Pereiti prie turinio
ruputupu

Gydomieji higieniniai įklotai

Rekomenduojami pranešimai

Ne visos vaikšto iššutusiom uodegom...Dažniau prauskis ir nereikės šusti...

Mano mama ir močiutė pasišaipytų iš tavo didelio poniškumo- jos megztuko gabalėlius per mmm naudodavo, juos skalbdavo ir nesiskundė...O kasdieninių įklotų išvis nereikėjo- gi sveikesnės buvo nei mes...

ir as sutinku su tavim-labai gerai pasakyta :gele::flowers::flowers:

beja kai skaiciau tu dvieju zinutes-man ir iskarto pasirode,kad tai vienas ir tas pats zmogus, nes mintys isdestytos vienodai, net klaidos vienodos :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reklama galėtų būti tokia:

"Jei turite atliekamų pinigų, mes pasiūlysime, kur juos padėti. Praustis galėsit kartą per mėnesį, nes,naudodamos šiuos ekologiškus, higieniškus, sveikatinančius ir gydančius bei tausojančius jūsų jautrią odelę paketus, visuomet jausitės švarios, gaivios ir kvepėsit pavasariniu alyvų kvapu...Nemokamas priedas- auksinis pincetas, skirtas utėlių nusirankiojimui."


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Reklama galėtų būti tokia:

"Jei turite atliekamų pinigų, mes pasiūlysime, kur juos padėti. Praustis galėsit kartą per mėnesį, nes,naudodamos šiuos ekologiškus, higieniškus, sveikatinančius ir gydančius bei tausojančius jūsų jautrią odelę paketus, visuomet jausitės švarios, gaivios ir kvepėsit pavasariniu alyvų kvapu...Nemokamas priedas- auksinis pincetas, skirtas utėlių nusirankiojimui."

oooo prisijuokiau- cia tai gerule reklama :gele::flowers::flowers: :lol:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Joooooooooooooo, musu motereles tai tikrai isprususios yra.

Tik nesuprantu, ko lendat i tema: gydomieji higieniniai iklotai, jei esat patenkintos sintetiniais makulaturiniais always

uzleiskit vietos, zmonem pasidalint naujovemis, nes yra tokiu kurios to labai iesko.

O jus vaiksciokit su uzdegimais ir bukit laimingos, nes 63% ginekologiniu ligu yra nuo paketu.

Na nebent jus esat papuolusios i tuos likusius procentus, kur gyvenime niekas nera supersteje.

Gali nepergyventi mano prausimusi, su juo viskas tvarkoj, tos kurios turi tokiu bedu, man pritars, kad ir 3 kartus per diena prauskis, uzdegimo neisvengsi.Mano oda labai alergiska, organizmas taip pat, ir jokiu sintetiniu organizmu nepriima.

Tai kaip galima varyt ant zmogaus, jei jo struktura yra kitokia.

Ir as tikrai ne viena tokia esu.

Tad jei jus esat sveikos ir laimingos, tai ko siausiates, mes dalinames, kaip galima isvengt ligu ir tiek.

Jei kalbeciau apie kokius libress.tai nei viena nei zodzio nesakytu, o dabar matai nauja negirdeta produkta pristatyneja, kaip taip gali but, reik suvaryt.

Bet kam reikes, tas ta informacija pasinaudos ir busiu labai patenkinta kad atsiras sveikesniu linksmesniu moteriskiu :gele:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o del mociuciu taip pat galiu atsakyt, taip jos buvo sveikesnes, nes neturejo tokiu mandrybiu kaip SINTETINIAI paketai, nes jos naudojo naturalius, isvirintus skudurelius.Tad jos naudojo naturalu produkta, ir keisti reikejo pakankamai daznai, nes kitu atveju, per krastus varvetu.

Stai ir atsakymas, naudojo naturalu produkta, ir daznai ji keite.Tad ir nebuvo kada tom bakterijom veistis

O siais laikais to tai nedarysi, gi patogiau isidet sintetikos, tad si kompanija ir atejo i pagalba, su savo naturaliu ir patogiu, si laikmeti atitinkanciu produktu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Džiaugsmeli, mano močiutė išgyveno 85 m, o mamai dabar yra 75 m, ir jos abi nežinojo, kas yra uždegimai...

Uždegimai neturi nieko bendro su jokiais paketais. Juos naudodama tikrai neišvengsi ligų.

