Pereiti prie turinio
ruputupu

Gydomieji higieniniai įklotai

Rekomenduojami pranešimai

Na taip, jei ginekologes nupirks, tai jos visoms ir išrašinės tuos paketus- argi tai mums nauja? :lol:


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dziaugsmas2...tu kaip mažas vaikas.... :tongu: Geras produkto pardavėja niekada nesidrapsto tokiais terminai,kaip pati pavartoji, kalbą ką tikrai žino.....ir nepranašauja niekoį teiti,,,,,Pyksti, įkvėpk, ir sugalvok kaip" skaniau " ateikti informaciją....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mergaites, as tikrai nieko pries, tiksliau uz "gerus iklotus" nes Always tai kazkas baisaus :tongu:

 

O man always vieninteliai kurie nesukeliai man jokių problemų.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O man always vieninteliai kurie nesukeliai man jokių problemų.

 

O man jokie įklotai niekada nėra sukėlę jokių problemų :tongu:


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O man jokie įklotai niekada nėra sukėlę jokių problemų :tongu:

 

Oi ne taip gal išsireiškiau, niekad neturėjau bėdų dėl to ką iklotai įtakotų. Tiesiog man pačiai daug maloniau ir jausmas "švaresnis" su always.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dziaugsmas2 amen tau su tais iklotais nepavyko reklama kelkis i kita foruma :grin: kur visos issutusios ir istroskusios papildyti apkvailintu moteru gretas :gele: ir nebetersk forumo pykcio protrukiais, kad niekas neperka :tease:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveikos, ieskojau daugiau info apie winalite paketus internete ir radau sita foruma. Tiesa sakant pries savaite buvau tu paketu prezentacijoj, gal kam bus idomu, galiu papasakot savo nuomone. Is tikruju labai atsargiai i tokius tinklinius marketingus ziuriu, o dar kai kazkas tau ikyriai kartoja kokie nuostabus, unikalus, neturintys analogu tie produktai yra, iskart atrodo, kad per visus galus bando man savo s...na preke ibrukt. Na, per prezentacija labai panasiai liaupsino tuos paketus, net sakyciau, kad tais paciais zodziais, kaip sitam forume rasiusios platintojos. Didziausia mistika man pasirode gydomasis paketu poveikis, viskas, ka supratau, tai kad paketuose yra anijonine juostele, kuri teigiamai veikia organizma, bet KAIP konkreciai veikia ir kas tie anijonai taip ir liko neaisku. O jei atmetus ta mistine gydomaja dali, tai sakyciau, kad pats paketas atrodo labai kokybiskas, man patiko, kad pakelyje kiekvienas paketas atskirai steriliai supakuotas, nu panasu, kad isties jokios bakterijos i ji nepatenka. Ir siaip paketukas toks svelnutis, minkstutis, pralaidus orui, sprendziant is prezentacijoj daryto eksperimento, sugeria labai daug skyscio ir vistiek islieka sausas. Reziume: produkto kokybe labai gera, todel nusprendziau ir as isbandyt, bet ta gydomaja galia vis dar nelabai tikiu.. :ver: uztai ir ieskau internete info, gal kas savo patirtim gali pasidalint, ar tikrai taip jau ir isgydo visus galus. p.s. nusipirkau paketu lagamineli, jo jauciu kokiam pusmeciui uzteks:D tai po pusmecio galesiu parasyt pratesima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
sveikos, ieskojau daugiau info apie winalite paketus internete ir radau sita foruma. Tiesa sakant pries savaite buvau tu paketu prezentacijoj, gal kam bus idomu, galiu papasakot savo nuomone. Is tikruju labai atsargiai i tokius tinklinius marketingus ziuriu, o dar kai kazkas tau ikyriai kartoja kokie nuostabus, unikalus, neturintys analogu tie produktai yra, iskart atrodo, kad per visus galus bando man savo s...na preke ibrukt. Na, per prezentacija labai panasiai liaupsino tuos paketus, net sakyciau, kad tais paciais zodziais, kaip sitam forume rasiusios platintojos. Didziausia mistika man pasirode gydomasis paketu poveikis, viskas, ka supratau, tai kad paketuose yra anijonine juostele, kuri teigiamai veikia organizma, bet KAIP konkreciai veikia ir kas tie anijonai taip ir liko neaisku. O jei atmetus ta mistine gydomaja dali, tai sakyciau, kad pats paketas atrodo labai kokybiskas, man patiko, kad pakelyje kiekvienas paketas atskirai steriliai supakuotas, nu panasu, kad isties jokios bakterijos i ji nepatenka. Ir siaip paketukas toks svelnutis, minkstutis, pralaidus orui, sprendziant is prezentacijoj daryto eksperimento, sugeria labai daug skyscio ir vistiek islieka sausas. Reziume: produkto kokybe labai gera, todel nusprendziau ir as isbandyt, bet ta gydomaja galia vis dar nelabai tikiu.. :ver: uztai ir ieskau internete info, gal kas savo patirtim gali pasidalint, ar tikrai taip jau ir isgydo visus galus. p.s. nusipirkau paketu lagamineli, jo jauciu kokiam pusmeciui uzteks:D tai po pusmecio galesiu parasyt pratesima.

