KARTAIS PRASYDAVO, BET PAMATES SOSKE ATSIMINDAVO, KAD NESKANU IR NEIMDAVO ;)

Gaila kad tik dabar perskaičiau :hm:

Aš ir prakirpau, tai ir soskė jau ne be ta... krenta iš burnytes... paima į burna... ištraukia ir duoda man sako.. kaka...

Naktele tai ojjjj kokia buvo :D

Diena dabar visai nereikia, o vat nakčiai reikia nors trumpam...

Šiandien trečia diena... žiūrėsiu kaip šiandien seksis užmigti :hm:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paprasčiau yra neįpratinti...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pratinau... Ir vyresne ir mažylę :)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aš pratinau... Ir vyresne ir mažylę :)

 

Tai ir nesiskųsk, kad vienu rūpesčiu turi daugiau :blink:


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tai ir nesiskųsk, kad vienu rūpesčiu turi daugiau :blink:

šiaip nesiskundžiu, o padėkojau už patarymą :)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.