Pereiti prie turinio
zmonike

Pedagogų pokalbiai

Rekomenduojami pranešimai

o tai tiems dviems uzsienio kalba nera privaloma? pas mus nieks neklause nori nenori, sugeba tas vaikas ar ne, privalo mokytis anglu.gaila man tokiu vaiku, tik tiek kad pasedi.

 

1 klaseje nera anglu,2 klaseje renkasi eiti ar ne,o 3 ir 4 -privaloma...Bent jau cia taip...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Zmonike as is tavo pasakojimu sprendziu kad nera susidomejimo mokykla, idomios jiems veiklos truksta, reikia aiskintis ka jie megsta kas jiems patinka ko jie nori ir pan. nes cia jau kvepia tuo, kad jie atsidurs rizikos grupeje :mirksiukas:

 

Vienas is "tu"gan neblogai piesia.Deja,dailes burelio nera.I dailes mokykla jo niekas nevezios ir nemokes pinigu.Be to,kai daug "darbu" per pamoka,tai nespeja ir paskui tept lept...O kiti...Atrodo kuno kultura-gi visu bernu megstamiausia pamoka...Tai atsiranda 2-3,kurie pareiskia"as neisiu".Palikti klaseje negaliu.Nueinam ir kas is to...Atsiseda ant zoles ir sedi...Juk su botagu as ju nevarysiu apie stadiona...Man baisiausia,kad taip elgiasi antrokai...Tai kas paskui bus?


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jo, sunkoka čia...

aš atsimenu vieną antroką... iš nesocialios šeimos.. tai siaubas, o jau keikiasi kas antrą žodį. Nors gaila buvo vaiko. Bet aš žiauriai to auklėjimo nemėgstu tai nežinau. Jau kuo šiais laikais juos galima sutramdyti, kai tėvai gina vaiką, o jei kas ne taip - sako jūs auklėjat :(

 

Turbūt aš greit pulsiu į neviltį, jei taip bus... nes kažkada kai dirbau truputį ir su 11 okais.. tai dariau jiems testą, kūriau klausimus, rinkau tekstą, rašiau ten, atnešiau į klasę sakau darykit, jei kas neaišku klauskit, tai vienas sugebėjo išsidrėbti kėdėj ir sako: net nesiruošiu čia nieko daryti... bet tada mano būsena tokia žiauriai jautri buvo, kad kai tik jis taip pasakė, aš vos neapsiverkiau :D Tik žiūriu, ašaros kad renkasi akyse, ir viskas.. tas neįdomumas, abejingumas toks... tai klasėj buvo tokia mergina, didžiausia iš kalsės, tai kai mane pamatė, kad beveik verkiu, kaip užstaugė ant to berno. tai man vis taip ir išeina, kad mokiniai patys vieni kitus tramdo, o ne aš :D kas yra - negaliu aš jiems aiškinti, kad tai jiems reikia, o dar juos auklėti negaliu.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano darbas irgi pedagoginis, tik dirbu su suaugusiais...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane stebina kai kuriu motinu bukumas ir "isprusimas"... :D

Sakau;'As uz vaika neatsakysiu,nes jo neleidziu i lauka,o jis vis tiek ten laksto.jei kas jam atsitiks,as neatsakau"...O ji savo :"Kaip neatsakot?Isleidziu sveika vaika ir noriu sveika sutikt".Sakau:'Bet as jo neleidziu.Jis savo noru iseina.Man numest 17 vaiku ir begti i lauka jo vieno ieskoti?"... :victory:

Jos poziuriu;mokytojas-robotas:be jausmu,su begaline kantrybe ir galima jam lipt ant galvos,nes vaikai turi teises... :lol: As jai pasakoju,ka jos vaikas isdarineja,o ji :"Ir ka man daryti?Uzmusti ji ?" :angel:

Bukaprote...kitokio zodzio nerandu...bet kaip tokia profesura nuotaika sugadina... :)

 

 

Klausimas (galbut kada uzsuksiantiems pedagogams):kur yra rastiskai,dokumentiskai parasyta,kad pratybos yra neprivalomos?...Gal zinot kur ieskoti?


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kokia temuke radau :flowers:

Jungiasi dar viena pedagoge, gal anglisciu cia yra? :flowers:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kelintokus turi?Kaip sekasi? :flowers:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu viena 10kl 3 11kl klases ir 3 12klases.

Is pradziu buvo sunku, bet dabar jau po truputeli pradedu malonuma jaust dirbdama :flowers:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad ir apmirusi tema, bet jungiuosi. Aš lituanistė, gal yra bendradarbių :rolleyes: dinariukai, ir čia susitikom :D


Dovanėlėflow9.gif

zinule.gif

 

--------------------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kad ir apmirusi tema, bet jungiuosi. Aš lituanistė, gal yra bendradarbių :rolleyes: dinariukai, ir čia susitikom :D

sveika prisijungusi :)


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip dinariukui sekasi?


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o kaip dinariukui sekasi?

Dirba. Kartais kas nors sugadina nuotaiką. Kiek pamenu- pradžia visada sunki :rolleyes


Dovanėlėflow9.gif

zinule.gif

 

--------------------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.