Pereiti prie turinio
Snapė

Ieškau meilužio

Rekomenduojami pranešimai

Svečias Dimidrolis
Tema puiki,bet lyginti motera su kilimeliu :nono: Dimidroli,prie tavo avaizd?io tai netinka :rolleyes:

 

 

Man geda :susigedes Tai buvo nevyk?s pajuokavimas :swoon2[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dimidroli,niekada nevelu pasitaisyti...ir jos atsipra?yti(manau i? tavo posto ji supras) :rolleyes:


Meilė - tai saulėtekis,vidurdienis ilgas ir kantrus, ir vakaras stebuklingas tylus...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Dimidrolis
Dimidroli,niekada nevelu pasitaisyti...ir jos atsipra?yti(manau i? tavo posto ji supras) :)

 

 

Kieno atsipra?yti? A? i?tryniau ir tikiuosi, kad be tav?s niekas daugiau nieko nepamate :susigedes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atleisk,nepastebejau :doh


Meilė - tai saulėtekis,vidurdienis ilgas ir kantrus, ir vakaras stebuklingas tylus...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Turiu a? toka ritera , kartais buna be galvos  :laugh:  nes su manim sunku jos nepamesti - tu pats puikiai ?inai  :)  dabar gali pa?aist ?od?iais , juk nepavyd?iu ir su kitom pasidalinsiu  :bee  Paprastai viltis - blogas vedlys, nors geras pakeleivis.

 

 

Nu tu man pasakyk, Arlene, kaip man i?tisai ant tavo vyro pavyksta u?siraut :doh ? Tai ant virtualaus, tai ant tikro :hm:

 

Added:

Kieno atsipra?yti?  A? i?tryniau ir tikiuosi, kad be tav?s niekas daugiau nieko nepamate  :susigedes

 

 

Dimidroli, tikiuosi tu ne man?s eia turetum atsipra?ineti?

Redagavo Indre

Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Dimidrolis
Dimidroli, tikiuosi tu ne man?s eia turetum atsipra?ineti?

 

 

Tav?s... :susigedes Bet ne tiesiogiai tav?s, o a ta tema, kuria sukurei. Pajuokavau, bet kaip Vilte pastebejo, gana nevykusiai, gerai, kad ir neskaitei. Nepyksti?

Tik neklausk, ka ten ra?iau, nes jau pamir?au :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tav?s...  :susigedes  Bet ne tiesiogiai tav?s, o a ta tema, kuria sukurei. Pajuokavau, bet kaip Vilte pastebejo, gana nevykusiai, gerai, kad ir neskaitei. Nepyksti?

Tik neklausk, ka ten ra?iau, nes jau pamir?au  :)

 

 

Nemaeiau ir galvos neskauda. Bet kad a? lyginama su kilimeliu-nesitikejau :hm: .


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nu tu man pasakyk, Arlene, kaip man i?tisai ant tavo vyro pavyksta u?siraut :doh ? Tai ant virtualaus, tai ant tikro :hm:

Nori pasakyti, kad Vandenis yra tikras Arlenes vyras :) jei informacija tikra, tai labai gaila, man jis su savo nauju avaizd?iu pasirode labai patrauklus...


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nori pasakyti, kad Vandenis yra tikras Arlenes vyras :hm: jei informacija tikra, tai labai gaila, man jis su savo nauju avaizd?iu pasirode labai patrauklus...

 

 

Man ir ?iauriai patrauklus pasirode, bet...Liekam ant ledo Reta :) .


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man ir ?iauriai patrauklus pasirode, bet...Liekam ant ledo Reta :) .

Gaila,gaila :swoon2[1]:

...ne tau martynai melynas dangus...

O gal jis ne Arlenes vyras, o tik tokiu apsimeta :hm:


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Dimidrolis
Nemaeiau ir galvos neskauda. Bet kad a? lyginama su kilimeliu-nesitikejau :) .

 

 

Indre, manau, kad puikiai supranti, jog ne tu, o tokios moterys, kurios sutinka buti bet kuo u? pinigus. Tikiu, kad tu ne tokia ir ?i tema todel ir yra Humoro skyrelyje :wink: :laugh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene
Nu tu man pasakyk, Arlene, kaip man i?tisai ant tavo vyro pavyksta u?siraut :doh ? Tai ant virtualaus, tai ant tikro :hm:

 

Added:

Dimidroli, tikiuosi tu ne man?s eia turetum atsipra?ineti?

Indre mes vidumi pana?ios pati sakei . Matei naturoj mano vyra , kaip tu ten sakei - gra?uoliukas :mirksiukas: pati susigaudei ar jis pana?us a avataro vyruka .

Dimidroli :nono: muso forume nera tokio apie ka ra?ei - nieks eia u? pinigus neatsiduoda .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.