Pereiti prie turinio
Vasara

Moterys ir žvejyba..

Rekomenduojami pranešimai

Ka manot apie ?vejyba? Moterys ar ?vejojat?

Dievinu ?vejyba spiningu :pack2_thumbup[1]: Megstu ?vejoti ir upeje ir e?eruose.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man kartais patinka kai kimba ?uvys , nes kitu atveju pabosta ramiai sedet - a? visa turiu but judesy(tokia mano prigimtis) :geda Kartais ilsintis prie e?ero laiko u?mu?imui malonu pa?vejot su vyru , bet tie sliekai ir visa kitka :doh man juos u?mauna vyras .


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai nekimba, ir man neadomu ?vejoti.I?mokau ir slieka ant kabliuko u?mauti, tik ne visada pavyksta kabliuka i? ?uvies i?rauti,tada jau tenka vyro pagalbos kviestis.O viskas prasidejo nuo to,kad jis ?vejojo dviem me?kerem,labai kibo,jis vienas nespejo, i? prad?io papra?e tik me?ker? palaikyti...po pusvaland?io man pradejo ?vejyba patikti.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po praeito savaitgalio ir man ?vejyba jau patinka. Bet turbut todel kad gerai kibo.

O sliekus ejau kastis pati ir moviau an kabliuko pati, nors draugai siulesi u?maut, man nera ?lyk?tu sliekai, tos baltos kirmelytes ir visa kita.

 

Papildita:

O paskutina syk buvau ?vejojus prie? 16 meto. Budama dar visai vaikas.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O sliekus ejau kastis pati ir moviau an kabliuko pati, nors draugai siulesi u?maut, man nera ?lyk?tu sliekai, tos baltos kirmelytes ir visa kita.

Man ne taip ?lyk?tu , bet kad po nagais palenda :laugh:


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man ne taip ?lyk?tu , bet kad po nagais palenda  :laugh:

 

 

Va del nago tai jo, a? ir jau buvau su nagais :brunette: .

Bet bi?ka pasitreniravus viskas OK buna :pack2_thumbup[1]: .


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ne a? su sliekais nesiterlioju, nes man jie ?lyk?tus, o ir sedeti man?s niekas nepriversto. Todel ir ?vejoju su spiningu, ten jokio slieko ir jokio sedejimo, vienas malonumas :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ka manot apie ?vejyba? Moterys ar ?vejojat?

Dievinu ?vejyba spiningu :pack2_thumbup[1]:  Megstu ?vejoti ir upeje ir e?eruose.

deja, nesu didele zvejybos megeja :geda

nebent atsiranda kas man slieka uzkabina ir po to zuvyte nuima, nes pati sito nedarau :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai du nesuderinami dalykai :geda


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keista, negalvojau uzejus i si skyreli rasti tiek moteru megstanciu zvejoti :hm:

As priesingai tuo visai nesidomiu, o vyrelis uzkietejes zvejys.Tiesa sakant ir zuvi valgyti nelabai megstu :bee

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Moterys ir zvejyba, visai normalu. Pvz. Lietuvos profesionalu zveju asmenineje iskaitoje moteris uzima antra vieta. Bet bukit geros ir padarykit atskira tema apie zvejyba, kur butu galima dalintis patirtimi ir naujovemis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

?vejoti ka ?inau nebent vasara kai u?meti me?ker? o sau guli valtelej ir deginiesi sau ramia arba knyga skaitai. bet ?iaip akyru sedet ir ka?ko laukti.


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.