Pereiti prie turinio
Snapė

The Body Shop

Rekomenduojami pranešimai

Gal naudojate šią kosmetiką?

Girdėjau labai daug gerų atsiliepimų apie šią kosmetiką, bet dar nieko nesu įsigijusi. Norėčiau įsigyti plaukų kaukę, aliejuką.

Lietuviškas The Body Shop puslapis


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkau kazkada labai seniai seselius, tai visai nieko buvo..Esu bandzius kuno sviestinius kremus, kokoso, alyvuogiu, labai faini :lol: Is kvapu esu bandzius Oceanus ir White Musk, taip pat labai patiko :victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip suprast koks jos įpatymas? :blink:

Šiaip aš tai nieko negaliu pasakyt, nes nieko dar neturiu iš šios parduotuvės, bet esu girdėjus tikrai gerus atsiliepimus :mirksiukas:

Ir vis sakau kai busių akropolyje užsuksu ką nors nusipirkti, bet taip ir pamirštu :flower:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va šiandien ir aš apsiprekinau :bredis:

Nusipirkau kūno šveitiklį mango kvapo :swoon2: ir kremuką riebiai veido odai iš Arbatmedžio serijos :victory:

pd_bodyscrub_mango.jpg

pd_tea_tree_oil_mattifying_moisture_gel.jpg


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del ypatumo placiau galite paskaityti kompanijos istorija..O siaip keletas faktu yra tai, kad visi produktai gaminami Body Shop niekada nebuvo bandomi ant gyvunu, nes si kompanija kovoja uz gyvunu teises..Pati ikureja apkeliavus daugeli pasaulio saliu ir dauguma produktu pagaminti naudojant pacias naturaliausias medziagas, isgaunamas gamtoje :victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Del ypatumo placiau galite paskaityti kompanijos istorija..O siaip keletas faktu yra tai, kad visi produktai gaminami Body Shop niekada nebuvo bandomi ant gyvunu, nes si kompanija kovoja uz gyvunu teises..Pati ikureja apkeliavus daugeli pasaulio saliu ir dauguma produktu pagaminti naudojant pacias naturaliausias medziagas, isgaunamas gamtoje :victory:

 

Ačiū Nicole už pasakojimą, tikrai šito nežinojau :bredis:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ner uz ka, Indrute :victory: Siaip nemanau, kad kas kitas gamina naturalesne kosmetika nei Body Shop, produktai turetu buti labai geros kokybes :bredis: Lauksim ir tavo atsiliepimu :swoon2:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiliepimus parašysiu po kokių poros savaičių, nes panaudojus porą kartų produktą nelabai dar gali vertinti.

BET, parašysiu kaip man atrodo dabar. Tai gi, kūno šveitiklis, laaabai malonaus kvapo, šveičiant grūdeliai tirpsta, nes ten cukrus, ir ant kūno lieka tokia riebi plėvelė, kuri iš pat pradžių man žiauriai nepatiko, bet nusišluosčius rankas(nes tik rankas pirmą pabandžiau) ir susigėrus tam tokiam riebaliukui, pasijautė koks tai fainas prodyktas, rankos buvo švelnios švelnios, ir mikštos :victory:

 

Gelis riebiai odai irgi labai malonus, nes labai greit susigere į odą, oda kurį laiką neblizgą, o ir jaučia gan gerai. :bredis:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va, turiu dar ir kūno sviestą papajos, ir lūpų balzamą arbūzinį :hm:

 

pd_bodybutter_papaya.jpg


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors niekas su manim šioje temoje nekalba, bet noriu pagirti kūno sviestą, gal kam kada pravers.

Man laaaabai patiko, daug geriau negu eilinis kūno losjonas :mirksiukas:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tau jau anksciau sakiau, kad kuno sviestai labai labai faini :whistling: Dziaugiuosi, kad ir tau patiko :mirksiukas: O kaip lupu balzamas, ar geras??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.