Pereiti prie turinio
kicule

Visagalis photoshop

Rekomenduojami pranešimai

Pati teksta ištrint is backgroundo labai paprastai uztusuok arba su brushu arba klonuok backgroundą arba dar galima su healing brush :mirksiukas:

tai va, kad fonas pereinamas nuo tamsaus iki sviesaus :victory: pandysiu dar, dekui :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pati teksta ištrint is backgroundo labai paprastai uztusuok arba su brushu arba klonuok backgroundą arba dar galima su healing brush :rolleyes:

 

 

 

gal galit placiau paaiskinti, man irgi ta problema kankina :bigsmile::victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tą pirma nuoroda tai išvis :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

grazu, ar mokat daryt kazka panasaus? :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mokinames :rolleyes:

 

O tu?


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau labai sudetingo nieko nera tiesiog tai reikalauja zymiai daugiau laiko negu mes turime ir kruopstumo zinoma reikia ;) beabejo naujokas padaryti nesugebes bet pazenges jau gali siokiu tokiu rezultatu pasiekti


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mokinames :blink:

 

O tu?

nesimokinu, man daug kas neaisku ;) Vyras burba, kad daug laiko praleidziu, o as vis ieskau info, kaip ka daryt :rolleyes: turiu redaguoti reklama musu firmos, bet vis neiseina ir uzsakau, kad tai padarytu :lupos: Man labai idomu, bet ir mano dukrytes reikalauja demesio ir kruva darbu. Todel uzsisakiau knyga is Lietuvos, gal, kai viskas bus vienoj vietoj, bus aiskiau. Noras moket didelis <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jooo ;) tikrai visagalis fotosopas <_< Is tu baisybiu tai prisijuokiau :lupos: Juodas jumoras ;) Jau issikeliau sau uzduoti ismokti keisti plauku spalva ir balinti dantis :rolleyes: Per youtube siaip yra labai geru pamokeliu, tik kad anglisakai.

As is ten savarankiskai sukudinti minimaliai ismokau (bet kolkas matosi kad netobulai labai). Tai is tragisku (sau asmeniskai) foto, padariau visai padorias :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man labai įdomu kaip pvz., nosies formą keičia, plonina veidą, rankas :mirksiukas:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man labai įdomu kaip pvz., nosies formą keičia, plonina veidą, rankas :mirksiukas:

esu ta bandziusi daryti su filtru Liquify :flowers:

o stai cia pamokele rusu kalba kaip tai padaryti


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.