Pereiti prie turinio
Snapė

The Body Shop

Rekomenduojami pranešimai

Aha labai fainas, kas svarbiausią neriebus kaip man nepatinka, bet ir ne lipnus toks. Nu labai fainas. Ir blizga lūpos taip sveikai :mirksiukas:

O jau kvapelis išvis :whistling:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar mano nusižiūrėtos prekės tai plaukų priežiūros priemonės ir visi veido šepetukai. tik kad pastarieji brangus labai lietuvoje, tai vis atidedu pirkimą, nes planuoju žiemą į JAV o ten TBS daug pigesni negu LT :mirksiukas: (pakartosiu savo seną mintį "nėr ko stebėtis kad lietuvoje VISKAS daug brangiau negu EŠ ar JAV, juk mes labai visi "turtingi"")


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas, merginos. Iš Anglijos gaunu pigiau originalią tbs kosmetiką. Kainytės tikrai prieinamos...Esu kaunietė, taigi su kaunietėm susitinku arba sutartoje vietoje arba mano namuose, į kitus miestus siunčiu registruotus siuntinukus.

 

Katalogai tik el. paštu.

Užsakymai el. paštu bodyshop.kosmetika@gmail.com

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as BODY SHOP cremus kunui naudoju :D sakes kokie mna jie fainus , ir kvapas nerealus , ir islieka oda minksta ir kvapas , negaliu :) :blink: :serga:

 

dar ir vazelina naudojau , irgi fainuoliukas , labai lupas sudrekina :D niam


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikutes, merginos :)

 

noriu Body Shop gerbejooms pasiulyti pirkti siuos gaminius pigiau nei parduotuvese :blink: as juos vezu is uzsienio, jos originalios, naujos ir... nebrangios :serga:

Jei kas nors susidomejote, prasom parasykite man el.pastu: uzsakymai_jums@yahoo.com ir atsiusiu turimu prekyciu kataloga. Taip pat galima uzsakyti tas prekes, kuriu neturiu :D

 

dekui labai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as dar nenaudojau sitos kosmetikos-labai noriu,bet vis atidedu,nes kitu firmu pilna turiu :super:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siuo metu naudoju arbatmedzio veido kauke :rolleyes:


61425.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.