Pereiti prie turinio
kicule

Dormeo čiužiniai, pagalvės

Rekomenduojami pranešimai

Man irgi nelabai miegasi ant tos pagalves, bet as dabar isigudrinau: apacioje dedu normalia pagalve o ant jos mazaja ir visai liuks issimiegu.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ieka, o koki uzsakinejote?

 

 

memory...


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Užsakiau ir aš :flowers:

pasirinkom Dormeo Comfot, gausiu sausio antroje pusėje :mirksiukas:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

...turim Dormeo Orthopedic čiužinį, patinka jis mano problematiškai nugarai :victory: , prieš tai buvom įsigiję Dormeo Memory , bet keitėm į Orthopedic, per minkštas man buvo... :victory:

Ieka...smagiai pasivartalioti ant Memory...jei ne nugara ko gero, nekeistume.... :victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
...turim Dormeo Orthopedic čiužinį, patinka jis mano problematiškai nugarai :victory: , prieš tai buvom įsigiję Dormeo Memory , bet keitėm į Orthopedic, per minkštas man buvo... :victory:

Ieka...smagiai pasivartalioti ant Memory...jei ne nugara ko gero, nekeistume.... :flowers:

 

 

Aciukas

 

jau labai laukiu.....ir jeigu sia savaite nepasuks tai kita savaitele patys vaziuosim ir klausim kada gi..... :rolleyes:

o dar susigalvojau kad reikai ir apmusalus pasikeisti tai daba galvoju kokia gi spalvyte ir medziagyte pirkti.....kad deretu,praktiska butu ir grazi.... :doh:


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mes irgi isigijom Dormeo Renew čiužinuka ir Dormeo Memosan pagalve. :flowers:<_>


61425.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aciukas

 

jau labai laukiu.....ir jeigu sia savaite nepasuks tai kita savaitele patys vaziuosim ir klausim kada gi..... :flowers:

o dar susigalvojau kad reikai ir apmusalus pasikeisti tai daba galvoju kokia gi spalvyte ir medziagyte pirkti.....kad deretu,praktiska butu ir grazi.... :lol:

 

ieka,ar jau gavai savo čiužinį? Kaip miegas?

mes irgi isigijom Dormeo Renew čiužinuka ir Dormeo Memosan pagalve. :flowers:<_>

Sveikinu su pirkiniu :hm:

 

Aš kol kas tik dvi naktis miegojau ant naujo čiužinio <_ matyt dar priprasti reikia ir vartausi... vis neisitaisau i patogiai :unsure:>


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mes turim dormeo pagalves, tai man visai nieko, is pradziu buvo sunku,keista, kadangi ta forma nestandartine, o kai pripratau tai visai gerai :flowers:

dar labai noreciau renew ciuzinuko, tik idomu ar jis daug vietos uzima sulankstytas?


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aš kol kas tik dvi naktis miegojau ant naujo čiužinio :flowers: Matyt dar priprasti reikia,atsigulu ir vartausi... vis neisitaisau iškarto patogiai <_>

 

Normalu manau, juk naujas daiktas. Aš irgi varčiausi kelias naktis, bet paskui tai man patinka atsiguli ir iškart jautiesi savo pozicijoj guli, nu kaip iš reklamos pavariau bet man labai patiko :hm:

Norėčiau normalaus ortopedinio čiužinio, o ne čiūžinuko, turbūt tada išvis kaifas miegot. Tik kad čiužiniam ner pas mane vietos naujiem, laukia jie naujų ir namų :flowers:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
mes turim dormeo pagalves, tai man visai nieko, is pradziu buvo sunku,keista, kadangi ta forma nestandartine, o kai pripratau tai visai gerai <_>

dar labai noreciau renew ciuzinuko, tik idomu ar jis daug vietos uzima sulankstytas?

 

O kam jį sulansktyti? Nebent nori naudoti tik retkarčiai, nes mes tai padėjom ant lovos, ant viršaus paklodę ir nenuiminėjam jo :flowers:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ieka,ar jau gavai savo čiužinį? Kaip miegas?

 

 

 

jau Kicule gavom savo ciuzini ir istiies jau kaip man smagu....ir pilvuzui patogu....nu ne taip kaip anksciau atsiguli ir nusiredini i mylimuko puse.... :rolleyes: o daba tai turi paieskoti atsislinkti.... :super:


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus buvo siokiu tokiu problemu, paskambinom i garantini, padare keitima i kita ciuzini. Dabar problema tame kad as kiekviena ryta atsikeliu su skaudancia nugara, ciuzinis visiskai kitoks negu buvo pries tai. sitas daug ketesnis :flowers: As net kartas galvoju ar nebus cia dabar pas mane Ortopedic su Comfort lipduku :flowers: Idomu kaip tuos pacios ciuziniai tokie skirtingi.


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.