Pereiti prie turinio
Snapė

Švenčių atributika

Rekomenduojami pranešimai

Aš nežinau ar čia kreipiuosi, bet parašau čia, o jeigu ne Nicole perkels kur reik.

Žodžiu noriu paprašyti pas kurią nors mergaitę kad padarytų man tokius kelis sertifikatus, tik kad gal dominuotų daugiau ružavos tamsiai ir baltos spalvos :brunette:

Jeigu kuri sutiktumėt man padėt, parašyčiau kokių sertifikatų man reik :schmoll:

9078c44a39e58a37fb.jpg


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Indrute, parasyk man i AZ ir jei gali idek bent jau panasios ruzavos spalvos, kurios tu butent nori, koki nors paveiksliuka, ar kad tame paveiksliuke butu ta spalva :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau su ta ružava spalva tai būtų bėda man :super:

Nicole jeigu darytum ar negalėtum savo nuožiūrą ta ružavumą parinkti? :super:

 

O kokiu man reik sertifikatų tai galiu parašyt ir čia:

 

Blatniausias pabrolys

Blatniausia pamergė

Geriausias šokėjas

Didžiausias miegalius

Linksmiausias svečias

Seksualiausia mergina

Didžiausias pijokas

Meilės ministrai

Medicinos sesuo

Stalo komendantas

Alaus stalo valdytojas

Saldaus stalo valdytoja

Policininkas

 

 

Čia surašiau gal labai daug, jeigu tingėsi daryt nedaryk, tik man ta idėja su sertifikatai labai patiko kitam forume tai ir pavogiau ;) tai va.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kada tiksliai tau ju reiktu, ar ne per velu, jei per pora dienu padaryciau :super: O visus daryti tokius pacius, tik pakeisti zodzius, ar dar prideti ir kokiu paveiksliuku (sis variantas gali siek tiek ilgiau uztrukti) :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi per vėlu tikrai nebus, gali ir tu neskubėt jeigu apsiimi man padėt :super: kaip nors atsilyginčiau :super:

Man reik ant rugpjūčio 16d. tik. Ir tie sertifikatai tegu būną visi vienodi, tik pakeisti žodžiai kam jie skirti, ir palikta vieta įrašyti vardui.

O su kokiais paveiksliukais gali būt net neįsivaizduoju ;)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gerai :super: Atsilyginti tikrai nieko nereikia ;) O paveiksliukai butu, pvz. Alaus stalo valdytojui galima kur nors fone ikomponuoti alaus butelio paveiksliuka, geriausiam sokejui, koki nors juokingai sokanti zmogu ir pan. :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O paveiksliukai butu, pvz. Alaus stalo valdytojui galima kur nors fone ikomponuoti alaus butelio paveiksliuka, geriausiam sokejui, koki nors juokingai sokanti zmogu ir pan. :super:

 

O tai gal dar ir fainiau būtų :super:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o cia tai ideja.............kaip noreciau pasiskolinti.....bet man jau bus per velu....:rolleyes: nu bet as pabadysiu ka nors pati sukurti....ar galiu Indrute ?


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ar galiu Indrute ?

 

aišku :rolleyes: čia irgi ne mano idėja, o nubežioniauta kitam forume :doh:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o cia tai ideja.............kaip noreciau pasiskolinti.....bet man jau bus per velu....:flowers: nu bet as pabadysiu ka nors pati sukurti....ar galiu Indrute ?

Ir man tokių reikėtų :flowers: Gal tuos failiukus taip pat galėčiau paskui "pasiskolinti" :flowers: manosios vestuvės dar vėliau - rugsėjį...


Dovanėlė forumo%20simpatija.gif

nijoliux1.gif

ok11.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As jau pasidariau sertifikatus...tai jeigu tik reikes sakykit viana kaip pavyzdeli galiu imesti... ;)

o dar preido paskutine minute sugalvojau kad reikai daryti kaip nuotraukas 10*15 ir kaip ciotkei gavosi....super....

daa15e8a3bcb70e83d.jpg


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.