Pereiti prie turinio
Snapė

Windows Vista

Rekomenduojami pranešimai

Pasidalinkim patirtimi apie Windows Vista. Kokie būtų jūsų pliusai, minusai. Kas patinka, o kas visai net nereikalinga, jūsų akim žiūrint.

 

Aš vista naudojuosi trečia jau savaitė, nu ir ką, pakol kas man laaabai patinka :mirksiukas:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atrodo jie tai labai graziai ir t.t.

 

haski, jau susidure :wacko: Kai tures laiko papasakos :doh:

Dabar vel grizo prie iprastu ir kitokiu nelabai nori :mirksiukas:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patiko man jie is pradziu ir, grazi ziauriai grafika. Bet va paskui kai pradejau ieskoti reikiamu dalyku, nerasdavau, viskas kazkaip uzslapstyta. O kai norejau padaryt reikiama operacija, jos padaryt negalejau :wacko: Indre cia as apie ta kada istriniau muzika kalbu, tai pas mane tada dar vista buvo. Nesu as didelis kompjuterastas, bet man jie nepatiko, tad grizau prie XP ir neturiu jokiu rupesciu. :mirksiukas:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir naudojuosi vista jau puse metu.

man jie nepatinka.mazai reikiamos programos,sunku parinkti,jeigu netinka,tai kompas stringa. ir siaip man teko keisti visa hard diska,kadangi instaliavau is interneto programas,kurios netiko vistai ir man uzluzo hard diskas..... tad nesiulau windows vistos.....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudoju pusę metų ir vis dar esu patenkinta :flowers: Viską lengvai randu, ir naudotis daug patogiau nei xp :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

naudoju puse metu, bet dar iki galo negaliu priprasti, man labiau patiko ne vista


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na vat po beveik metu naudojimo galiu papasakoti apie vista siek tiek :hm:

man patinka dabar- apsauga gera....matyt pripratimo reikia..... nors visada labiau gerbsiu xp :flowers:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pripazinsiu, kad Vista turi grazesne grafika, bet viskas tuo ir baigiasi :mirksiukas: XP mano manymu daug gerasni... Ech dabar istrigau su Vista, nes kazko perrasyti neiseina... :D


~Dream on... Deram on... Human...~

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as nesiojamam naudoju vista (p[irkom jau su vista) ir vargo nematau (kolkas) visai patinka, randu viska ko riekia viskas tinka ir patinka :mirksiukas:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane windows vista basic ir ji man patinka,kadangi pasikeiciau kietaji diska i didesnes talpos tai jis man nestringa,stringa kai mazai jam vietos.tai veikia puikiai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mus nesiojamam irgi vista, negaliu pasakyti, kad labai patinka, bet negaliu pasakyti, kad ir nepatinka... o be to sake, kad vistos lyg ir nebebus - nepasiteisnes projektas :wub1:


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal galit pasakyti kaip vistoj padaryti, kai rašai tekstą kad automatiškai parodytų klaidas

kituose windousuose man klaidingą žodį pažymėdavo raudonai, o šituose niekaip negaliu surasti


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.