Pereiti prie turinio
Snapė

Vandens pramogų parkai

Rekomenduojami pranešimai

gal nebus tiek perpildyti tie akvaparkai :geda:

 

Na šiaip druskininkuose jis ir nebuvo perpildytas :super:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na gal dabar jau nebe...

ten dirba vieno draugo zmona,tai sake klientu uztenka per akys... ir kai draugai buvo,sake labai jau ilagai visur lauksti reikejo :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rytoj varom su draugėm į druskininkų akvaparką :mirksiukas:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu tik atsargiai ten :mirksiukas:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ir noreciau,bet...kai pagalvoji...su akiniais nepaciauzysiu "tuneliais"(o labai noreciau), o su kontaktiniais lesiais-tuo labiau... :mirksiukas:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kaip ir visada viskas :mirksiukas:

Mane net įtraukė į nuolatinius klientus ir į lojalių klientų sąrašą :unsure: :rolleyes:

Per dažnai aš ten mirkstu, gal jau kokį 8 kartą buvau :blush:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš su lęšiais buvau ir čiuožiau beveik nuo visu, man neiškrito :doh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na gal kas buvot Vilniuje Vichy vandens parke?

Mes važiuosim kaip atskris dukterėčią, bet būtų įdomu išgirsti ir buvusių nuomones.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandin buvom Vichy.

Įspūdžiu turiu daug ir įvairių, bet gal viską papasakosiu rytoj, viskas susigulės, tai viskas ir aiškiau bus.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jeigu kam įdomu, parašau atsiliepimus iš mano pusės apie vichy vandens parką.

Pirma mintis įėjus kopija LIVU. Persirengimo kabinų problema išspresta geriau nei Druskininkuose, nors ir ten ne bėda, bent jau man. Parkas tikrai mažytis, bėjakaip ir Livu. Žmonių buvo tikrai gan daug. Išspresta gerai problema džakuzi, jos dideeeelės ir jų gan daug. Vanduo visur net ir džakūzi vėsokas :P išlipus iš vandens tikrai šaltą kur perreiti kitur. Bangų jūrą man labiau patiko negu Druskininkuose. Upės gylis juokingas, nu galbūt man iki bambos, o mano ūgis 1.62cm. Apie atrakcionus ir čia nieko negaliu pasakyt, nes nesileidžiu niekur, bet maniškis su duktėčia sakė kad vilniuije daug įdomesni negu druskininkuose.

BET, vaikam visiem, tik vilniuje, nuo mažuliuko iki paauglio tikrai yra ką veikti, yra ir baseinėlių iki kauliukų, mažuliukam, ir žaidimų aikštelės kaip lauke ant smėlio taip čia vandenyje.

Žodžiu reziume, daugiau pati ten nevažiuosiu, kol neturėsiu leliukų. Nes kažkoks balaganas, nei pirtį pasėdėsi nei džiakūzį pagulėsi, nes visur vaikai per galvas lipa. Bet su vaikais važiuojant manau ideali vieta, išskyrus tą šaltį ;)

Norint suaugusiam atsipalaiduot nėra jokios abejonės kad geriausią druskininkuose, tam korpuse kur vaikų neįleidžią :rolleyes:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kuris tavo nuomone geresnis? :hm:


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.