Pereiti prie turinio
Nicole

Prašau įrėminti...2

Rekomenduojami pranešimai

df7a3c657e4fb6f3df.jpg09fa7adaab6eabc674.jpg

Gal galetumet ireminti. Labai ačiū.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Merginos turiu prašymą. Čia greičiau tik su nuotrauką biškį įtariu pažaist reikės, o ne įrėmint. Bet jeigu mokat kurti tokius dalykėlius, tai gal padėsit man.

Žodžiu reik man vestuviniam laikraštukui jaunųjų nuotrauką sumažint, ir kuo daugiau padaryti centre veidus, ne nuotraukytė į vestuvinį laikraštį dėsit tikrai mažutė, norėčiau kad išryįkėtų daugiau veidai, nes kaip idedu paprastą, ir susimažinu iki reikiamo dydžio veidai kažkaip nutolsta negerai.

Na gal supratot ir padėsit kuri nors.

 

e8e4025d682fab5f30.jpg


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nicole, ačiū labai išgelbėjai mane :wub1:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nera uz ka, Indrute :wub1:

 

Ieka, padariau 2 ireminimus kol kas, kitus padarysiu po atostogu, nes jau reikia eiti ruostis ir tvarkytis viska pries atostogas :victory:

 

445522172a6dt.jpg 3a49ee603bc5t.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai dekui Nicole už įrėminimus,jie super. :wub1:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip visada pasakaaaaaaaaaaaaaaa...aciu didziausias ir nuosirdziausias.....super..... :wub1: :victory::super:


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:) Pasakiski ireminimai.... :( :flowers::flowers:


Jei norite, kad gyvenimas jums šypsotųsi, iš pradžių dovanokite jam savo gerą nuotaiką. (B. Spinoza)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Meginos gal kas galit man padet iskirpt ,kad neliktu jokio fono tipo permatomas noriu uzsakyt puodelius ir patare kad graziau atrodo kai tik matosi vaikelis be jokio fono remo tipo kaip lipdukas .Jei kas mokate iskirpti taip gal pagelbesit ... :victory:ff99b0589f99ec51a9.jpg c864a24f2e9b772ad1.jpg


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu va,padariau,ko prasei Linux.Nzn tiks ar ne? na jei ka ten kur pati patrinsi :rolleyes: jei nesupiksi,as dar biski ir spalvytes paredagavau :rolleyes:

410e1017ad7418dcff.jpg

 

0fcc4c962eeaab1c1a.jpg


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi kokia tu greita Mellysa ,negalvojau kad taip greit .Didelis didelis tau aciukas labai man pagelbejai :rolleyes::rolleyes: .Na galesiu ryt uzsakyti puodelius ir lauksiu kaip ten gausis .Oi aciukas dar karteli :victory:


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.