Pereiti prie turinio
ruputupu

Gydomieji higieniniai įklotai

Rekomenduojami pranešimai

Na aš, kadangi esu blondinė, niekaip negaliu suprasti vieno dalyko: kodėl gydomuosius paketus siūlo landžiodamos po forumus? Jei jie yra gydomieji, juos turėtų išrašinėti ginekologės ir platinti vaistinės. Kam sveikoms moterims gydomieji paketai?

Prisiminiau, kaip tarybiniais metais viena mano teta iš JAV gavo tenykščio aspirino. Kadangi tikėjo, kad JAV visi vaistai turi stebuklingų galių, tą aspiriną ji gerdavo... profilaktiškai...

O tos, kurios nori naudoti paketus, pagamintus ekologiškai, turi tikrai nemažą pasirinkimą- yra ir įklotų, ir tamponų.

Todėl nereikia čia garsiai rėkti.

Jei reklama yra gražiai ir mandagiai pateikiama, niekas jos neužpuola...

 

Kurias domina ekologiški higieniniai paketai, žvilgtelėkit čia:

http://www.ekomama.lt/index.php?cPath=38&a...bb4002e5afaff75

http://www.sveikiproduktai.lt/lt/main/products?pid=17611

http://sckoon.com/clothmenstrualpads.html

http://www.divacup.com/ (Naudojant šį puodelį, galim išvis užmiršti įklotus.Esu girdėjus gerų atsiliepimų iš naudojančių.)

Taigi rinktis yra iš ko...:rolleyes:


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kurias domina ekologiški higieniniai paketai, žvilgtelėkit čia:

http://www.ekomama.lt/index.php?cPath=38&a...bb4002e5afaff75

http://www.sveikiproduktai.lt/lt/main/products?pid=17611

http://sckoon.com/clothmenstrualpads.html

http://www.divacup.com/ (Naudojant šį puodelį, galim išvis užmiršti įklotus.Esu girdėjus gerų atsiliepimų iš naudojančių.)

Taigi rinktis yra iš ko...:victory:

Aciu GEISTE, tikrai nezinojau apie sios puslp., ir produktus :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau ko sidabrine vilke cia siausias, jei tau ju nereikia, tai ko landzioji i sita tema, jei esi sveika ir patenkinta savo is plastmases ir makulaturos gaminamais paketais tai ir megaukis, yra moteru kuriom atsibodo nuolat vaiksciot isbertom, issutusiom ir pilnom uzdegimu, atsirado naujiena kuri gali pakeist musu visu sveikata, tai ciupkim ja.

O tu gal kokia cia "always" atsove :D, kad taip skeptiskai i naturalu produkta ziuri.

Pabandyk , pajausk ir tada patylek, o ne bandzius nemacius cia varyk.

 

 

kas čia dabar per tokie postai :hm::doh: :lol:

mane net sudomino, merginos parašykit ar tikrai tiek daug mūsų :doh: iššutusios, išbertos ir pilnos uždegimų nuo paketų :hm:

ar neatrodo kad labiausiai tai tu čia varai, ir kad tamstai reikėtų patylėti, o ne forumo senbuves tildyti :hm:


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mergaites, as tikrai nieko pries, tiksliau uz "gerus iklotus" nes Always tai kazkas baisaus :doh:

Aciu GEISTEi uz nuorodas. Pabandysiu paziuret vaistinese.

O del tu iklotu, tai zinau kad yra daromi pristatymai ir t.t. na ir paskui aisku siulo isigyti :doh:

Mano drauge ir mane jau kviete :lol:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mano drauge ir mane jau kviete :lol:

ar buvai?


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paprasčiausias tinklinis marketingas su įprasta pasakėle: jei prekė atsidurtų parduotuvės lentynoje, ji taptų brangesnė...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tokie pasitikėjimo nekelia


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ar buvai?

Ne nebuvau :lol:

Drauge jei nueis kada , tai papasakos :doh:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nu tikrai, ne visos iššute vaikšto ar išbertos. Čia jau ne įklotai par paketai padėtų, o tiesiog elementarios higienos išmanumas.

 

O uždegimai tai čia išvis kita kalba :hm:

 

Gerai Geistė pasakė, iškart nori nenori ir kylą klausimas, o kaip gi mūsų močiutes nenumirė po pirmų metų, po mmm? juk pinos uždegimų, iššutimų ir išbėrimų turėjo būt :hm:

....tuomet išvis natutrelesni produktai buvo.... :doh: organizmas to laikmečio žmonių atsparesnis visokiai bacilai buvo...

