Pereiti prie turinio
Snapė

Pagalba pridarius nesamonių

Rekomenduojami pranešimai

Viduji -jau paspaudus pradeti issokdavo visa eile ten visokie -dokumentai ,

parametrai ,zinynai tai ten ir budavo mano

parankiai


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Elen@, kokia narsykle naudoji ir ar gali patikrinti per Start->Settings->Control Panel->Add/Remove programs sarase ar yra Acrobat Reader instaliuota kompiuteryje :zv:

yra va tame ir esme. nesuprantu kodel neatidaro

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Elen@, jei naudoji Mozilla narsykle, pabandyk nueiti i Tools->Options ir virsuje pasirink Content mygtuka. Ten atsidarius, kur File Types spausk Manage mygtuka ir ten sarase susirask pdf formata bei pazymejus Adobe Acrobat Document lenteles apacioje spausk mygtuka Change Action ir ten lenteleje paziurek, kad butu pasirinkta Use Plugin ir prie jos parasyta Adobe Acrobat :hm: Jei nepades, tada parasyk, gali buti, kad reikia senesnes versijos Adobe Acrobat, nes kazkodel su naujesne versija yra problemeliu ;)

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tas puslapis matyt nuluzes kuriam laikui, tada bandyk per CIA, turetu parsisiusti :hm:

tas puslapis dar nei karto givenime nebuvo nuluzes (:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Linux, pas tave kaip supratau lietuviski Windows tai as tiksliai funkciju pavadinimu nezinosiu, tad bandysiu parodyti paveiksleliu pagalba, o jau tu ten atsirinksi gal kaip nors :hm:

 

1. Desiniu peles klavisu spausk ant melynos juostos desktopo apacioje ir pasirink Properties.

2. Tada pasirink Start Menu ir ten zemiau eik i Customize funkcija.

3. Dabar spausk Add mygtuka.

4. Ismestoje lenteleje spausk Browse ir ten pasirink norima programa ar kataloga (programai failas visada turi pasibaigti .exe). Tuomet spausk Next mygtuka.

5. Dabar pasirink Start Meniu ir vel spausk Next mygtuka.

6. Jei nepatinka automatiskai ismestas pavadinimas, gali ji pakeisti i norima. Tai padarius spausk Finish, tuomet likusiose lentelese OK.

 

Viska kartok, kol susidesi visus norimus failiukus ;)

 

581ba3251217t.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciukas Nicole uz issamu paaiskinima ,tik kad turbut mano tupa galvele iki pusiaukeles daeinu ir kazkas neto man cia rodo ,ryt atvaziuos puseseryte priremsiu ja kad uzbaigtu .


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Elen@, jei naudoji Mozilla narsykle, pabandyk nueiti i Tools->Options ir virsuje pasirink Content mygtuka. Ten atsidarius, kur File Types spausk Manage mygtuka ir ten sarase susirask pdf formata bei pazymejus Adobe Acrobat Document lenteles apacioje spausk mygtuka Change Action ir ten lenteleje paziurek, kad butu pasirinkta Use Plugin ir prie jos parasyta Adobe Acrobat ;) Jei nepades, tada parasyk, gali buti, kad reikia senesnes versijos Adobe Acrobat, nes kazkodel su naujesne versija yra problemeliu ;)

turiu nedidele bedele, pas mane lietuviskai, o angliskai as ne bum bum :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mozilla

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai, tada lietuviskai bandau :wacko:

 

Eik i Priemones->Nuostatos->Programu nuostatos->Naudoti priemonę arba papildinį ir paziurek, kad butu nustatyta Adobe Acrobat. Dar nueik ir Priemones->Papildiniai->Priedai->Papildiniai ir paziurek, kad Adobe Acrobat butu ijungtas :( Tikiuosi pades :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kas man gali padieti??? :sird: vakar kazka padariau,o gal ir nedariau,bet vienu zodziu mano kompas dabar viska rodo dvigubai didesnem ismerom negu kaip turi buti! :sird: atrodo,lig zlybui butu kompas nustatytas....ka cia reik daryti??? :super:


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.