 

O tu nenorėtum prieš pradėdama naudotis tais paketais, pasikalbėti su savo ginekologe, ar tau jų išties reikia?


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
sveikos, ieskojau daugiau info apie winalite paketus internete ir radau sita foruma. Tiesa sakant pries savaite buvau tu paketu prezentacijoj, gal kam bus idomu, galiu papasakot savo nuomone. Is tikruju labai atsargiai i tokius tinklinius marketingus ziuriu, o dar kai kazkas tau ikyriai kartoja kokie nuostabus, unikalus, neturintys analogu tie produktai yra, iskart atrodo, kad per visus galus bando man savo s...na preke ibrukt. Na, per prezentacija labai panasiai liaupsino tuos paketus, net sakyciau, kad tais paciais zodziais, kaip sitam forume rasiusios platintojos. Didziausia mistika man pasirode gydomasis paketu poveikis, viskas, ka supratau, tai kad paketuose yra anijonine juostele, kuri teigiamai veikia organizma, bet KAIP konkreciai veikia ir kas tie anijonai taip ir liko neaisku. O jei atmetus ta mistine gydomaja dali, tai sakyciau, kad pats paketas atrodo labai kokybiskas, man patiko, kad pakelyje kiekvienas paketas atskirai steriliai supakuotas, nu panasu, kad isties jokios bakterijos i ji nepatenka. Ir siaip paketukas toks svelnutis, minkstutis, pralaidus orui, sprendziant is prezentacijoj daryto eksperimento, sugeria labai daug skyscio ir vistiek islieka sausas. Reziume: produkto kokybe labai gera, todel nusprendziau ir as isbandyt, bet ta gydomaja galia vis dar nelabai tikiu.. :rolleyes: uztai ir ieskau internete info, gal kas savo patirtim gali pasidalint, ar tikrai taip jau ir isgydo visus galus. p.s. nusipirkau paketu lagamineli, jo jauciu kokiam pusmeciui uzteks:D tai po pusmecio galesiu parasyt pratesima.

tai ka dar karta prisiregistarvai, negi neuztenka tau Ciotki ir Dziaugsmas2 psiaudonimu :D :D :D, na ir atkaklumas :)

i sveikata dauzant galva i siena :) , del to pasitarkite su savo ginekologe..... :D


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na produktas gal ir geras, nezinau nebandziau...

nu bet kai kuriu asmenu postai, tai siaubas... ne reklama ar paaiskinimas buvo, o tiesiog brukimas per prievarta...

 

jei nori paaiskinti, kad tai yra geras produktas, tai pasirinkai visai netinkama taktika :rolleyes: nusipirk gal knyga kokia apie marketinga ar ka


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

istikro butu idomu suzinoti nuomone taikrai isbandziusiu, bet cia kol kas nebuvo nei vienos tokios


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemanau, kad tie paketai kažkokie stebuklingi. Ir ne viskas, kas brangiai kainuoja, išties yra vertinga...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.