Pereiti prie turinio
Snapė

The Body Shop

Rekomenduojami pranešimai

Labai mėgstu šią firmą :mirksiukas: Labiausiai patinka plaukams serijos


5_14_12584757640.37750600_3_2_14259.875_000000_53756e656c697569.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
siuo metu naudoju arbatmedzio veido kauke :super:

 

Aš arbatmedžio naktinį serumą ir dieninę žele :mirksiukas:

mergaitės, kaip jums šios priemonės su arbatmedžiu? Aš naudoju matizuojantį veido drėkiklį iš šitos serijos, tai labai esu patenkinta šia priemone. Galvoju dar kažką su arbtmedžiu pabandyt, tai įdomūs atsliepimai :victory:

 

ir dar įdomu, ar TBS turi kokių nors stipriai drėkinančių priemonių plaukams? :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš pradžių man labai patiko, bet su laiku mano oda turbūt įprato, poveikis ne labai jau didelis buvo. Tai aš vis kaitalioju, kaip ir bet kurią priemonę.

O žele arbatmedžio na kremukas dieninis man patinka tik vasara, nes ten kaip žele greit įsigeria, nepalieka jokio riebaus pojučio ant veido. Žiemos sezonu man norisi kažko riebiau truputį :mirksiukas:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

puiki kosmetika, bet ir brangoka.. Skaiciau apie sia kosmetika, naturalesnes nei si kosmetika niekur nerasite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
puiki kosmetika, bet ir brangoka.. Skaiciau apie sia kosmetika, naturalesnes nei si kosmetika niekur nerasite

dėl natūralumo tai tikrai galėčiau ilgai ir nuobodžiai ginčytis :yes: Natūraliausia kosmetika yra tokia, kuri galioja maks. mėnesį ir tai tik laikoma šaldytuve :angry: TBS yra galbūt maksimaliai artima natūraliai, sakykim taip :wacko:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai patinka sios kosmetikos kuno sviestai, dabar tik juos ir naudoju, siuo metu bandau veido krema su vit C tai irgi labai patinka :)


Dovanėlėcompliment.gif

cec9e6c82f5c.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.