Pereiti prie turinio
Nicole

Prašau įrėminti...2

Rekomenduojami pranešimai

Aciu labai, Nijoliux, uz nuostabius komplimentus :D :rolleyes:

 

Neringaile, seimos foto issiunciau i AZ, o cia antras ireminimas, tikiuosi tiks :D Kadangi isnaudojai visus savo pranesimus, noredama uzsisakyti daugiau, turesi parasyti daugiau pranesimu, po 20 pranesimu uz 2 foto ireminima :D

 

90f4bc718986t.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuostabus ireminimas Nicole :preved: ,vajetau kaip as uzsinorejau kazko tokio panasaus :babyyy: jei man dar truktu pranesimu tai tikrai labai rasysiu tik va labai tokios nuotraukytes noretusi ,gal kaip nors a ;) ................. e853a9c641ae4a1045.jpg 81a5177abd571f531e.jpg 133c6cb46b1299baf6.jpg 842d90e63acfb2c460.jpg Gal is siu kuriu kas tiktu tik gaila neryskios gaunasi fotikas nebelabai laiko


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciukas labai Nicole ,visos nuotraukytes man grazios o ypac kur akytes tokias zydras padarei taip viskas dera aciukas ,tu tokia greita (labai noreciau pabuti muse tau ant peties kai darai tokias grozybes ;) )


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:doh: As likau suzaveta, netekusi zado, kaip nuostabu, aciu tau NICOLE...... :lol: :tfuu:

Pasaka, moki nustebinti visas cia mus Tu, Saunuole.... :bam::flower:

Didelis didelis tau ACIU.... :lol:


Jei norite, kad gyvenimas jums šypsotųsi, iš pradžių dovanokite jam savo gerą nuotaiką. (B. Spinoza)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labutis ,

Nu pasakiskas grozis Nicole,kaip ir visada suzavi iki negaliu....nerealu....kaip grazu....

tuo paciu gal galeciau ir as paprasyti mano seimyneles visos ireminti foto....gal galiu i AZ atsiusti foto?

aciukas

:rolleyes:


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:rolleyes: :D :D as labai suzaveta NICOLE tavo darbeliais padarytas merginoms... :D as tai taip nesugalvociau... ;) esi frofesionale... :victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi noriu padėkoti Nicolei, už mano draugų nuotraukos įrėminimą(vis pamirštu :D ) nemeluodama sakau, nesitikėjau kad nuotrauką pašviesint galimą, o jau įrėminimas išvis vertas medalio :D noriu labai labai tau nuoširdžiai padėkoti :rolleyes::victory: :D


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi mergaites, kiek komplimentu, nu jau tikrai susigedau :victory: Dar iki profesionales visgi labai toli, bet aciu, kad taip vertinate mano mazus sedevriukus :D :rolleyes:

 

Ieka, laukiu nuotraukytes i AZ :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neivertint neimanoma tavo darbeliu Nicole.... :D :lol:


Jei norite, kad gyvenimas jums šypsotųsi, iš pradžių dovanokite jam savo gerą nuotaiką. (B. Spinoza)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nicole nuostabus darbeliai, labai labai grazus ;) :rolleyes::schmoll:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nicole, labai gražu.... Kaip visada. Šaunuolė.


Vyras kaip pašto ženkliukas, gerai palaižius ilgam prilimpa.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.