Pereiti prie turinio
Nicole

Prašau įrėminti...2

Rekomenduojami pranešimai

Mellysa na ir grozybes kuri,Indrutes foto padaryta fantastiskai :wacko:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Indrutes foto padarytos nuostabiai ,bet man labiau spalvota prie sirdies akys ir veidukai taip siltai atrodo ,super nuotraukyte ir tos spalvos tokios svelniai naturalios


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš dar norėčiau paprašyt kad padarytumėt vieną nuotraukėlę mano draugam. tik nenoriu jos krauti čia viešai, tad jeigu kuri apsiimtumėt :cray: atsiūsčiau į až.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

6f790df11498a4b755.jpgd7f18ebeb6b7e85557.jpg

būčiau labai dėkinga jei įremintumėt šias nuotraukas ,savo nuožiūra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ingulka, stai ireminimai, tikiuosi tiks :geda:

9db4cbc1e7c3t.jpg 0468ae954d3bt.jpg

 

p.s. Mellysa, pasakiski darbeliai :geda: :D :pana3: Man gal spalvotas siek tiek graziau atrodo :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai dėkui Nicole už įrėminimus. :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu visom mergaitem uz grazius zodelius!!! :flowers: Nicole nu bet tavo darbeliai man visada prie duses!!! Labai grazu ypac pirma nuotraukele!!! :flowers:

Vikuliaa idiek foto,pabandysiu kanors padaryti,jei ta diena kasnors i galva lys.... :victory: ir parasik butent ko reiketu???

 

Benitux,saunu girdet,kad tau patiko mano darbelis!!! :unsure:


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kuri auksaranke galetu man padeti ? :flowers: Niekaip nesugebu sutvarkyt iki galo sios foto :victory: :

 

60e7b774ef3dt.jpg

 

Gal kuri nors moketu suvienodint kuno spalvyte su galvytes ir uzmaskuoti tas kelias raidytes... Buciau labai dekinga :flowers:


News.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Gal kuri auksaranke galetu man padeti ? :flower: Niekaip nesugebu sutvarkyt iki galo sios foto :super: :

 

60e7b774ef3dt.jpg

 

Gal kuri nors moketu suvienodint kuno spalvyte su galvytes ir uzmaskuoti tas kelias raidytes... Buciau labai dekinga :super:

Kopusta padidinot, todel matosi pixeliai (ne ryšku).....pataisyt galima, bet lengviau daryt ish naujo. Ideja faina - matosi smagu leliukui kopuste tupet :D ff498a06c3d5t.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai labai ACIU tau, lirika ;) ;) Liuks sutvarkei :super: Labai dekinga Tau esu :pana3: :D


News.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.