Dabar kas? Ligų maišelai vaikščiojantys, chemija, sintetika...brrr.....( či aš tiap nebambu vadinasi :lol: ).....Mėnesinių dienomis dėDAVOSI PALAS - natur produkt taip sknt.... :doh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Joooooooooooooo, musu motereles tai tikrai isprususios yra.

Tik nesuprantu, ko lendat i tema: gydomieji higieniniai iklotai, jei esat patenkintos sintetiniais makulaturiniais always

uzleiskit vietos, zmonem pasidalint naujovemis, nes yra tokiu kurios to labai iesko.

O jus vaiksciokit su uzdegimais ir bukit laimingos, nes 63% ginekologiniu ligu yra nuo paketu.

Na nebent jus esat papuolusios i tuos likusius procentus, kur gyvenime niekas nera supersteje.

Gali nepergyventi mano prausimusi, su juo viskas tvarkoj, tos kurios turi tokiu bedu, man pritars, kad ir 3 kartus per diena prauskis, uzdegimo neisvengsi.Mano oda labai alergiska, organizmas taip pat, ir jokiu sintetiniu organizmu nepriima.

Tai kaip galima varyt ant zmogaus, jei jo struktura yra kitokia.

Ir as tikrai ne viena tokia esu.

Tad jei jus esat sveikos ir laimingos, tai ko siausiates, mes dalinames, kaip galima isvengt ligu ir tiek.

Jei kalbeciau apie kokius libress.tai nei viena nei zodzio nesakytu, o dabar matai nauja negirdeta produkta pristatyneja, kaip taip gali but, reik suvaryt.

Bet kam reikes, tas ta informacija pasinaudos ir busiu labai patenkinta kad atsiras sveikesniu linksmesniu moteriskiu :lol:

...o šis postas jau [offtopic][/offtopic]....vadybinė prekės pardavimo klaida...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar kartą perskaičiau aukščiau esančią citatą ir pagalvojau, kad didesnio marazmo nesu girdėjus- 63 proc ginekologinių ligų nuo paketų. :lol: Iš kur čia tokia statistika?

O jeigu džiaugsmas2 oda alergiška, tai čia jau jos asmeninės problemos, sakyčiau...Alergijos iš dangaus nenukrenta...Ir higieniniai paketai čia niekuo dėti...

Ar pamenat, mergaitės, kaip atrodė pirmi popieriniai higieniniai paketai? Tai buvo pailgi paketai, skirti kūdikiams. Juos kirpdavom per pusę ir naudodavom. Ir kokios buvom patenkintos, kad palų nebereikia dėtis...Ir nesiskundė nė viena kažkokiais iššutimais...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nera reikalo man cia irodynet, tik sudeliojau tai ka suzinojau budama pabaltijo saliu konferencijoje.

O jei jus labiau ismanot ir zinot savo paketu sudeti, tai ir naudokit.

Tik akivaizdziai matyti, kad noredamas kazka naujo idiegti Lietuvos rinkai, turi atklausyt situ visaziniu motereliu pasisakymu.

Jums nereikia tai ir nenaudikit.

As ne reklama uzsiimineju, kad prakist savo produkta, o informacija suteikiu, kad suprast kas tai yra.

Ir kad suzinotumet ka iki siol naudojot.

Pasiskaitynejau ginekologu straipsnius, kad neprirasineciau nesamoniu, susirinkau medziaga, ir tada ja paskleidziau.

Gi neparasiau telefo, skambinkit ir visi pirkit, o renku medziaga ir idedu i foruma, kad toms kurioms rupi, ju sveikata, kazka naujo suzinotu.

Atsiliepimai labai geri.

Ir pamatysit ateis toks laikas, kai Jusu paciu ginekologes prades israsynet tuos paketukus, ir tada prisiminsit, kad cia tokia jau senu senovei apie tai kalbejo.

Bet tai vienom reikia dabar, kitom gal po metu, svarbu zinot kad tai egzistuoja, ir turint problema zinot ka reik daryt.

Ginekologai nepadare tyrimu tokiu produktu neisrasynetu, o jie issitikino, ir patys vienijas ir rengia straipsnius, kad mes jau turim issigelbejima.

O kad dauguma ginekologiniu ligu nuo paketu tai tiesa.

Nes viskas prasideda nuo bakteriju, o jei organizmas jautresnis, tai jos ir randa kelia kaip sukelti uzdegima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.