Pereiti prie turinio
Snapė

Pagalba pridarius nesamonių

Rekomenduojami pranešimai

Indrute pries issiaiskinant, kame gali buti reikalas, turiu dar viena klausimeli, ar tau ir anglu kalba rasant netaiso, ar tik lietuviu :wacko:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Netaiso jokia :wacko:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
gal galite man padeti? man niekad dabar is interneti neatidaro pdf formato, tik atidaro kai atsiuncia el. pastu

 

:wacko: :geda: :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Elen@, pasistengsiu tavo problemele issspresti siek tiek veliau, nes begu mazules migdyti :wacko:

 

Indrute, parsisiusk SI FAILIUKA, tada isidek i C diska ir ten isarchyvuok (Extract to Office 2007 Lithuanian) ir tame kataloge atsidarys dar vienas katalogas, kuri taip pat turi atidaryti ir ten paspausk ant Proof.msi failiuko, kad isiintaliuotu. Tuomet kaip jau anksciau rasiau nueik i ta vietele, kur Dictionaries ir ten pasirink Lithuanian, jau tada tikrai man atrodo turetu veikti :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nicole, nesupratau, o į kur man jį išsaugot, tiesiog į C diską? ir instaliuot? ar kaip? nereik ten kur visas offisas?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkodėl man jo neleidžia net išektraktint.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu padėkoti labai nuoširdžiai Nicolei už visakeriopą pagalbą su kompiuteriu. AČIŪ :hm:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nieks negali padeti? :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Elen@, kokia narsykle naudoji ir ar gali patikrinti per Start->Settings->Control Panel->Add/Remove programs sarase ar yra Acrobat Reader instaliuota kompiuteryje :zv:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mergaites as cia gal ir ne i tema biski pavarysiu bet gal zinot kaip man pasidaryti kur monitoriaus kaireji puseji yra zalia skiltios "pradeti"anksciau turejau ten skiltele "parankiai"o dabar kai sutvarke kompa jos neber ir man sunku viska kur susikelt kur man reikalinga .Na nezinau prirasiau bet ar kas supras ka norejaui pasakyti -zodziu noriu pasidaryti toki skyreli kur man iejus galiu isisaugoti kokia noriu nuorodyte ir bele kada ten papulti ,nha as turbut nemoku paaiskint gal veliau sugalvosiu kaip aiskiau issireikti ;) :zv:


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Linux, o tu turi omenyje, kad tie parankiai buvo salia to mygtuko Pradeti ar jau paspaudus mygtuka Pradeti, .t.y. viduje tos funkcijos :zv:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.