Pereiti prie turinio
Svečias kicule

Šaldytuvai

Rekomenduojami pranešimai

Svečias kicule

Kokios firmos patartumet pirkti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu patarti, jokiu budu nepirkit- Snaiges :piktas Jeigu lauke 20C ?ilumos, tai Sneige pradeda ?ildyti :piktas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Apie SNAIGE ir mes vakar prisiklausem su drauge, siaip dar nei vienas nepatare Snaige pirkt.

Ziurejom kazka is Bosh, Gorenje,Elektrolux,Samsung.

Tie nauji Samsung'ai (No frost) labai neblogai atrodo.

Pas mane pacia Fagor. esu jo labai patenkinta, tik vat kiek vakar vazinejom po parduotuves, pardavime nei vieno Fafor'o nematem, kazin kodel?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Girdejau,kad Beko ?aldyvuvai labai nekokybi?ki, greitai genda.

Pas mane Ardo.Rinkausi a? ne pagal pavadinimus, o pagal dizaina,man nepatinka, kai lentyneles stiklines,man jos labai nepatvarios atrodo.Pirkau ma?daug prie? 4 metus, kol kas nusiskundimo jokio.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

As ir lentineliu nenorejau, groteles kaskaip praktiskiau atrodo ir nenusibraizo.

Bet dabar kiek ziurejau, tai zinok dauguma saldytuvu butent su stiklenem lentynelem eina :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? irgi ilgai ie?kojau, kol radau,dabar tokio sunku rasti.O kadangi vyras norejo,kad ?aldymo kameros skyrius buto apaeioje ir butinai dviejo dalio,tai i? prad?io atrode, kad aplamai tokio nerasim.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ale ir i?rankumas merginu. Lentyneles dar ne bilei kokios turi but, su dviem dalim kamera :blink: :unsure:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ale ir i?rankumas merginu. Lentyneles dar ne bilei kokios turi but, su dviem dalim kamera :blink:  :unsure:

nesupratau bajerio...?aldytuvas kainuoja apie 1000,stoves virtuvej. min. 10meto,tai ir reikalavimai jam turi buti auk?ti...


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
nesupratau bajerio...?aldytuvas kainuoja apie 1000,stoves virtuvej. min. 10meto,tai ir reikalavimai jam turi buti auk?ti...

 

 

Reta, gi a? juokauju, ko gi taip u?siparinai?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Baltarusishka nusipirk ATLANT vadinasi. :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu snaige, kolkas jokiu nusiskundimu neturiu, veikia puikiai, tyliai dirba, saldo tikrai gerai , tad nieko blogo apie snaige negaliu pasakyti :bee

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

snaige geras dalykas...man vienas protingas ?aldytuvo meistras patare pirkt prek? vietin?, kadangi u?sienieeiai gamina taip, kad po kelio meto galima buto pasikeisti...todel jo gaminio vartojimo laikas buna trumpesnis...pa?iurekit dar muso tevai naudojasi senom snaigem, ir ?aldytuvai veikia kuo puikiausiai...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.