Pereiti prie turinio
Snapė

Gyvenimas neturetu prasmes be....

Rekomenduojami pranešimai

........be sveikatos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

....be meiles,supratimo,sveikatos,pinigu,vaiku,artimu zmoniu ir dar daug ko-negaliu taip greitai sugalvoti. :boredom:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As manau, gyvenimas neturetu prasmes, jei nebutu su kuo juo pasidalinti (turint omeny, koks gi ten gyvenimas, jei esi vienas kaip pirstas :hm: )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

SUTINKU SU TAVIM NICOLE,BET DALINTIS RIKIA TU RETI I KA,NE VIEN TIK SU KUO. :mirksiukas:

 

Papildyta:

SUTINKU SU TAVIM NICOLE,BET DALINTIS RIKIA TU RETI I KA,NE VIEN TIK SU KUO. :grin:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gyveniams neturi prasmės?

kai nėra sveikatos, tai koks gyvenimas?

kai nėra meilės,jis juodas.

o jeigu ir to ir ano nėr - tragedija

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neturetu prasmes?... Na man atrodo,kiekvienam individualiai... Asmeniskai man be mylimu zmoniu... Net ir neturint sveikatos ar pinigu, turetu man gyvenimas prasme, kol yra manim mylimu ir mane mylinciu zmoniu :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar,kai turiu dukrą manau be jos- nebūtų toks prasmingas gyvenimas...kiekvieną rytą pamačius jos šypsniuką prašviesėja akyse,norisi dėl jos tiek padaryt, gyvenimo varikliukas :rolleyes:

o anksčiau - dėl mylimo žmogaus laimės,jei artimi žmonės laimingi-pati laiminga....


Kiekvieną sekundę tu gali atgimti. Kiekvieną sekundę galima nauja pradžia. Tai pasirinkimas. Tavo pasirinkimas... a298d7e5a195bbac46e481f1d9cbddb1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:hm:jei nebutu meiles nebutu ir musu... ;) ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmiausia, be vaikuciu savo :cocktail: naturalu kaip skant - seima :rolleyes:

Poto seka, saves realizavimas, veikla, darbas, SEXAS ;) , pinigai, draugai, klubas, paralinejimas, ir ZVEJYBA :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.