Pereiti prie turinio
Snapė

Švenčių atributika

Rekomenduojami pranešimai

Ieka, nors greitai, bet labai superiniškai padarei ;) gal gali man į skype arba į el paštą nijoliuxx@gmail.com sumesti visus tuos vestuvinius dalykėlius, ir scenarijų taip pat? ;)


Dovanėlė forumo%20simpatija.gif

nijoliux1.gif

ok11.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
stai as cia dariau... ne sau...

cia A4 formato, todel neiskaitysit... ten mama sukure zodzius suneliui.... pasaka tokia tipo...

Labai patiko ;)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

noreciau pamatyti galutini Nicoles rezultata :D bet manau nebus cia rodoma :)


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iekai leidus, prašau dar pas kurią nors mergyte pagalbos. BEt laaaabai mano akim žiūrint didelės.

Žodžiu reiktų kad padarytumėt tokius saldainių NOMEDA popierėlius tik su mano jaunųjų vardais :( atrasčiau nuotrauką kokią nors :(

Šie popierėliai turi tikti tip top ant saldainio nomeda, ir ant vieno lapo tik du popierėliai gaunasi.

Gal kuri sugebėtumėt padirbti tokį dalykėlį?

Foną reiktų kažkokį jau kitokį, nu nežinau aš tame nesusigaudau :(

 

0cfaafc19bc784180c.jpg


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Iekai leidus, prašau dar pas kurią nors mergyte pagalbos. BEt laaaabai mano akim žiūrint didelės.

Žodžiu reiktų kad padarytumėt tokius saldainių NOMEDA popierėlius tik su mano jaunųjų vardais :victory: atrasčiau nuotrauką kokią nors :geda:

Šie popierėliai turi tikti tip top ant saldainio nomeda, ir ant vieno lapo tik du popierėliai gaunasi.

Gal kuri sugebėtumėt padirbti tokį dalykėlį?

Foną reiktų kažkokį jau kitokį, nu nežinau aš tame nesusigaudau :D

 

0cfaafc19bc784180c.jpg

 

Tai kaip suprantu mergaitės, toks dalykas niekaip neišeitų nei vienai padaryt, jo? :D


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neturiu sablono, Indrute, jei kas gautu sablona, tai padaryciau :flowers: Neturiu net lietuvisku saldainiu namie, nebent kas nors ismatuotu su liniuote Nomedos saldainio popiereli, ilgi, ploti, saldainio priekio pozicija, t.y. kiek cm nuo saldainio popierelio krasto ir kokio plocio pats priekis, kai saldainis suvyniotas..Zodziu, jei kas nori atlikti si darbeli, tuomet pasidarysiu savo sablona ir tau padarysiu, Indrute :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tai kaip suprantu mergaitės, toks dalykas niekaip neišeitų nei vienai padaryt, jo? :flowers:

As esu bandzius daryt iekai, bet net nežinau ar tiko ar ne, ar ji spausdino :flowers: (dariau man atrodo tokiems saldainiams kaip "Fortuna").


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Neturiu sablono, Indrute, jei kas gautu sablona, tai padaryciau :flowers: Neturiu net lietuvisku saldainiu namie, nebent kas nors ismatuotu su liniuote Nomedos saldainio popiereli, ilgi, ploti, saldainio priekio pozicija, t.y. kiek cm nuo saldainio popierelio krasto ir kokio plocio pats priekis, kai saldainis suvyniotas..Zodziu, jei kas nori atlikti si darbeli, tuomet pasidarysiu savo sablona ir tau padarysiu, Indrute :flowers:

 

Nu davai pabandom aš išmatuosiu saldainį, o tu gal tada pasidarytum šabloną, aš vieną atsispausdinčiau ir matytume. Tik saldainį aš noriu kitaip suvyniot, negu jis yra dabar. Nes jo galai kaip kad šokoladuko baiges, o aš noriu padaryt kaip saldainio, tokį trikampį. Nu nufotkinsiu ir įkelsiu, bet vakarop.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
As esu bandzius daryt iekai, bet net nežinau ar tiko ar ne, ar ji spausdino :flowers: (dariau man atrodo tokiems saldainiams kaip "Fortuna").

 

O turi dar pvz. tų saldainių popierėlių?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu iekos pvz., ;)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai matuok Indrute ir tada ziuresim, kas gausis ;) Kicule, o gal galetum man ta sablona imest i AZ, jei nesunku :doh: O gal tu pati noretum Indrutei padaryti, man tai nesvarbu, kuri is musu darys :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mergaites, aš šablono neturiu, turi savo daryta pavyzdelį ;)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.