Pereiti prie turinio
Snapė

Ieškau meilužio

Rekomenduojami pranešimai

Ieškau meilužio.

Privalumai būtų tokie: Aukštas, gražus, turtingas, sportiškas, turėtų kelias naujas prabanges mašinas, turėtų slaptą butą, mane dievintų, sakytų kompimentus kas 5 minutės, dovanotų brangias dovanas, vežtūsi atostogaut į brangius kurortus, leistų be proto ant manęs pinigus, ir galiausiai kad visada man pritartų.

Kitokie prašom nesikreipt, kitokį ir pati turiu :smi:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Dimidrolis

Negi manęs tau maža :) :mamba:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
NNegi manęs tau maža :mirksiukas::schmoll:

 

 

Nu užtenka :grin: , bet negalvojau kad išsiduosi čia taip, tai dar vieną bučiau susiradus. Bet dabar ir prieš visuomenę mūsų forumo nekaip atrodysiu. :wub:

Na bet vistiek dar laukiu, gal atsiras geresnis už tave, bet abejoju , tu pats geriausias . :wub:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene
:schmoll: nu gražu - matant žmonai taip rašyti :mirksiukas: teks internetines skyrybas paskelbt arba ... su kai kuo ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:schmoll:  nu gra?u - matant ?monai taip ra?yti  :laugh:  teks internetines skyrybas paskelbt arba ...  :swoon2[1]:  su kai kuo ...

 

 

Arlene, nesi?auk :mirksiukas: . Ka jau padarysi kad viska a vie?uma tavo vyrelis i?trauke. Nu bet jis super :wub .


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

Super tai super - d?iaukis a sveikata :laugh: a? nekliudysiu juso meilei , kadangi esu per daug i?didi , pasiie?kosiu sau kitos :sird

Noriu priminti , kad meile yra tada, kai nori kitam viska atiduoti, o aistra, kai - nori viska gauti. :wub

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

I? mano puses yra beproti?ka, svilinanti aistra, a? noriu gauti, bet nieko neatiduoti :laugh: . Tam man ir reikalingas meilu?is.

Redagavo Indre

Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Indre, pa?iurek, Latras visai nieko atrodo, gal tiks...jeigu neduosi jam gerti, tai gal dar ir seksualiniam fronte ka nors sugebes nuveikti.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

Nu jau ne Latrui pas mane patiks - gales gert kiek nori :laugh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Indre, pa?iurek, Latras visai nieko atrodo, gal tiks...jeigu neduosi jam gerti, tai gal dar ir seksualiniam fronte ka nors sugebes nuveikti.

 

 

Nu jau ne, man labai idealus ir Dimidrolis :wub .


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nu jau ne, man labai idealus ir Dimidrolis :wub .

Taigi jis nei?tikimas,kaip gali buti tada idealus.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Taigi jis nei?tikimas,kaip gali buti tada idealus.

 

 

Nu aeiu Reta u? gera vitamino C diz?. Jau taip gerai pasijuokiau :laugh: . Tu man pasakyk, kaip vedes meilu?is gali but i?tikimas :schmoll: ?

O idealus gali but pvz: sexe :wub , pokalbiuose ir etc.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.