Pereiti prie turinio
oksana

Mama aš pats valgysiu

Rekomenduojami pranešimai

kada jusu vaikas (kiek jam buvo metuku,menesiu) paeme sauksta ir pasake- mama valgysiu pats-pati.....?

maniskei virs dvieju metuku-as jai pastoviai duodu sauksta,sakute valgyti...bet mane pradeda erzinti,kad ji zaidzia lekstei ir nieko nesuvalgo......tada as pemu ir pabaigiu pati ja maitinti...kaip pas ju???


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

;) dabar net neprisimenu, tikriausiai virs 2 metuku..is pradziu tai labai gerai valgydavo su saukstu ar sakute, bet paskutiniu metu kazko tingeti pradejo, jei maitini pati, tai dar ka suvalgo, o jei ne, tai taip ir lieka maistas..Aisku ne visada..Mociute cia kai buvo atvaziavus tai isvis man ja islepino, vis maitindavo ja, vietoj to, kad leistu paciai valgyti..Dabar jau siek tiek geriau, bet vistiek dar uzeina momentai, kai valgo su pirstais arba isvis nevalgo - tingi :rolleyes: ir man kartais kantrybe truksta, tai pamaitinu pati, bet stengiuosi to nedaryti, nes paskui bus labai sunku :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na manoji tai ne kiek pati sake bet as jai duodavau kai noneriai valgydavo, o dabar besakutes ar saukstelio net neina valgyt


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na vat ir man taip Nicole.....kai duodu paciai valgyti tai maistas ir lieka lekstej.... ir man truksta kantrybe.... o mano vyras jos niekada nemaitina- ji puikiausiai pas ji pati valgo ir viska suvalgo... :rolleyes:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar panai 5 metai bet jai patinka kai maitinu,tiesiog vaikas nori dėmėsio,artumo,o valgymas jiems tiesiog kaip zaidimas,labai gerai darzeliai ismokina vaika valgyt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniškei metai ir trys mėnesiai. Valgom per pusę. Tai yra, viena šaukštą paėma pati, kitą aš. Taip pasižaisdamos ir suvalgom. :hm:


Vyras kaip pašto ženkliukas, gerai palaižius ilgam prilimpa.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is pradziu nerimavau del to kad vaika reikia maitinti ir kad nelabai jinai nori pati valgyti,bet dabar apsiraminau-nera vaiku kurie nemoketu patys valgyti-ateis laikas ir ismoks :this:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MAžiui 1 m. tai visada turi šaukštą ir kabina jei pavyksta bando kartais ir į burną įsidėt, o su pirštu pamurdo, arba mane maitina su šaukštu, o aš jį :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano sunus tai berods 1 metu 8 menesiu jau pradejo sutmti rankas salin jei kas bande maitinti ir valgyti pats...


as1cCF80g410000MDU5NzY2cHwzODUxNnB8SWtpIEthbGVkdSBsaWtv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na maniske valgo pati, bet kai mato kad as esu tuo momentu kazkuom uzsiemus (indus plaunu)-tada praso pamaitinti ja, nes ji tingi :)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano mažyliui dešimt mėnesiu, bet einant valgyt jam būtinai reikia duot atskira lėkštę su trupučiu košės ir šaukštelį. Tai bando kišt į burną :victory: bet... žinoma, didžioji dalis ant pilvo lieka :) o va sesers mergaitei trys metukai, tai pati moka gražiai valgyt, bet dažnai mamos prašo, kad paduotų :) manau, kad taip tiesiog dėmesio reikalauja...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.