Pereiti prie turinio
uogyte

Drėgmės surinkėjas

Rekomenduojami pranešimai

gal kas toki daikciuka turit, kokia nuomone apie juos, girdejau, kad jie labai jau veiksmingi pas ka namuose yra per daug dregmes :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
gal kas toki daikciuka turit, kokia nuomone apie juos, girdejau, kad jie labai jau veiksmingi pas ka namuose yra per daug dregmes :mirksiukas:

 

turėt neturiu, bet buvom pasiskolinę iš draugų ir nuvežėm pas uošvius į namus porai dienų išbandyti, pas juos senos statybos nuosavame name siaubingai drėgna, jau net pelėsis metasi. Rezultatas - per parą iš vieno kambario surinkta apie 1,5 l vandens :blink: . Bet ten buvo pramoninis surinkėjas, tokius naudoja statybininkai po apdailos, kad greičiau džiūtų sienos, tačiau jis visai nedidelis, kaip koks elektrinis radiatorius, tik platesnis. Buitiniai rinktuvai gal kiek prasčiau surenka tą drėgmę, bet manau, kad daiktas vertas dėmesio, jei patalpose tikrai labai drėgna. Aš namie, deja, turiu atvirkštinę problemą - per sausą orą ir ieškau visų įmanomų būdų, kaip palaikyti reikiamą drėgmės lygį namuose :rolleyes: Jei tau bus įdomu, galėsiu sužinoti ir daugiau parašyti, kokios ten firmos ir pan.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aš namie, deja, turiu atvirkštinę problemą - per sausą orą ir ieškau visų įmanomų būdų, kaip palaikyti reikiamą drėgmės lygį namuose :mirksiukas:

 

Labai padeda vanduo su jodu. Mes taip pat gyvenome bute, kur buvo labai sausas oras ir man patare pastatyti skirtinguose kambario kampuose po puslitri vandens ir ipilti jodo.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Labai padeda vanduo su jodu. Mes taip pat gyvenome bute, kur buvo labai sausas oras ir man patare pastatyti skirtinguose kambario kampuose po puslitri vandens ir ipilti jodo.

oi, ačiū tau labai už patarimą :rolleyes: , būtinai išbandysiu. Nors šildymo sezonas, ačiū dievui, jau baigiasi, bet ir kitiems metams žinosiu. O kažin mažam vaikui nekenksmingi jodo garai? :mirksiukas: Ir kiek ten jo reikia įlašinti į tą 0,5 l vandens?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
oi, ačiū tau labai už patarimą <_ b i nors sezonas a dievui jau baigiasi bet ir kitiems metams o ka ma vaikui nekenksmingi jodo garai src="%7B___base_url___%7D/uploads/emoticons/default_rolleyes.gif" alt=":rolleyes:"> Ir kiek ten jo reikia įlašinti į tą 0,5 l vandens?

 

Tai nesvarbu, kad sildymo sezonas baigiasi, taip daryti gali visus metus, kai tik jauti, kad namuose sausa. O mazam vaikui tikrai nepakenks, nes jodo reikia 0,5 l. pilti puse arbatinio saukstelio ir matysi, kai tik vanduo vel pasidaro skaidrus, reiskia jodas isgaravo, vel kartoji. Dabar jau neprisimenu, bet kazkur per diena isgaruoja, dar priklauso ir nuo kambario sausumo.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tai nesvarbu, kad sildymo sezonas baigiasi, taip daryti gali visus metus, kai tik jauti, kad namuose sausa. O mazam vaikui tikrai nepakenks, nes jodo reikia 0,5 l. pilti puse arbatinio saukstelio ir matysi, kai tik vanduo vel pasidaro skaidrus, reiskia jodas isgaravo, vel kartoji. Dabar jau neprisimenu, bet kazkur per diena isgaruoja, dar priklauso ir nuo kambario sausumo.

gera patarima davaiai Ledi_x. aciu labai. :rolleyes:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
gera patarima davaiai Ledi_x. aciu labai. <_>

prasom :rolleyes: o pas jus Anglijoje irgi sausas oras? Nes kai as buvau, tai man labai tiko angliskas oras, jis pakankamai dregnas.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prasom :rolleyes: o pas jus Anglijoje irgi sausas oras? Nes kai as buvau, tai man labai tiko angliskas oras, jis pakankamai dregnas.

man tinka angliskas oras, bet kai namuose ijungi tuos metalinius radiatorius tai atrodo visa oda tempiasi nuo sausumos . o siaip man yra normaliai.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
man tinka angliskas oras, bet kai namuose ijungi tuos metalinius radiatorius tai atrodo visa oda tempiasi nuo sausumos . o siaip man yra normaliai.

 

radiatoriai labai jau dziovina ora. Sekmes oro gaivinime :rolleyes:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
turėt neturiu, bet buvom pasiskolinę iš draugų ir nuvežėm pas uošvius į namus porai dienų išbandyti, pas juos senos statybos nuosavame name siaubingai drėgna, jau net pelėsis metasi. Rezultatas - per parą iš vieno kambario surinkta apie 1,5 l vandens :blink: . Bet ten buvo pramoninis surinkėjas, tokius naudoja statybininkai po apdailos, kad greičiau džiūtų sienos, tačiau jis visai nedidelis, kaip koks elektrinis radiatorius, tik platesnis. Buitiniai rinktuvai gal kiek prasčiau surenka tą drėgmę, bet manau, kad daiktas vertas dėmesio, jei patalpose tikrai labai drėgna. Aš namie, deja, turiu atvirkštinę problemą - per sausą orą ir ieškau visų įmanomų būdų, kaip palaikyti reikiamą drėgmės lygį namuose :rolleyes: Jei tau bus įdomu, galėsiu sužinoti ir daugiau parašyti, kokios ten firmos ir pan.

mane labai domina dregmes surinkejas , reikia daugiau info apie kainas ir t.t Aciu <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane taip pat domina kainos :coffee: gal kas turi? Kokios firmos patartumet pirkti?


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
radiatoriai labai jau dziovina ora. Sekmes oro gaivinime :coffee:

aciu :wub1: as jau prisistaciau visur stiklainius su jodo tirpaliuku :super:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.