Nesu prieš tamstos reklamuojamus paketus, bet norėtųsi mažesnio įkyrumo ir bent jau ne šeštokiško raštingumo...

Mačiau šituos paketus, pati čiupinėjau. Kuo didesnis š..., tuo brangiau už jį mokėti siūlo.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Džiaugsmeli, mano močiutė išgyveno 85 m, o mamai dabar yra 75 m, ir jos abi nežinojo, kas yra uždegimai...

Uždegimai neturi nieko bendro su jokiais paketais. Juos naudodama tikrai neišvengsi ligų.

Nesu prieš tamstos reklamuojamus paketus, bet norėtųsi mažesnio įkyrumo ir bent jau ne šeštokiško raštingumo...

Mačiau šituos paketus, pati čiupinėjau. Kuo didesnis š..., tuo brangiau už jį mokėti siūlo.

 

turi ir dar koki turi.mazai gal su ginekologais bendrauji, nors turbut as jau cia su ponia bendrauju, tai tamstai jau kokie 50 metu turbut yra.Tai istaisykit cia to sestoko klaidas, kurios cia neitinka.

Ne apie reklama kalbam, o apie informacija, ir apie faktus.

Idomumui pasidomekit ka i kelnes dedat, kokios sudeties paketai yra :gele:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal ir nieko nededu, nes man nereikia?

Sveikoms moterims pas ginekologes tik kartą metuose verta nueiti pasitikrinti. Kai švariai ir protingai gyveni, nereikia ten lankytis dažniau nei kartą metuose.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O gal ir nieko nededu, nes man nereikia?

Sveikoms moterims pas ginekologes tik kartą metuose verta nueiti pasitikrinti. Kai švariai ir protingai gyveni, nereikia ten lankytis dažniau nei kartą metuose.

Tai dziugu kad tamsta esi sveika, bet jei yra moteru, kurios viska isbande ir tikrai ne nevalos yra, tai kodel reikia taip sukritikuot, visi esam zmones, ir visos dalinames savo patirtim, ne matau reikalo cia pyktis, ir ko riebiau uzvaryt, tiesiog tegu kiekviena pasirenka.

Jei pati matei tuos paketukus ir jais nepatikejai, tai irgi tavo nuomone, as jais netikejau, bet pabandziau, tiesiog is smalsumo, ir kai gavau rezultata, nori ne nori pradejau apie tai pasakot ir kitom.

Kaip dideli stebukla, kad as netikejau, o jie padare savo, tas mane ir suzavejo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dziaugsmas2, nesipūsk, nieks ant pačios čia nevaro, bet įkiri reklama žmones pradeda erzinti. Paskaityk pirmuose puslapiuose, visom buvo įdomu kas tai per daiktas.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as pati noreciau pabandyt tuos iklotus :rolleyes::victory:

Nenoriu kartotis, bet gerai kol neturiu problemu, as pati naudoju tik vienos firmos, nes nuo kitu visadaprasideda problemos :geda: (cia jau patikrinta).

O kas del mociuciu, tai jos iklotu ir nenaudojo ( pritariu dziaugsmui :geda: ... ).

Kazkada ir laukuose gimdydavo, o kiek mirdavo :D Nereikia cia mociuciu liginti :geda:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ir as sutinku su tavim-labai gerai pasakyta :rolleyes::victory::geda:

beja kai skaiciau tu dvieju zinutes-man ir iskarto pasirode,kad tai vienas ir tas pats zmogus, nes mintys isdestytos vienodai, net klaidos vienodos :geda::geda: :D :lol: :lol:

 

 

man irgi taip pasirodė :)

Turiu pripažinti, Geistė čia pasakė visišką tiesą dėl plovimųsi ir šutimo , ir senolių.

 

O ta reklama ir toks piktumas dėl tų įklotų, matyt, pyksta, kad niekas neperka? Taigi žmonės gal ir nori pabandytoi naują produktą, tačiau kuo skirais reklamos platintojai, tai kad parašo tokias tiradas, o paskui, kai juos atskleidžia, jie ima pykti ir visaip negražiai kalbėti tavo atžvilgiu, ir pajuokiamai kalbėti apie tave ir tavo naudojamus produktus...

 

 

tai va, net medicinoje parašyta - vsemu glavneje čistota :)


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.