Pereiti prie turinio
kicule

Dormeo čiužiniai, pagalvės

Rekomenduojami pranešimai

Noriu pakeisti senas pagalves į naujas, vis mastau apie Dormeo :)

Gal kas jau išbandė? Ar geros? Ar patinka?


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu keisi tai keisk tik ne į dormeo, nebūk ir tu dar viena reklamos auka :)

Dormeo yra prastai nukopijuota firmą nuo Puri ar kažaks tokio(šėt užkrito firmos pavadinimas nors tu ką), bet aišku šios firmos gaminiai ir kainom gerokai sakyčiau skiriasi.

 

Dar, miegojau pas sesę, ant ortopedinio čiūžinio, tai man bent jau buvo klaikiai karštą, įdumbi į jį, ir visas šlapes, bet aš galvoju gal lietuvos klimatui ir gerai, vis dėl to ne florida.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turime mes ta dormeo ciuzini, pradzioje atrode visai liuks, o dabar pripratau ir galiu pasakyti, kad ciuzinys kaip ciuzinys. Vat jei jis visas butu is to "materiolo" kaip tie brangus ziuziniai tai gal ir butu ten kazkas ypatingo, aisku ju ir kaina kosmine, jei neklystu tai apie 4-5 tukstancius kainuoja, tai vat juose visas uzpilas yra is to "materiolo" o dormeo ziuzinyje tik virsutineje dalyje gal kokie penki centimetrai.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ledi_x, o pagalves ir turi? :(


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ledi_x, o pagalves ir turi? :(

turiu, ta, kuri atrodo kaip normali pagalve, tai viduje ne vientisas turinys, sukisti gabaliukai, pastoviai reikia isminkyti, o ta, kur plokscia tai puse bedos. Vat pagalves tai sakiau uzsimerksiu ir nusipirksiu tos geros firmos, ten viena pagalve kaipnuoja apie 350 lt. ir jos parduodamos pritaikant pagal tavo svori, galvos dydi ir dar ten kazka, jau nepamenu.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as savo mergickom norejau stai tokias pirkti :(

 

29626_main_copydormeomemosan.jpg


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
as savo mergickom norejau stai tokias pirkti :D

 

29626_main_copydormeomemosan.jpg

turiu viena tokia. Jei kada busi Kaune "Megoje" ten yra skyrius tu brangiu ciuziniu, man rodosi Renlenos praduotuveje kur baldai, ji randasi prie gyvynu parduotuves, gali uzeiti ir pasiziureti, duoda paguleti ant to ciuzinio :(


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Indrute, ieka ar jau turit savo ciuzinius? :flowers:

Niekaip neapsisprendziu kokiu pasirinkti dormeo ar koki LT gamybos :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kicule as dar neturiu,bet labai tikiuosi kad jau sausio pirmoje puseje turesime....matai as Megoj ir isbandizau kaip man bus guleti,nes pilvuzas auga kaip ant mieliu todel ir norejau siek tiek kietesnio ir man patiko.... :gele:


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes pirkom tik dormeo čiūžinuką renew, jis tik 3,5cm aukščio, bet skritumas nuo mūsų seno čiūžinio iš kurio jau spyruoklės šiknon lindo ir uždėjus šitą ant viršaus milžiniškas. Miegu tikrai daug geriau, be prabudinėjimų, na neskaitant tų kur į tuliką reik varyt :gele:

Bet va su ta pagalve tai man ne kas, nebandžiau aš su ja visą nakti miegot, bet šiaip jau pagulėjus man nepatinka. Vyras vieną naktį miegojo, tai visą rytą keikėsi, vietoj to kad nakti būtų pasikeitęs ė savo seną pagalvę :)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ieka, o koki uzsakinejote?


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.