Pereiti prie turinio
jurk

Animacija vaiko ugdymui

Rekomenduojami pranešimai

Mamytės, ar leidžiate savo vaikams žiūrėti visus filmukus, kurie jiems patinka, ar atrenkate, kurie jūsų manymu, yra jiems naudingi?

Mano aštuonmetis, jei įmanytų, galėtų žiūrėti visus iš eilės, tačiau leidžiu žiūrėti tik senus rusiškus, kurių parsisiunčiu iš interneto, nes jie, mano manymu, yra tikrai "nesugadinti", pamokantys ir gražūs. Taip pat leidžiu pažiūrėti ir angliškų (Kempiniuką ir pan.) tik tam, kad taip gal kažkiek gilina anglų k. žinias, pastebėjau, kad jau daug ką supranta, mokosi iš klausos.

O mažajam, kuriam 8 mėn., nuo 6 mėn. duodu po 10-15 min. pažiūrėti Baby Einstein filmukus, tai nepatikėsit, sėdi kaip prikaustytas prie ekrano, atrodo, net kvėpavimą sulaikęs :coffee: . Tikiu, kad šie filmukai yra naudingi, nes juos kuria kompanija, kuri gamina ir lavinančius žaislus bei žaidimus. Ką jūs manot, ar leidžiat tokiems mažiems kleckiukams ką nors žiūrėti per tv?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mamytės, ar leidžiate savo vaikams žiūrėti visus filmukus, kurie jiems patinka, ar atrenkate, kurie jūsų manymu, yra jiems naudingi?

Mano aštuonmetis, jei įmanytų, galėtų žiūrėti visus iš eilės, tačiau leidžiu žiūrėti tik senus rusiškus, kurių parsisiunčiu iš interneto, nes jie, mano manymu, yra tikrai "nesugadinti", pamokantys ir gražūs. Taip pat leidžiu pažiūrėti ir angliškų (Kempiniuką ir pan.) tik tam, kad taip gal kažkiek gilina anglų k. žinias, pastebėjau, kad jau daug ką supranta, mokosi iš klausos.

O mažajam, kuriam 8 mėn., nuo 6 mėn. duodu po 10-15 min. pažiūrėti Baby Einstein filmukus, tai nepatikėsit, sėdi kaip prikaustytas prie ekrano, atrodo, net kvėpavimą sulaikęs :wub1: . Tikiu, kad šie filmukai yra naudingi, nes juos kuria kompanija, kuri gamina ir lavinančius žaislus bei žaidimus. Ką jūs manot, ar leidžiat tokiems mažiems kleckiukams ką nors žiūrėti per tv?

mano mazoji nuo gimimo ziuri visus multikus ir visus filmusiu, aisku kur leidziama ziureti vaikams, kur nera erotikos....

o siaip ir as jai siunciuosi is interneto multikus rusiskus ir ne tik. pamokancius-pilna visko.... bet ziuri viska :coffee: neatrenku.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai savajai prisiunčiau senosios animacijos filmukų visą kolekciją, tik kad labiau juos žiūriu aš, nei dukrytė. :rolleyes:


8c837d9c8540.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

maniskei baby eintsteinas irgi yra kazkas su kazkuo ;)

dar tabius pasiziuri, bite maja ;)

 

patinka jai multikai, ir skirtingas serijas vis kitaip vadina - kai praso kad ijungciau, jau zinau ko nori :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dukrai labai patinka Kempiniukas ir Dora... Filmukų dėka ji pau sakiniais kalba angliškai...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūri kai kuriuos, o kitus gal kasdien žiūrėt :rolleyes:

Stengiuosi riboti, bet išsilygsta :brunette:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai leidziu visus filmukus ziureti :cocktail:


as1cCF80g410000MDU5NzY2cHwzODUxNnB8SWtpIEthbGVkdSBsaWtv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mums labiausiai teletabiai patinka :flowers:

o sakykit is kur siunciates filmukus :flowers:


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Baby Einstein jau išaugom, dabar eilė teletabias, tvynimas, nenusaugau žiūrėjimo filmukų per Tv, vaikai turi savo teliką. bet esu kategoriškai prieš viskius Power REINDŽERIUS IR PANAŠIUS....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manoji taip pat turi telika savo kambaryje... :super: ir pilna visokiausiu parsiustu multiku, todel ziuri visus :rolleyes: Na, o labiausiai gal patinka jai Tomas ir Jerry :flowers:


laura.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai sutvarkysim savo mazosios kambari- butinai ir jai pastatysim kambary televizoriu,kad vaikas galetu ziuret savo multikus.

kazkaip paskutiniu metu vaiko megstamiausi multikai- simpsonai, teletabiai.......


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.