Pereiti prie turinio
TeaMan

Ką vairuojame?

Rekomenduojami pranešimai

as vairuoju Wv sharan. VR6 puiki masinuke ir eina gerai tinkama viskam ir dragui ir vazinejimui ir darbui. nenoriu jokios kitokios nebent WV touran. bet cia jau girto zuikio svajones

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

WV Touran ir man patinka bet kaina dar neleidzia tokios isigyti. Ilga laika vaiznejau su audine o dabar pakeiteme i Opel Zafira ir kol kas nesigailiu, sauni masinyte...vietos daug, o jei reikia galima ir bagazine pasidaryti didziule. Kuro sanaudos taip pat nedideles, vidurkis 100 km/7lt.dyzelio.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as turiu renault megani.nors nedaznai dabar ir vazineju,man patinka mazos masinos kazkaip baisu man su dideliom vazinetis


1_14_6_956088000_6d65732076656465.png

1_10_134_967147200_4a555354554b4153.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
as turiu renault megani.nors nedaznai dabar ir vazineju,man patinka mazos masinos kazkaip baisu man su dideliom vazinetis

Man patinka mazos, bet kai reikia tai ir prie dideles priprasti galima :flower:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man uzsieni kaskaip nebaisu vazynetis nei cia klaipedoj,kai padariau 2avarijas tai kaskaip ir fantazija atsoko,dar kai nemoku gerai parkuotis ,kiemai cia mazi vyras kai ikisa i gala kur nors masina as nebemoku isvairuot tai ir nesivazineju kol negrysta is uzsienio,man reik masina statytis parduotuviu aikstelej nes ten dauk vietos :bredis:


1_14_6_956088000_6d65732076656465.png

1_10_134_967147200_4a555354554b4153.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man kuo didesne masina, tuo as joje saugiau jauciuosi :bredis:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O man kuo didesne masina, tuo as joje saugiau jauciuosi :wacko:

 

Aš irgi taip pat, man tai reiktų tanko galvoju :bredis:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aš irgi taip pat, man tai reiktų tanko galvoju :bredis:

 

zinok su tanku bus per sunku, viena negalesi vaziuoti, reikes kazkam kelia ziureti :wacko:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
zinok su tanku bus per sunku, viena negalesi vaziuoti, reikes kazkam kelia ziureti :wacko:

 

cha cha cha :bredis:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
cha cha cha :lol:

 

ir labai jau uzpakali atkratysi :P nepatariu tureti reikalu su tankais :P :P :P


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vairuoju SAAB 95, 2001m., liux masiniukas. :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va ir as jau galiu cia pasisakyti :D Tik ka dovanu gavau masiniuka, tad galesiu laiminga vazineti, kur tik noriu :mirksiukas: Aisku, nieko imantraus, tiesiog mazas masiniukas, bet man bus gerai pradziai :unsure: Taigi, galit vertinti ir peikti, jei norit :bredis: , nes kai broliui pasakiau, tai tas, koki cia ''metalo gabala'' isigijai :mda: Taigi, stai ir mano ''metalo gabalas'' Opel Corsa 1.2 ECO.. Siaip ju kaina siuo metu svyruoja nuo 1500-1800 euru, bet mes ja tik uz 500 euru gavom, nes pirkom is maniskio draugo..Taigi draudimas daugiau kainavo, nei pati masina :) 700 euru moekaju vien tik uz draudima, o dar reikes virs 200 euru uz keliu mokescius moketi :) Kazkoks kosmaras :D

 

carrollmcauleyCorGre620.jpgcarrollmcauleyCorGre619.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.