Pereiti prie turinio
Snapė

Švenčių atributika

Rekomenduojami pranešimai

Nicole, fantastika :flowers: :flowers: :flowers:

Auskinėm raidėm man išvis pasaka :hm:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu, Indrute :flowers: Sudejau visus failus i viena, gali parsisiusti is CIA :flowers: Dydis 43.5Mb, .rar

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Super darbeliai, Nicole :hm:

 

kadangi man jau nėra reikalo slaptint savo triūsą iki vestuvių, įdedu, ką buvau sumaketavusi savo jauniesiems, gal kam pravers:

čia yra piršlio dovana jauniesiems, planavau ją dovanot 12 nakties, prieš išlydėtuves miegot, nupirkau ir prie šio lapo prisegiau 4 autobuso talonėlius, ir visa tai gražiai sulanksčius sudėjau į originalų kelionių agentūros lėktuvo bilieto voką:

04d3fc9f68e5473382.jpg

Čia su fotošopu buvau pagaminus spyną, kurią atsispausdinau ant storesnio popieriaus ir nepatingėjau su kanceliariniu peiliuku išpjaustyti visų tų baltų skylučių, kad atrodytų kaip tikra. Šias spynas norėjau užkabinti ant jaunųjų namų durų, kai jie pajudės iš namų link santuokų rūmų:

8778d984cf053b346a.jpg

Čia jaunųjų saldainių popierėlis, rėmelį pasiskolinau iš jūsų forumo, labai man šiam reikalui jis tiko :o Tik jo išmatavimai pritaikyti ne nomediniam saldainiui, o ananasiniam:

2236569937775ca26d.jpg

Laikraštukas tp turėjo būti originalus, bet jis dar nebaigtas ir toks greičiausiai liks, tai čia ir nebededu...


Dovanėlė forumo%20simpatija.gif

nijoliux1.gif

ok11.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nijoliux, nors viską aš žinojau ir jau gyriau seniau, bet dar kartą pagiriu laaaabai tu esi išradinga. Ir noriu pas tave paprašyti, kad vis dėl to atsiūstum man tą piršlio dovanos maketą, jei kada galėsi :flowers:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nijoliux tu tikrai saunuolyte neralius dalykus sugalvoji ,na fantastika,grozis neispasakytas :flowers:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nijoliux, viskas atrodo :flowers:

Labai geros idejos, zodziai :hm:

 

Nicole, tas sablonas saldainiams yra "Nomedai" ;) ar ananasiniams?


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip turetu buti Nomedai :hm: cia man Ieka siunte ta failiuka, tai as nuo jo ir nukopijavau sablona :flowers: Aisku geriausia butu, jei kas normaliai ismatuotu ir tiksliai pasakytu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as kiek pamena tai ieka sake kad "ananasiniams" :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne ne, ten kur ieka atsiuntė Nicolei, turėtų tikrai būt Nomedos saldainiam. Einu tuoj aš juos išmatuosiu ir bus viskas aišku :geda:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nomedos išmatavimas toks 8*4cm. Nu ne pilnai gal be kokių poros ar vieno mm.

O tu Nicole padarei 12*14 ar ne? :geda: Tai gal aš čia ne tokius nomedos saldainius nusipirkau :(


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.