Pereiti prie turinio
zmonike

Sportas namuose

Rekomenduojami pranešimai

etaruj, manau kad del netinkamos avalines, begau su paprastau sporbotukais, dabar va begimo bateliu dairausi :victory:

Mano draugei panasiai buvo,ta pacia vieta ( atrodo kad kulnas atmustas butu ir per sulenkima iki kauliuko tempia) :lol:

Siandien jau... jau.. jau... kazkiek geriau, nes kitas dienas vos paejau is pacio ryto.

Apšylima darau, t.y. įvairius tempimo pratymus. begu ramiai, ne per greitai. Šiaip vyras mano lengvaatletas kažkada buvo ir iki dabar begiuoja, tai visus pirmus kartus su manim ejo, stebejo, rodė, tikrino pulsą ir t.t. viska kaip prikluso :D

...o jei pabandžius bėgti nuo piršto?.....ar pakaitiniai, ratas kulnas ratas pirštai, pailsėtų raumenai,bėgant nuo kulno mažesnė amortizacija, bei didesnė apkroba kūnui, nuo piršto, kelis kartsdyrnba stipriau blauzdos raumenys.....nors jei vyras lengvaatletis, geriau apie tai nusimano.....o avalynė....su oro pagalve ....kaifas..... :)

Kicule šonine, tai šonai.hihihi.gif... :lol:

Vėja , tai darbo specifika... :) ....večnas treneris burbuliatorius.... :lol:

Oksana, nereikia elipsinio, jau turi , steperis - panašaus veikimo principo, veikiančio tas pašačias raumenų grupes + plius dviratis.... :)

Indrute, ką nori rankoms ? pečių lankas, ryškinam trapeciją, bicepsai- tricepsasi? liečiam krūtinės raumenis? šonams viršuje? apačioje? liečiam nugaros sritį?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
oj ir man reikia pasportuoti, ačiūū už idėjas Etaruj :)

pastaruoju metu visai tinginė patapau, Nors labai daug vaikštinėju tai sakau kad čia mano sportas :victory:

...lėtas vaikščiojimas apkrauna nugaros raumenis, greitas spartina deguonies įsisavinimą ir didina ištvermę... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man rankytem pratimu reikia :)

Tokios jos putlios pas mane, norisi stangresniu :)

 

etaruj, kol kas tik lengvos manksteles, nebegiuoju, viena koja vis dar patinus :victory:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Etaruj, tu būtum auksas, jeigu kada sportuodama pati, parodytum ir mūm visą kompleksa pratimų, prižadėčiau viešai čia tau ir visiems kad kasdein padaryčiau jį :flowers:

O rankom tai visom ką žinau kad tie tricepsai ir kiti cisepsai :flowers:

Ir šonam visiem gal daugiau žemiau, nu ką žinau :flowers:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man rankytem pratimu reikia :flowers:

Tokios jos putlios pas mane, norisi stangresniu :flowers:

 

etaruj, kol kas tik lengvos manksteles, nebegiuoju, viena koja vis dar patinus :(

....tinimus nuimą kopūsto lapas apvynioji nakčiai ir palaikai, bei Fastum gelis, Hepagelis. Vėsios vandens vonelės. :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Etaruj,

man labai patiko suolelis tavo :flowers:

kur tokiu pirkti buna?


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Etaruj,

man labai patiko suolelis tavo :flowers:

kur tokiu pirkti buna?

...Kryste suolelį darbe sukalė staliai, mes ant tokių starksim, nes baseinas firmavų įpirkti negali....tai vieną privatizavau kūno tobulėjimui namuose.. :flowers: :flowers:))))))))))))))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

liuksusinis suolelis :flowers:


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

31-3029727A69UC463287M.jpg

Turiu ir as toki ( kol kas, greitai neturesiu) bet jei reiketu pirkti pvz., tai manau nepirkciau :flowers:

Vyro mama turi stai toki

product_img_02.jpg

 

Tooooks uch... idomus visai... :flowers: Bet vel gi kazin ar pirkciau... Nes dauguma pratymu galima savarankiskai padaryti ir be treneruokliu,ir apkrauti buta jeis nesinori :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Suradom nauja buda...Teniso raketes.Ir linksma,ir idomu,ir nauda-as taip galvoju...Tik bajeris,kuris man nepatinka:svoris dideja... :flowers: Nesuprantu.Tikrai daugiau judu,maziau valgau,o svoris dideja... :hihihi:

zmonike, raumenukai auga :D

Aš labai nepatenkinta buvau kai svoris pradėjo augti ( iš 53-54 viena diena 55kg., dar po keliu 56kg.,) Bet drabuziai visi arba kaip tik arba laisveja :flowers:

Dabar kažkur sav., virš nebegioju (dėl kojos), tik pratimukai namie ... svoris krenta šiandien jau 54,8 :kadaryt:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Oksana ir taip du treniruoklius turi uzteks tau :huh:

norisi dar to elipsinio <_>

 

etaruj zinau,kad vienodas poveikis nuo elipsinio ir nuo steperio... bet kad elipsiniam ir rankos juda ir sonai daugiau.... nes man reikia sonu dar atsikratyti ir slaunu :cray:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oksana tureciau kur tuos treniruoklius laikyti tai ir as pirkciau bet oj kiek jie vietos uzima, o seip man begimo takelis labai liuks, nors as, vakarais (ne kiekviena vakara, bet daznai) su vyru issitraukiam dviracius ir minam po miskus <_>


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.